Boşanma Bin Pişmanım Akıl Verin Lütfen

Lanet olsun çekişmeli bosanmayip anlasmali bosanan bana o zaman
Eee bir kez yavsak dedim diye ömür boyu böyle tehdit mi edilecegim peki
Ah teriyaki ex eşini az çok biliyorum. Sen sessiz kal. Ne derse desin, adam seni çıldırtmayı, tüm gün kafanın onunla meşgul olmasını bekliyor zaten. Tekrar uzaklaştırma al,bitince uzat, tekrar tekrar. Taa ki bu iletişim dilini bırakana kadar,insan olana kadar böyle olacağını söylersin. Çekişmeli devam etsen bin beter olacaktı emin ol.

çekişmeli açtığım davadan arada çocuk var diyerek psikolojik olarak daha fazla yipranmamak için anlaşmalı olarak boşandım bin pişmanım
Lanet olsun çekişmeli bosanmayip anlasmali bosanan bana o zaman

Konularınızı bilmiyorum.
Bin pişman olduğunuz şey, çekişmeliden vaz geçmek diye anladım, dogru mu anladım?
24 Nisan'da boşandık diyorsunuz.
24 Nisan'da karar mı verildi?
Yoksa kısa karar mahkemece daha önce verildi de siz gerekçeli kararı tebliğ mi aldınız 24 Nisan'da ?

Emin olun 9 aylık bebeği almaya totosu yetmez kendisi zaten bakamaz da kime baktıracak anasına mı baktıracak. 3 yaşında değil 5 yaşında değil 9 aylık daha kucak bebesi süt bebesi. Blöf işte. Ha ileride büyüyünce velayet davası falan açıp almaya çalışacağını varsayarsak dediklerine göre, o zamana kadar zaten bebeğinizle aranızda bir güven bağı oluşmuş olacak. Evet babaya karşı doldurma şeklinde değil ama belli yaşlara çocuklarla gelindiğinde iki arkadaş gibi konuşulabilinir bazı şeyler. Sizinle arasında güven bağı oluştuktan sonra onun söyleyecekleri vız gelir tırıs gider.

Hahahah
Avukat olsan herkes olsun bitsin yani
Bu ne sacmasapan bi yorum ya bilip bilmeden...birilerinin moralini bozayim mi dedin naprtiysan
😊niye okudugumuzu yanlış anlariz ki? vesikaliyar hanımefendi; kadın diyor ki uzaklaştırma alamam çocuğum büyüdüğünde duyar. tamam haklı. eşe karşı bunu almadiktan sonra çok çok yapacak birsey kalmıyor. hakaret tehditten dava açsa hanımefendi de eski eşine "yav...k" demiş. Türk ceza kanununa göre o kelime de suç kapsamına giriyor ve ulaştırmaya tabi bir suç oluyor. evet adam kadını çokça tahrik etmiştir evet kadın artık cin noktasına gelmiştir. kadina karsı söylediği veya msjda yazdığı hakaret tehditler belki bini aşmıştır ama kadın bunları kayıt altına almadiysa(msjlarin ekran görüntüsü mesela veya adam telefonda küfür ederken yanında tarafsız bir tanık duyduysa bunlar delildir.) eski eş "üzerime atılı suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum" diyerek hakaret ve tehdit suçlarından kurtulur. kadın diyor ki yavşak dedim bunu ses kaydına almış. evet rızası dışında alınan ses kaydı hukuka aykırı ama bunu dosyaya delil olarak sunarsa delil kabul ediliyor bazı savcılar tarafından. ben aslında kısaca bundan bahsettim. evet adam kadına belki hayatı dar etti ama bunları delillendirmek gerekiyor. uzaklaştırma alamam çocuğum büyüyünce duyarsa beni kötü anne ilan eder diye düşünerek eski eşe karşı yapılacak pek birsey yok. ya pusuda hakaret tehdit atıyorum kisilerin huzur ve sukununu bozmasıni bekleyecek ya gorusmeyecek yani bunun pek ötesi yok🤷‍♀️

Konu sahibi siz karşı taraf gibi ekran görüntüsü, ses kaydı vs alamıyor musunuz ? Adam çocuğu manipüle etmeye çalışırsa siz de çıkarıp çat çat gösterirsiniz gerçekleri. Hukuki olarak zaten bu yaşta sizden alamaz bunu herkes biliyor. Bunda bu kadar mesele edecek ne var anlamadım

