Boşanıyoruz Galiba.

Bu size ders olsun, almamanizi ima da etse, kendini de yirtsa önce ben demeyi, once kendi ihtiyaclarinizi karsilamayi ogrenin.
Bakin o bluzu ve ayakkabiyi alsaniz da size trip atacakti almasaniz da atiyor, alin bari niye eski yirtik seylerle geziyorsunuz.
Adam da görsün, karisinda bakimli, ozguvenli, kendini dusunen, kendine oncelik veren bir kadin var. Guclu durun azcik ya.
Yazismalari okurken sinir oldum, adamin agzina islak naylon terlikle vurasim geldi, nasil zeytinyagi gibi uste cikmaya calisiyor, boylesine fedakarlikla falan yaranilmaz, cebinde maca gidecek 5 kurus birakma da anlasın işlerin nasil yurudugunu.
++++

Benim ayakkabım çok eskidi geçen senede alamamıştım, girelim alalım artık idare edemiyorum.

Hamilelikten yeni çıktım şunları almalıyım.

O iki mağazada aradığın şey olmasa da ufak tefek birşeyler alacaktın mesela, o 500 liralık alışveriş yaparken, senin maaşının hesabını sorarken kasılıyor muydu Allah aşkına?
Bu benim hakkım, hakkım için senin karşında ezilip büzülemem kusura bakma diyip o mağaza senin, bu mağaza benim dalacaktınız.

Ha birde hatayı başta erkekle alışverişe giderek yapmışsınız o ayrı :)

Eveet sonunda beklenen oldu. Oncelikke sunu belirteyim konum uzun ozet gec diyecekler kusura bakmasin. Hamileligim boyunca harika giden iliskimiz lohusaligimda beni yipratip birde benden anlayis bekleyen uzerime gelip duran esim ve ailesi sayesinde bosaniyoruz. Kirkim cikti cok sukur. Kizimizin goz kontrolu vardi oradan avm ye gecelim hem kizimiza eksiklerini alalim hemde ben cok bunaldim hava aliyim dedim tabiki annesi kirkini onlara gidip ucurmadigim icin bozuk atsa da ikimizde takmadik. Gittik avm ye esim kendine alisverise basladi 500 liralik alisveris yapti tabiki cok da iyi oldu sevindim ancak oncelikle benim ihtiyaclarimida onemsesin isterdim zira aylardir bekliyorum kisisel bakim urunlerim icin. Birde kislik ayakkabim eskidi biraz yani saglam ama rengi atti . Taa gecen sene bu senede idare et seneye alalim demisti bugunde seneye alalim dedi bende tamam dedim gectim. Kizin alisverisi icin bebek mağazası ararken bu basladi kiskandin mi yoksa falan dedi bende yok artik neden kiskanayim ki dedim. Ben senin hizli yürümenden anlarim gel surdan al ne alcaksan dedi ama o laftan sonra insan nasil alabilir ki hic icimden gecmeyen bir duyguyla itham edildim . Yok canin önemli olan kizimiz once onun isini halledelim ben mevlut icin elbise bakmaya devam ederim dedim ( iki magazaya ustun koru baktim bulamadim) neyse bulduk magazayi daha on dk olmadan basladi of yoruldum hadi al cikalim vs demeye ordan alacaklarimi aldim ciktim baska bir bebek mağazasından geri kalanlari tamamladim yine soylendi sinir etti beni. Sonra dedimki elbise bakamadim ya dedim. Ne bakcan ki daha iki magaza baktin baska nereye bakcan dedi bende iyi tamam bakmiyorum dedim ve hemen bebek arabasini falsn hazirladim gitmek icin ama oyle trip tavir falan yok ortada. Gel tamam suraya bak diyor yok dedim hazirladim çocuğu cikalim dedim ciktik eve geldik. Evde yicek bisey yok cok aciktim ustumu bile cikarmadim afedersiniz wc bile gitmedim cocuk agliyor bu tuttu wc girdi on bes dk cikmadi bende buda tuvalete gircek zamani buldu dedim geldi tartismaya basladik. Sonra iste ben kiskanc ve fesat oldum o alisveris yaptigi icin . Kendimi anlatmaya çalışıyorum he tamam he marketten ne aliyim dedi bisey alma istemiyorum dedim cikti yatak odasina gitti yatmis. Evde ekmek falan yoktu yemeklikte yoktu mecbur gidip hangi kartini kullaniyim dedim sert sert bana dedigi sey once üslubunu duzelt sonra alırsın karti dedi bende sinirlendim once kendine muhtac edip sonra bu yaptigini Allah a havale ediyorum dedim cuzdanimda bir liram vardi gittim bir ekmek alip ayranla onu yedim. Sonra geldi ben seni muhtac mi ediyorun madem oyle bitsin seni muhtac etmeyen birini bulursun diyip cikti evden bira almis kendine. Sonra ben mj attim mjlari aynen yaziyorum

