Boşanma aşamasındayız bir şans vermeli miyim?

Beste yaptım olmadı bestee yaptım yine olmadı o yüzden öyle yaptım. O an hiçbir şey bulamadım. Ve bu konuyu en kısa zamanda sormam lazımdı.
Dediğinizde haklısınız. En dogru karar boşanmak. Devam etme gibi bir şeyim olamaz. Kendisi zaten devam edersem eskisi gibi olmam dedi. Ben ne dersem o olur. Annemle iyi anlaşman lazım Vs.
Bu en kibar olması gerekn zamanlar, daha düğün olmadan iç yüzlerini göstermişler. Aklın varsa kaç kurtar kendini

Hiç üzülme.. anamla iyi geçin ben ne dersem o olur barissakta eskisi gibi olmam falan filan gevelemis adam hiçte seninle evlenmeye istekli hevesli heyecanlı değil..başında heyecan yoksa evlendiginizde sinirden heyecan yapar..yol var gitsin.

Henuz 21 yasinda bir universite ogrencisi olarak evlilik icin cok acele etmissiniz.
Babanizi cok takdir ettim hep yaninizda olmus.
Ben olsam bu adami bosar esyalarida vermez hayatima kaldigim yerden devam ederdim.
Sizi sevmiyor bu evlilikten pisman gibi hissettim.

Evet acele etme konusunda çogu kişi aynı düşüncede.
Sevdim sevdiğini düşündüm evlendim ama sonuç beklediğim gibi olmadı. Bu sürede Annem babam hep yanımda oldular. Seviyorum dedim öğrenci oldugum halde karşı çıkmadılar. Boşanma konusunda her zaman destek oldular. Hiçbir zaman çevre ne der ne düşünür demediler...

Evliligi geç, ortada bir ilişki bile göremedim ben. Çok küçüksün çok.
Evet ilişki karşılıklı olur. Burda ben varım o yok. Bu yüzden ilişkiden bahsetmek zor oluyor her ne kadar resmi olarak evli görünsekte.
Yaşım evlilik için küçük görülen bir yaş evet. Ama düşüncelerim için aynı şeyi söyleyemem.

Tatlım ben bir ay önce nisan attım .çünkü nisanlim iflas etti ve iflas etmesiyle birlikte kendini alkole verdi....alkole verdikce iyice sapitti ve ilişki bir çıkmaza girdi bende nisanlimdan ışık goremedim geleceğe dair bitti çünkü tüm hayatı ve o teselliyi bende değil kadehlerde aradi...evet onun ailesi de çok tuhafti bizi ne nişanlılık döneminde aradılar ne de sonrasında..bunca sorunla başa cikamazdim malesef ve acida olsa bitti ...ve bu adam ikinci nisanlim daha öncede nisan attım ve onla ayni senin gibi resmi nikahim olmuştu....birde benim pskilojimi düşün ...

Tatlım ben bir ay önce nisan attım .çünkü nisanlim iflas etti ve iflas etmesiyle birlikte kendini alkole verdi....alkole verdikce iyice sapitti ve ilişki bir çıkmaza girdi bende nisanlimdan ışık goremedim geleceğe dair bitti çünkü tüm hayatı ve o teselliyi bende değil kadehlerde aradi...evet onun ailesi de çok tuhafti bizi ne nişanlılık döneminde aradılar ne de sonrasında..bunca sorunla başa cikamazdim malesef ve acida olsa bitti ...ve bu adam ikinci nisanlim daha öncede nisan attım ve onla ayni senin gibi resmi nikahim olmuştu....birde benim pskilojimi düşün ...

Allah yardımcın olsun canım... Çok zor ama şükredelim ki çocuk fln olmadan Allah bize bunu gösterdi.

Bence o adamla aynı yataga girmeden önce bosan.arkanda ne güzel ailen var yasın cok küçük git kendine gercekten seni seven saygılı birini bul.bu adamdan sana bi cacık olmaz.simdi sen sevdiğini sanıyorsun ondan başkası olamaz gibi geliyor.ama daha kimler kimler cıkar karsına.içkici ilgisiz işsiz güçsüz bencil bi adam.ve gururlu ol o sana yalvarmammıs beni affet diye.kendi kendine küsüp barışalım mi diyeceksin.Düğün olursa hayatın daha kötü olur sen bu adamdan eninde sonunda bosanırsın.En azından o pisliği koynuna alıp ne vücudunu nede hayatını mahvetme

Bence o adamla aynı yataga girmeden önce bosan.arkanda ne güzel ailen var yasın cok küçük git kendine gercekten seni seven saygılı birini bul.bu adamdan sana bi cacık olmaz.simdi sen sevdiğini sanıyorsun ondan başkası olamaz gibi geliyor.ama daha kimler kimler cıkar karsına.içkici ilgisiz işsiz güçsüz bencil bi adam.ve gururlu ol o sana yalvarmammıs beni affet diye.kendi kendine küsüp barışalım mi diyeceksin.Düğün olursa hayatın daha kötü olur sen bu adamdan eninde sonunda bosanırsın.En azından o pisliği koynuna alıp ne vücudunu nede hayatını mahvetme
Haklısınız...

Bunu okuyan kör oldu :KK43:
Ben olsam bosanirdim ne esya gozumde olur ne baska birsey

Aynısını ailene anlat onlar ne derse o. Boan derim ben zararın neresnden dönsen kar.seven vaz ğeç meezzz.

Bu adamdanda ailesinden de hayatın boyunca çekersin.Bu yüzden ikinci şansı vermek kendi hayatına attığın en büyük darbe olur.Eşyaları alıp almama konusunda yorum yapamıyorum.Kendimi yerinize koydum, ama karar veremedim.Eğer intikam duygusuyla dolsaydım üzüntüden donuna kadar alıp boşanırdım.Ama hissettiğim hayatımı normal düzenine oturtmak ve artık bu kadar sıkıntıdan sıyrılmaksa hiç bişey almadan boşanırdım.Ama bildiğim bişey varki KESİNLİKLE BOŞANIRDIM.

Evet ilişki karşılıklı olur. Burda ben varım o yok. Bu yüzden ilişkiden bahsetmek zor oluyor her ne kadar resmi olarak evli görünsekte.
Yaşım evlilik için küçük görülen bir yaş evet. Ama düşüncelerim için aynı şeyi söyleyemem.

Ben kendine yazık etme bu adamla diye söyledim gencecik yasinda. Onun düşünceleri bile oturmamış daha.

X