Rahat olun whptn engelleyin gorus gününde de normal sms at diyin seninle muhatap olmak istemiyorum dersinjz hele bi cocuk buyusun sular duruluyor inanin.
ara ara bir zortlatiyorlar ama siz cetin ceviz olun taviz vermeyin ne kadar az muhatap o kdr iyi ben bi ara 6 ay engelledim sadece geldim indir cocugu ok dedim gecti
Ilk bosanma dönemim de stresi hatırlıyorum kriz ortamj idi babasi ile.
engelledim muhatap olmadim sular duruldu arada bir gecen hafta hortladı bi sivadim geri cekildi en guzeli muhatap olmamak kendilerini bi şey sanıyorlar iyi niyetli yaklaşınca cocuk icin .
ama degmiyor inanin bugunlerinjz gececek 2.5 yil oldu ayrıyız ex kisi ile neler etti neler ama ben taviz vermedim Suan sakinim elzem seyler olunca salak salak konuşuyor o sesi kes demisligim bile vardir karsiya ne kdr az muhatap o kdr rahat

Rahat olun whptn engelleyin gorus gününde de normal sms at diyin seninle muhatap olmak istemiyorum dersinjz hele bi cocuk buyusun sular duruluyor inanin.
ara ara bir zortlatiyorlar ama siz cetin ceviz olun taviz vermeyin ne kadar az muhatap o kdr iyi ben bi ara 6 ay engelledim sadece geldim indir cocugu ok dedim gecti
Ilk bosanma dönemim de stresi hatırlıyorum kriz ortamj idi babasi ile.
engelledim muhatap olmadim sular duruldu arada bir gecen hafta hortladı bi sivadim geri cekildi en guzeli muhatap olmamak kendilerini bi şey sanıyorlar iyi niyetli yaklaşınca cocuk icin .
ama degmiyor inanin bugunlerinjz gececek 2.5 yil oldu ayrıyız ex kisi ile neler etti neler ama ben taviz vermedim Suan sakinim elzem seyler olunca salak salak konuşuyor o sesi kes demisligim bile vardir karsiya ne kdr az muhatap o kdr rahat
Sizin eski eşiniz laftan anliyormus yine de benim ex narsist yani öyle laftan anlamaz ben salakta çekişmeli açtım anlaşmaliya çevirdim şimdi dalga geçiyor ohhh beee sen bundan sonra göreceksin diye
Ben bunu engellesem oğluma ilerde söylerim engellersen dedi
Dün avukatla konuştum biraz daha salyalarini akitsin yine karakol ve mahkeme yolu görünüyor şimdilik sessiz duracağım ama bu adam iflah olmaz ben muhatap olmadıkça kuduruyor 4 bin nafaka veriyorum diye oğlunu almak istiyor sevdiğinden değil neyse öğrendik ki kötüye kötü olmak gerekiyormuş onun gibi pislik olamam ama hukuken ne gerekiyorsa bu kez yapacağım öyle tehidt etmek neymiş görsün bakalım

Herkese merhaba çekişmeli açtığım davadan arada çocuk var diyerek psikolojik olarak daha fazla yipranmamak için anlaşmalı olarak boşandım bin pişmanım
Anlaşmalı boşanmak için özürler dileyen sen mükemmel bir annesin biz karı koca olamadik sadece diyen karşı taraf 24 Nisan'da anlaşmali bosanmayi kabul ettigimden beri beni oğlumun velayeti ile tehdit etmeye başladı velayet bende bu arada bebeğim 9 aylık şuan hiçbir şekilde alamayacağını biliyorum fakat böyle manipülasyon hakaret ve tehditlerle benim psikolojimi bozmasini ve böyle kaypakca rahatça hareket etmesini istemiyorum
Hukukçu arkadaşlar ya da bilenler lütfen fikir verin ben bu adama ne gibi dava acabilirim uzaklaştırma alsam ilerde çocuğa annen uzaklaştırma aldı seni göstermedi diyeceğim diyor engellesem her gün msj aticam ilerde engelleyip ulasamadigimi oğluma anlaticam diyor evlenirsen çocuğu senden alcam bla bla herşeyde çocuğu söylüyor vurabilecegi en zayıf noktam çocuk kaldı beni inletmedigi tek yer oğlum kaldı çünkü
Çok uzun oldu ne yapabilirim hukuken ben de en son ona y.vş.k dedim bunu ses kaydı aldı böyle de yvskkk bir adam işte ses kaydıyla uğraşıp bir anneyi çocuğuyla tehdit edecek kadar...
Neyse hukuken ne yapabilirim yardım lütfen
Hukuken ne yapılır bilmiyorum, bir avukat danışmanız daha doğru olur sanki
Ama ozamana kadar engelleyin gitsin ya.
Çocık için birşey söyleceğiniz zaman kaldırın engelli sonra tekrar basın.
Hakketmiştir boşuna dememişsinizdir eminim
Kudursun dursun