Ben

Ben oyle senin gibi tartışamıyorum ama yuregimdekileri sana bu yaziyla dokecegim cunku artik icim almiyor sigdiramiyorum . Adam akilli tartisamiyoruz bile sana derdimi anlatmaya calisiyorum tamsm sus sus sus diyorsun. Yada karsinda cocuk varmis gibi konus diyip suratima bile bakmiyosun.Cunku hakliyim biliyorsun. Sana bugune kadar en az sekilde yuk olmaya calistim. İse girdim maasimi eline verdim cocuk gibi harclik aldim. Yeri geldi Bir liranin bile hesabini verdim. Gocunmadim ortak hesaptir gun gelir ihtiyac neyse alinir dedim. Senin basinin etini yemedim asla al al al diye. Niye biliyor musun ? Kendini yetersiz hissetme zaten zor geciniyoruz birde benim yuzumden bunalma istedim.Evinde huzurunolsun istedim en zor gunlerde seninle beraber zorluklara göğüs gerdim.Bugun bana durup durup kiskandin mi diye sordun bunu sorman bile beni okadar kirdi ki. Aklimdan tek kotu niyet gecmedi uzun zamandir alisveris yapmadigin icin uzuluyordum da zaten cok da sevindim ama iyi hatirla tavrim o lafindan sonra degisti. Cunku ortada kiskancak bir durum yokken senjn bu lafi konusup bana bunu yakistirman zoruma gitti. İnkar etme rica ediyorum yoruldum yoruldum diyip iki magaza baktin ya daha nereye bakacaksin diye imali konusan sendin. Huyumu biliyorsun ben bir seyi bir kere isterim sonrasinda bir tavir gorursem icim almaz o seyi bunu bile bile yine ayni seyi yaptin. Sana geldim hangi karti kullanayım dedim once üslubunu duzelt sonra alirsin diyosun. Ne dedim ya hangi karti alayim dedim sadece. Ben senin karnin acken birak yatmayi nefes alamam ne olursa olsun seni dusunurum. Sende gecmis karsima uslubunu duzelt oyle al diyorsun. Nasil zoruma gitti bu lafin anlatamam sana. Emin ol daha icimde biriken okadar yara var ki hepsini kendim sarip sarmaladim daha fazla dokemem icimi... soguduysan da ac davani kurtul benden ama unutma en kotu zamanlarinda senin ellerinden tutan bendim. En kotu zamanlarimda benden uzaklasan ise sen. Vicdan muhasebeni yapman dilegiyle

Esim
Sen doğru bildiginle yaşa Zor anlar oylemi neler neler yasandi ben kimin yaninda oldum bunu bir hatirla kendimi niye eksik hissedeyim kapina hacizmi geldi neyin eksik kaldida kendimi eksik hissedeyim

Ben
Sen hep basima kaktin yanimda olmalarini ama ben hic kakmadim cunku sanimiyet bu. Sadece bugun soyledim bunu sen hep soyledin

Esim
Neyse sen dogru bildiginle yasa neye inaniyorsan . Asil kendi dediklerini tart bic kim kime haksizlik yapiyor allah icin vicdan muhasebesi yap hangi konuda yardimci olmadim sana hangi konuda anlayisli davranmadim allah seni bana muhtac etmesin dogru ya. Neyse ama suna inandim olmuyor beceremiyoruz sen mutlu olmuyorsun. Bunu okadar guzel anlattinki bana.

