Boşanma Bin Pişmanım Akıl Verin Lütfen

Teriyaki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
754
1.011
35
Herkese merhaba çekişmeli açtığım davadan arada çocuk var diyerek psikolojik olarak daha fazla yipranmamak için anlaşmalı olarak boşandım bin pişmanım
Anlaşmalı boşanmak için özürler dileyen sen mükemmel bir annesin biz karı koca olamadik sadece diyen karşı taraf 24 Nisan'da anlaşmali bosanmayi kabul ettigimden beri beni oğlumun velayeti ile tehdit etmeye başladı velayet bende bu arada bebeğim 9 aylık şuan hiçbir şekilde alamayacağını biliyorum fakat böyle manipülasyon hakaret ve tehditlerle benim psikolojimi bozmasini ve böyle kaypakca rahatça hareket etmesini istemiyorum
Hukukçu arkadaşlar ya da bilenler lütfen fikir verin ben bu adama ne gibi dava acabilirim uzaklaştırma alsam ilerde çocuğa annen uzaklaştırma aldı seni göstermedi diyeceğim diyor engellesem her gün msj aticam ilerde engelleyip ulasamadigimi oğluma anlaticam diyor evlenirsen çocuğu senden alcam bla bla herşeyde çocuğu söylüyor vurabilecegi en zayıf noktam çocuk kaldı beni inletmedigi tek yer oğlum kaldı çünkü
Çok uzun oldu ne yapabilirim hukuken ben de en son ona y.vş.k dedim bunu ses kaydı aldı böyle de yvskkk bir adam işte ses kaydıyla uğraşıp bir anneyi çocuğuyla tehdit edecek kadar...
Neyse hukuken ne yapabilirim yardım lütfen

hiçbir şey yapamazsınız eğer oğluma karşı bunları dinletirim diyorsa. yani uzaklaştırma alsanız soyleyecekmis başka bir yolu yok ki bunun. ayrica yavşak demek hakarete girer size dava açarsa kaybedersiniz. elinizde hiçbir koz yok. size hakaret erse veye tehdit etse msjlari kayıt altına da alsanız sizin o yavşak soyleminiz sizi müşteki konumundan müşteki şüpheli konumuna sokar. bu da demek oluyor ki sıfıra sıfır elde var sıfır.

Ses kaydından da bir şey çıkmaz yav. Yavşak dedi diye kim cezaevine giriyor bu ülkede. Zaten hakaret dosyalarının çoğu takipsizlik alıyor
Bn açmak istiyorum dava vs ve uzaklaştırma iki kez aldım bitince bu hale geliyor yine ömür boyu uzaklaştırma mı alacağım kocaman kadını kandıran adam çocuğumu kandiramayacak

hiçbir şey yapamazsınız eğer oğluma karşı bunları dinletirim diyorsa. yani uzaklaştırma alsanız soyleyecekmis başka bir yolu yok ki bunun. ayrica yavşak demek hakarete girer size dava açarsa kaybedersiniz. elinizde hiçbir koz yok. size hakaret erse veye tehdit etse msjlari kayıt altına da alsanız sizin o yavşak soyleminiz sizi müşteki konumundan müşteki şüpheli konumuna sokar. bu da demek oluyor ki sıfıra sıfır elde var sıfır.
Lanet olsun çekişmeli bosanmayip anlasmali bosanan bana o zaman
Eee bir kez yavsak dedim diye ömür boyu böyle tehdit mi edilecegim peki

Yukardaki şöyle olursun böyle olursun diyen arkadaş çok sallamış.
Bu ülkede kim bundan ceza almış da bilmem ne durumuna düşmüş de bilmem ne .
O seni tehdit ederse gül geç. Elinden geleni ardına koyma de.
Zaten poposuna vura vura kaçacak. Çocuğu falan almayacak.
Tehditlerine kulak asma.
Anlaşmalı bosanarak da iyi yapmışsın. Kurtulmussun bir pislikten.

Bn açmak istiyorum dava vs ve uzaklaştırma iki kez aldım bitince bu hale geliyor yine ömür boyu uzaklaştırma mı alacağım kocaman kadını kandıran adam çocuğumu kandiramayacak
Kocaman kadın sizseniz normal yani kusura bakmayın evet çocuğu kandıramaz onu dicekmiş bunu dicekmiş derse desin sizde şiddet gördüğüm için uzaklaştırma aldım dersiniz bitti gitti bunun kavgasını adamla yapmak bile saçma sana bunu söylediği an tamam söylersin beni gereksiz şeyler için arama de suratına kapat

Evladınız zaafınız olabilir bu çok normal ancak bunu eski eşinize kullandırmayın. Değilmiş gibi davranın. Anlaşmalı boşanmakla iyi yapmışsınız. Şuan sadece mahkemenin dediği gün ve saatlerde gösterip gerisinde muhatap olmak zorunda değilsiniz. Yakanızdan düşmek zorunda. Sizi üzmek için böyle yapıyor ve başarılı da oluyor. Çekişmeli boşanıyor olsaydınız daha fena olacaktı. Hayatınızın bir köşesinde duracaktı. Ne gerek var? İlerde çocuğunuza anlatsa ne olacak? Şimdiden bunları takıp üzüldüğünüze değmez. Zaten 9 aylık bir bebeklesiniz ne kadar zor biliyorum. Umarım aileniz vardır destek olan insanlar vardır. Evladınızı en güzel şekilde yetiştirmeye bakın size düşen bu. O da kendisini parçalasın orda isterse.

