Boşanma aşamalı ve çocuklu

Bir de bayıl istersen :KK70:
Yav bacım ye dayağını otur allasen. Gelmişsin saçma sapan yok babasız kalacak yok bilmem ne.
Yıllar sonra ne diyeceksin biliyor musun ? Ben senin için boşanmadım , seni babasız bırakmadım.
O da sana ; BEN Mİ İSTEDİM ? Diyecek.
Çocuklarınızın omzuna boşanmamanın yükünü yüklemeyin.
Davayi actik bosanmam diyip duruyo dün acildi ve cekismeli Allah yardimcim ola anlasmali bitir diyorum yanasmiyor herkes birbirinin yuzune baksin diyorim cekismelide herkes yipranacak diyorim benim fikrim degismez diyorim genc kiz deglim 35 yasindayim diyorim anlamiyor tek derdi cocuk cocugi versem aninda bisanir cocuk sende diye bana böyle katisin duzeltecem diyorum sans ver diyor dedim 1 yildir veriyirm bide iyice hiddetli kavga cikariyorsun .umarim evlenirken yaşadığım beyin tutulmasini bosanirken yaşamam😬

Davayi actik bosanmam diyip duruyo dün acildi ve cekismeli Allah yardimcim ola anlasmali bitir diyorum yanasmiyor herkes birbirinin yuzune baksin diyorim cekismelide herkes yipranacak diyorim benim fikrim degismez diyorim genc kiz deglim 35 yasindayim diyorim anlamiyor tek derdi cocuk cocugi versem aninda bisanir cocuk sende diye bana böyle katisin duzeltecem diyorum sans ver diyor dedim 1 yildir veriyirm bide iyice hiddetli kavga cikariyorsun .umarim evlenirken yaşadığım beyin tutulmasini bosanirken yaşamam😬
Ya bırak Allah aşkına. Bundan baba olsa ne olur olmasa ne olur. He ver bebeğini de öldüresiye dövsün.
Zaten anlaşmakı boşanma , donuna kadar al. Göster darp raporunu da, bana bunu yapan evladına ne yapmaz ki de. Elinde büyük bir koz var. Uzaklaştırma aldır hatta direkt.

• Beğen
Reactions: Cac
Ya bırak Allah aşkına. Bundan baba olsa ne olur olmasa ne olur. He ver bebeğini de öldüresiye dövsün.
Zaten anlaşmakı boşanma , donuna kadar al. Göster darp raporunu da, bana bunu yapan evladına ne yapmaz ki de. Elinde büyük bir koz var. Uzaklaştırma aldır hatta direkt.
Vala sinir stres korku heyecan herseyi yaşıyorum tek umudum cocugum evde iken yüzüme bakmazdi cocugum asla benle göz temasi kurmazdi simdi burda surekli gozlerime bakiyor gülmeye başladı annem bile farketmis iyilesiyoruz zamanla

Cocugunuz surekli annesini doven bir babayla buyuyunce harika bir insan olacak saniyorsunuz?

Ya hayatta her sey iyi kotu bir ana babaya sahip olmak demek degil. Tek ebeveynle de buyuse saglikli bir ailede buyumek sunu anlayinca herkes cok mutlu olacak cocuklar daha saglikli yetiskinler olacak.

• Beğen
Reactions: Cac
X