Ben
Ben sana bir liranin hesabini verirken sen savuruyordun arkadasimla bulusacagim zaman otuz lira verip dalga gecer gibi yemek ye yol parasi ver dedin. Seni asla kisitlamadim sorgulamdim arkadaslarinla rahatca bulustun

Esim
Dogru ya senden kisip kariya kiza gittim senden kisip baskalarina yedirdim eksk kaldin dimi herseyden

Ben
Onumu diyorum ben enistenle ictin macada gittib arkadaslarinlada bulustub ac dolabimi yirtik olmayan birsey getir ac cantami makyaj malzemelerime bir bak

Esim
Bunlarin hesabini tuttun yani neyi almak istedinde olmaz dedim

Ben

Ben istedim sen para yok diye erteledin bende seni zorlamak istemedim

Esim
Allahtan kork

Ben

Hamileyken bir bluz istedim al dedin once sonra para vermeye gelince alcan yani diye imada bulunup aldirmadin

Esim
Sen ne kadar sahtesin ya maca git git diyip simdide rahatca gittin diyorsun

Ben
Dogru ben sahteyim. Sen bunaldin diye dedim ayni anlayisi sendrn gormek umidiyle git dedim ama yanildim ben birkez bile bi elli lirayi gonlumce harcayamadim kendi kazandigim paranin bile hesabini verrdim her market donusu nasil hesap verecegimi düşündüm

Esim

Allah biliyor icimi
Bitsin artik zaten hic birsey olmamis ki su konusmalardan sonra ne bitecekki

Ben

Sen bilirsin
eşn klasık bencıl kendı rahatını dusunen bır erkek bır tanede benımbasımda var ama ben susmuyorum kafam attımı agzıma gelenı soyluyorum ancak oyle rahatlıyorum Allaha sukur calısıyorum aılem tam destek o konularda asla ona muhtac degılım bunu kendısıde cok ıyı bılıyor o nedenle ıhtıyaclarımı kendım halledıyorum.. bırde alısverıs kısmında erkeklerle cıkmamayı tercıh ederım her daım alısverısımı yalnız yaparımesımde o sekılde yapar cunku beklemeyı sevemz ama kendı on yere gırer cıkar buda benı sıkar...
calısmıyorsunuz sanırım dogumkaynaklı mı yoksa ısten mı ayrıldınız bılmıyorum ama dogum ıznınde ısenız zaten maas almanız gerekırdı yasal hakkınız cunku...
bence bunlar ıcın bosanmaya degmez ama gerısıde varsa sen bılırsın..

Siz o adama çok bile dayandınız. Eşiniz düzelmez. Şimdi bu sorunu halletseniz bile bir yenisi çıkacak. Korkuyorum bu adam yüzünden, stresten hasta olacaksınız bir gün.