Evladınız zaafınız olabilir bu çok normal ancak bunu eski eşinize kullandırmayın. Değilmiş gibi davranın. Anlaşmalı boşanmakla iyi yapmışsınız. Şuan sadece mahkemenin dediği gün ve saatlerde gösterip gerisinde muhatap olmak zorunda değilsiniz. Yakanızdan düşmek zorunda. Sizi üzmek için böyle yapıyor ve başarılı da oluyor. Çekişmeli boşanıyor olsaydınız daha fena olacaktı. Hayatınızın bir köşesinde duracaktı. Ne gerek var? İlerde çocuğunuza anlatsa ne olacak? Şimdiden bunları takıp üzüldüğünüze değmez. Zaten 9 aylık bir bebeklesiniz ne kadar zor biliyorum. Umarım aileniz vardır destek olan insanlar vardır. Evladınızı en güzel şekilde yetiştirmeye bakın size düşen bu. O da kendisini parçalasın orda isterse.
Sağolun yorumunuz için
Ailem arkamda çok şükür o yüzden daha da kuduruyor inşallah oğluma planladigi kötülükleri yapacak günleri göremez oğlum büyüyene kadar geberir gider beni bu hale getirdi

Sağolun yorumunuz için
Ailem arkamda çok şükür o yüzden daha da kuduruyor inşallah oğluma planladigi kötülükleri yapacak günleri göremez oğlum büyüyene kadar geberir gider beni bu hale getirdi

Genelde birisini bulup ne çocuk umurlarında oluyor ne de eski eş. Amin mutluluğu bulsun, sizi rahat bıraksın. Böylesi ölse çevresi baban söyle iyiydi, böyle güzeldi der çocuğun aklı karışır. Bebeğiniz kendisi görsün zamanı gelince. Şuan babasıyla iteşmekten evladınızın en güzel zamanlarını kaçırıyorsunuz. En zor ama bir o kadarda güzel zamanları. Bende 25 temmuzda doğum yaptım. Ordan biliyorum nasıl bir durumda olduğunuzu. Kendinize ve evladınıza bunu yapmayın. Sizi tetiklemesine izin vermeyin. Siz güçlğ bir kadınsınız başkası olsa küçücük bebekle boşanılır mı derdi. Devam eder çocuğunu bu toksik ilişkiye kurban ederdi. Ama siz resti çekmişsiniz. Mutlu olun evladınızla, ailenizle kudursun adi.

Evlatlarımız hepimizin yaşama kaynağı olsa dahi bunu ona belli etmeyin..
Hiç bir şekilde sizi tahrik etmesine izin vermeyin...
Vakti zamanı geldiği zaman ben, çocuğuma olani biteni anlatırım, seninde mesaj ve ses kayıtların bende derim..
Size karşı tehditvari konuşuyor buradan yürüyebilirsjniz..
Ayrica yavsak, bit yavrusu demek, korkmayın herhangi bir yaptırımla karsilamazsiniz...
Korkak olmayın.. Karşınızda yalancı ve manipulatif bir adam var.
Onun anladığı dilden konuşun..
Gülün geçin...

Lanet olsun çekişmeli bosanmayip anlasmali bosanan bana o zaman
Eee bir kez yavsak dedim diye ömür boyu böyle tehdit mi edilecegim peki
eğer elindeki ses kaydını saklarsa elinde delil olur. atıyorum üzerinden 6 ay geçtiyse şikayet hakkı biter ama bu ses kaydı güncel diyip koz olarak da sunabilir dosyaya. maalesef pisliğe bulasmissiniz. ne olursa olsun kendinize hakim olun ses de yollamayın msjda hakaret ve tehdit içerikli olarak. çünkü direkt suç.

Ses kaydından da bir şey çıkmaz yav. Yavşak dedi diye kim cezaevine giriyor bu ülkede. Zaten hakaret dosyalarının çoğu takipsizlik alıyor
nerden biliyorsunuz takipsizlik aldığını? eğer elinde ses kaydı msj çıktısı vs varsa direkt dosya uzlaştırma bürosuna gidiyor. insanları yanlış yönlendirmeyin

Yukardaki şöyle olursun böyle olursun diyen arkadaş çok sallamış.
Bu ülkede kim bundan ceza almış da bilmem ne durumuna düşmüş de bilmem ne .
O seni tehdit ederse gül geç. Elinden geleni ardına koyma de.
Zaten poposuna vura vura kaçacak. Çocuğu falan almayacak.
Tehditlerine kulak asma.
Anlaşmalı bosanarak da iyi yapmışsın. Kurtulmussun bir pislikten.
pardon bana dediniz sanirim 😅yalnız şöyle bir durum var bu dosyalara bakıyor olmam dışında bir sorun yok. sizce ben bilip bilmeden atıyor mu duruyorum oradan? lütfen bilip bilmediğiniz konularda boş yapmayin

Ya luften oglunuz 13 yaşında geldiginde biraz aklı erdiğinde, bu mesajları gösterip uzaklaştırma kararını gösterip annesini kötü bilmesi tehdidine kulak aşmayın. O kadar sene o evrakları o mesajları mi saklayacak. Engelleyin gitsin.

nerden biliyorsunuz takipsizlik aldığını? eğer elinde ses kaydı msj çıktısı vs varsa direkt dosya uzlaştırma bürosuna gidiyor. insanları yanlış yönlendirmeyin
Katibin bildiğini hukuk diplomamla ben bilemem doğru haklısınız

pardon bana dediniz sanirim 😅yalnız şöyle bir durum var bu dosyalara bakıyor olmam dışında bir sorun yok. sizce ben bilip bilmeden atıyor mu duruyorum oradan? lütfen bilip bilmediğiniz konularda boş yapmayin
Dosyalara nasıl bakıyorsunuz ? Ben gerekçeli karar bile yazdırmıyorum katibime. Uyap ımı çok ama çok nadir veririm. Siz nasıl dosyalara bakabiliyorsunuz ? Yazmak dışında.

X