Eveet sonunda beklenen oldu. Oncelikke sunu belirteyim konum uzun ozet gec diyecekler kusura bakmasin. Hamileligim boyunca harika giden iliskimiz lohusaligimda beni yipratip birde benden anlayis bekleyen uzerime gelip duran esim ve ailesi sayesinde bosaniyoruz. Kirkim cikti cok sukur. Kizimizin goz kontrolu vardi oradan avm ye gecelim hem kizimiza eksiklerini alalim hemde ben cok bunaldim hava aliyim dedim tabiki annesi kirkini onlara gidip ucurmadigim icin bozuk atsa da ikimizde takmadik. Gittik avm ye esim kendine alisverise basladi 500 liralik alisveris yapti tabiki cok da iyi oldu sevindim ancak oncelikle benim ihtiyaclarimida onemsesin isterdim zira aylardir bekliyorum kisisel bakim urunlerim icin. Birde kislik ayakkabim eskidi biraz yani saglam ama rengi atti . Taa gecen sene bu senede idare et seneye alalim demisti bugunde seneye alalim dedi bende tamam dedim gectim. Kizin alisverisi icin bebek mağazası ararken bu basladi kiskandin mi yoksa falan dedi bende yok artik neden kiskanayim ki dedim. Ben senin hizli yürümenden anlarim gel surdan al ne alcaksan dedi ama o laftan sonra insan nasil alabilir ki hic icimden gecmeyen bir duyguyla itham edildim . Yok canin önemli olan kizimiz once onun isini halledelim ben mevlut icin elbise bakmaya devam ederim dedim ( iki magazaya ustun koru baktim bulamadim) neyse bulduk magazayi daha on dk olmadan basladi of yoruldum hadi al cikalim vs demeye ordan alacaklarimi aldim ciktim baska bir bebek mağazasından geri kalanlari tamamladim yine soylendi sinir etti beni. Sonra dedimki elbise bakamadim ya dedim. Ne bakcan ki daha iki magaza baktin baska nereye bakcan dedi bende iyi tamam bakmiyorum dedim ve hemen bebek arabasini falsn hazirladim gitmek icin ama oyle trip tavir falan yok ortada. Gel tamam suraya bak diyor yok dedim hazirladim çocuğu cikalim dedim ciktik eve geldik. Evde yicek bisey yok cok aciktim ustumu bile cikarmadim afedersiniz wc bile gitmedim cocuk agliyor bu tuttu wc girdi on bes dk cikmadi bende buda tuvalete gircek zamani buldu dedim geldi tartismaya basladik. Sonra iste ben kiskanc ve fesat oldum o alisveris yaptigi icin . Kendimi anlatmaya çalışıyorum he tamam he marketten ne aliyim dedi bisey alma istemiyorum dedim cikti yatak odasina gitti yatmis. Evde ekmek falan yoktu yemeklikte yoktu mecbur gidip hangi kartini kullaniyim dedim sert sert bana dedigi sey once üslubunu duzelt sonra alırsın karti dedi bende sinirlendim once kendine muhtac edip sonra bu yaptigini Allah a havale ediyorum dedim cuzdanimda bir liram vardi gittim bir ekmek alip ayranla onu yedim. Sonra geldi ben seni muhtac mi ediyorun madem oyle bitsin seni muhtac etmeyen birini bulursun diyip cikti evden bira almis kendine. Sonra ben mj attim mjlari aynen yaziyorum

Ben

Ben oyle senin gibi tartışamıyorum ama yuregimdekileri sana bu yaziyla dokecegim cunku artik icim almiyor sigdiramiyorum . Adam akilli tartisamiyoruz bile sana derdimi anlatmaya calisiyorum tamsm sus sus sus diyorsun. Yada karsinda cocuk varmis gibi konus diyip suratima bile bakmiyosun.Cunku hakliyim biliyorsun. Sana bugune kadar en az sekilde yuk olmaya calistim. İse girdim maasimi eline verdim cocuk gibi harclik aldim. Yeri geldi Bir liranin bile hesabini verdim. Gocunmadim ortak hesaptir gun gelir ihtiyac neyse alinir dedim. Senin basinin etini yemedim asla al al al diye. Niye biliyor musun ? Kendini yetersiz hissetme zaten zor geciniyoruz birde benim yuzumden bunalma istedim.Evinde huzurunolsun istedim en zor gunlerde seninle beraber zorluklara göğüs gerdim.Bugun bana durup durup kiskandin mi diye sordun bunu sorman bile beni okadar kirdi ki. Aklimdan tek kotu niyet gecmedi uzun zamandir alisveris yapmadigin icin uzuluyordum da zaten cok da sevindim ama iyi hatirla tavrim o lafindan sonra degisti. Cunku ortada kiskancak bir durum yokken senjn bu lafi konusup bana bunu yakistirman zoruma gitti. İnkar etme rica ediyorum yoruldum yoruldum diyip iki magaza baktin ya daha nereye bakacaksin diye imali konusan sendin. Huyumu biliyorsun ben bir seyi bir kere isterim sonrasinda bir tavir gorursem icim almaz o seyi bunu bile bile yine ayni seyi yaptin. Sana geldim hangi karti kullanayım dedim once üslubunu duzelt sonra alirsin diyosun. Ne dedim ya hangi karti alayim dedim sadece. Ben senin karnin acken birak yatmayi nefes alamam ne olursa olsun seni dusunurum. Sende gecmis karsima uslubunu duzelt oyle al diyorsun. Nasil zoruma gitti bu lafin anlatamam sana. Emin ol daha icimde biriken okadar yara var ki hepsini kendim sarip sarmaladim daha fazla dokemem icimi... soguduysan da ac davani kurtul benden ama unutma en kotu zamanlarinda senin ellerinden tutan bendim. En kotu zamanlarimda benden uzaklasan ise sen. Vicdan muhasebeni yapman dilegiyle

Esim
Sen doğru bildiginle yaşa Zor anlar oylemi neler neler yasandi ben kimin yaninda oldum bunu bir hatirla kendimi niye eksik hissedeyim kapina hacizmi geldi neyin eksik kaldida kendimi eksik hissedeyim

Ben
Sen hep basima kaktin yanimda olmalarini ama ben hic kakmadim cunku sanimiyet bu. Sadece bugun soyledim bunu sen hep soyledin

Esim
Neyse sen dogru bildiginle yasa neye inaniyorsan . Asil kendi dediklerini tart bic kim kime haksizlik yapiyor allah icin vicdan muhasebesi yap hangi konuda yardimci olmadim sana hangi konuda anlayisli davranmadim allah seni bana muhtac etmesin dogru ya. Neyse ama suna inandim olmuyor beceremiyoruz sen mutlu olmuyorsun. Bunu okadar guzel anlattinki bana.

Ben
Ben sana bir liranin hesabini verirken sen savuruyordun arkadasimla bulusacagim zaman otuz lira verip dalga gecer gibi yemek ye yol parasi ver dedin. Seni asla kisitlamadim sorgulamdim arkadaslarinla rahatca bulustun

Esim
Dogru ya senden kisip kariya kiza gittim senden kisip baskalarina yedirdim eksk kaldin dimi herseyden

Ben
Onumu diyorum ben enistenle ictin macada gittib arkadaslarinlada bulustub ac dolabimi yirtik olmayan birsey getir ac cantami makyaj malzemelerime bir bak

Esim
Bunlarin hesabini tuttun yani neyi almak istedinde olmaz dedim

Ben

Ben istedim sen para yok diye erteledin bende seni zorlamak istemedim

Esim
Allahtan kork

Ben

Hamileyken bir bluz istedim al dedin once sonra para vermeye gelince alcan yani diye imada bulunup aldirmadin

Esim
Sen ne kadar sahtesin ya maca git git diyip simdide rahatca gittin diyorsun

Ben
Dogru ben sahteyim. Sen bunaldin diye dedim ayni anlayisi sendrn gormek umidiyle git dedim ama yanildim ben birkez bile bi elli lirayi gonlumce harcayamadim kendi kazandigim paranin bile hesabini verrdim her market donusu nasil hesap verecegimi düşündüm

Esim

Allah biliyor icimi
Bitsin artik zaten hic birsey olmamis ki su konusmalardan sonra ne bitecekki

Ben

Sen bilirsin
barışırsınız gibi ama eşinin tavrı gercekten çok yanlış kırıcı davranmış haklısın karşısında yelkeneri suya hemencecik indirme ok

Canım üzülüyorsun normal ama şuan biraz sakin olmaya çalış. Herşey üst üste gelmiş olabilir ve bunalmışsın anlaşılan. Tavırları hoş değil senin ihtiyacların varken 500 tl lik alışveriş yapacağına 250 tl lik yapsaymış senin de ihtiyacın giderilseymiş.
Ama olan olmuş.. boşanmayı gerektirecek bir durum yok yani inatlaşmadan başka birşy yok ortada. Sen de geçmişle önüne gelme bence. Orda hata yapıyorsun. Eskileri unutup önüne bakman lazım geçmişi tartışmak o kadar gereksiz ki.
Biraz zamana bırak bence. Bir süre muhattap olmayın. Ama emin ol boşanıcak bir durum yok. Lohusa depresyonundan dolayı etkilenmişsin besbelli.

Benim cuzdanimda her zaman para ve kredi karti olurdu , ama bir kere gonul rahatligiyla harcaya bildim mi ???? Hayir..
Bende maasimi esime veriyordum ,icinden harclik aliyordum. Azicik fazla alsam eee napcan ki diyordu :) Sanirim burada buyuk aptallik bizlerde.
Bosan diyemem ama bu para konusunda sizi bu kadar sıkan bir adamla da omur gecer mi ??? Bir bot ne kadar olsun ki hadi olsun 150 lira en fazla bunu veremiyor mu ?

Neden içine attın bu kadar?Neden biriktirdin?Susmayın diyorum ben hep.O anda neye kırıldıysanız neye kızdıysanız söyleyin.Dağ gibi yüreğin kabarana kadar beklemenin manası yok ki.İş böyle boşarımlara geliyor sonra.Boşanmayacağınız da aşikar.E ne oluyor.Haydi boşanma lafı ağızda sakıza dönüyor.Büyük küçük her tartışmada boşanırım.Olmaz,yanlış.

Neden almıyorsun ihtiyaçlarını?Bırak söylensin.Bırak yoruldum desin.Hadi al dediğinde,içselleştirmek yerine gir dükkana al.Alsan da almasan da yapmış olacak zaten bu tavırları.Bari eksiklerin tamamlansın.Değsin buna.

Daha sonrasında konusunu yapacağın şeylere de baştan izin verme.Orda haklı.Madem gitti gönderdin,sen gittin sen yaptın deme.Diyeceksen izin verme.İzin almak izin vermek de nedir bilemedim.Bana saçma geliyor.

Açsın kart istiyorsun.Çirkinleşiyor kocan.Ayran ekmek yemek yerine al kartı git bişeyler al.Sen verirken iyi.Ondan alıncamı kötü.Lohusasın sen.Süt veriyorsun.İyi beslenmen lazım.Vermedi diye küsüp kuru ekmek yenirmi.Söke söke al.

Birde mesajla tartışma.Yüzyüze konuş her zaman.Siz karı kocasınız.Liseli aşıklar gibi mesajla kavga mı edilir.Oturun adam gibi konuşun.Tutma içinde.Söyle herşeyi.Bir daha da bu kadar biriktirme içinde.

O değil de ben şunu anlamıyorum. Niye kadınlar uzun uzun yazıp içini dökme gereği duyarken erkekler kestirip atıyorlar?
Bildiğini yap.. Neyin eksik.. Allahtan kork.. Nankör.. Karıya kıza mı gittim, eve arkadaş mı getirdim VS VS VS...
Anladığım kadarıyla geneli bu şekilde..
O yüzden ben bunlara takılmayı çoktan geçtim.
Erkekle alışverişe çıkılmaz, uzun uzun laf anlatılmaz.. Ama ihtiyacın varsa da çatır çatır alınır..

Tipik erkek işte hatalı olduğunu asla kabul etmez ama çocuk da var bence bitirme evliliğini
Küs surat yap burnundan getir ağla zırla ama sonra eşinle barış devam et evliliğine
Merak etme eve geldiğinde yelkenleri indirmiş olur o da vicdan muhasebesi yapıyordur şimdi

Kartı alıyorum diyip alıp çıkıyorum ben. Alınması gereken şeylerde takılmıyorum eşimin ne düşüneceğine çünkü alınması gerekiyor..
Bazen de herşeyi yüze vurmamak lazım..
Boşanma sebebi değil bu.
Güzel güzel anlaşmak varken karşılıklı atışma ile sonucu boşanmaya getirmeyin..
Her denilene alınırsak bu dünyada evliliğin ne manası var?

Acıma acınacak hale gelirsin demişler.Ben bunlardan boşanma çıkacağını sanmam ki olmasın da bebeğiniz var artık.Önce kendinizi,bebeğinizi düşünmelisiniz.Kişisel bakım ürünü ucuzken,indirimdeyken ne varsa ben de şuan için stok yapıp duruyorum mesela ve hiç de acımıyorum birşey alırken çünkü kendime almasam erkekler harcayacak yer bulur hemen.Eşiniz anlayışsız,düşüncesiz davranmış orası çok dogru ama şimdiden sonra ilk kendinizi düşünürseniz herşeyin yoluna gireceğini de görürsünüz merak etmeyin.

konunu okumadım ama lohusalık ve sonrası bayag bunaltıcı yok cocugu söyle tutma kavgası .. bile oluyordu .

zaten uykusuz oluyorsun .sevgi ilgi bekliyorsuun .. bence biraz kafa dagıtın az uzak durun düsünün ..

erkeklerde sani dogurmus gibi davranıyor o ayruı

aranızda çok anlamsız bir gerginlik var mesajlarınızı okumadım ama sorun görünen şeyler değil sorunlarınız sadece maske gibi geldi. üçüncü şahıslar hayatımıza çok müdahil olduğunda biz de sataşacak yer arıyoruz birbirimizde. bence biraz uzaklaşın ailelerden. birbirinize zaman ayırın. böyle ot çöpten boşanmayın. hepsi bir anlık sinirle yapılmış şeyler.

Ne bicim adam bu ya. Bitsin de bitsin diye tutturmus. Boyle adam mi olur. Erkek dedigin dag gibi olacak. Guvenebileceksin. Bu ilk tartismada bitsin gitsin. Kolaydi bitirmek. Alma eve gorsun nasil oluyo bitmesi

Sizin adınıza üzüldüm..Siz ne kadar fedakarsanız eşinizde o kadar bencil..Ayrıca sanki sizi kaybetmekten hiç korkmuyor gibi..Böyle güçlü durmayan her kavgada ayrılmak isteyen erkeklerden gerçekten nefret ediyorum..Umarım hayırlısı olur sizi için..

Rest ceken erkek modeli ne kadar kolay bitsin dio anlamak onun isine gelmior acikcasi cunku o kendi hayatini dusunuor bekar sanio galiba hala kendini annesiyle bagini bilemicem ama annesine gidilmedi die 40 ucurmaya onun skintisi cikacak gibi.
Guzel bi dil uslup asil kendinde yok kadinlar kucucuk seyden mutlu olup affedebilio oysaki..
Bosanmazsiniz ama omrunun sonuna kadar bu adami boyle kabul edeceksin ve hep alttan alan sen olacaksin yoksa kapinin yolunu hep gosterecek sana..

ayy bana çok tanıdık geldi bu tip bir eş. benimde bebeğim var 8 aylık ve lohusalık değil kesinlikle adamların kendi huysuzluğu . bazı şeylerin birikmesi ve patlaması bu yaşananlar. zamanında susup susup içine attığın için . saygı da kalmıyor zamanla. yazacak çok şeyim var ama ..

X