Sizin eski eşiniz laftan anliyormus yine de benim ex narsist yani öyle laftan anlamaz ben salakta çekişmeli açtım anlaşmaliya çevirdim şimdi dalga geçiyor ohhh beee sen bundan sonra göreceksin diye
Dün avukatla konuştum biraz daha salyalarini akitsin yine karakol ve mahkeme yolu görünüyor şimdilik sessiz duracağım ama bu adam iflah olmaz ben muhatap olmadıkça kuduruyor 4 bin nafaka veriyorum diye oğlunu almak istiyor sevdiğinden değil neyse öğrendik ki kötüye kötü olmak gerekiyormuş onun gibi pislik olamam ama hukuken ne gerekiyorsa bu kez yapacağım öyle tehidt etmek neymiş görsün bakalım
Ya desin oğlunuza engellediğinizi, yalan değil sonuçta? Bunu söylemesinde sizi düşündüren ne ki. Sade bunu söylese iyi kim bilir ne yalanlar uyduracak, engel olamasınızki bunlara. Çocuğu alıp getireceği gün ve saatler bellidir onun iletişimi için o süre zarfında engelli kaldırın, çocuğu geri getirdikten sonra tekrar basın engelli. Siz çıldırdıkça keyif alıyordur, birini yok saymak kadar etkili bir yöntem yok bence

Evlenirsen oğlumun velayetini alacağım senden diye tehdit ediliyorum bu tehdit üzerine gidip uzaklaştırma alabilir miyim

ben salakta çekişmeli açtım anlaşmaliya çevirdim şimdi dalga geçiyor ohhh beee sen bundan sonra göreceksin diye
Yukarda sordum, cevap vermediniz, ama sürekli aynı şeyden yakınmaya devam ettiğiniz için ben söyleyeyim;
Eğer süreleri kaçırmadıysanız, anlaşmalı boşanma kararını istinaf edersiniz, o zaman protokol ortadan kalkar yine çekişmeliye döner, en baştan başlar.
Anlaşmalı boşandığınız için pek pişman görünüyorsunuz, onun için öneriyorum.
Yoksa, bence akıl kârı değil.
Ama dediğim gibi, sürekli bu konudaki pişmanlığınızı dile getirdiğiniz için, bilgi vermek istedim.

Yukarda sordum, cevap vermediniz, ama sürekli aynı şeyden yakınmaya devam ettiğiniz için ben söyleyeyim;
Eğer süreleri kaçırmadıysanız, anlaşmalı boşanma kararını istinaf edersiniz, o zaman protokol ortadan kalkar yine çekişmeliye döner, en baştan başlar.
Anlaşmalı boşandığınız için pek pişman görünüyorsunuz, onun için öneriyorum.
Yoksa, bence akıl kârı değil.
Ama dediğim gibi, sürekli bu konudaki pişmanlığınızı dile getirdiğiniz için, bilgi vermek istedim.
Boşandım hanımefendi bahsettiğiniz süreci biliyorum o süre doldu...

Konu sahibi siz karşı taraf gibi ekran görüntüsü, ses kaydı vs alamıyor musunuz ? Adam çocuğu manipüle etmeye çalışırsa siz de çıkarıp çat çat gösterirsiniz gerçekleri. Hukuki olarak zaten bu yaşta sizden alamaz bunu herkes biliyor. Bunda bu kadar mesele edecek ne var anlamadım
İlerde oğlumun bunları yaşamasını istemiyorum Cat çat göstermeyi ben de bilirim oğluma küfürlü tehditli mesajları ama ya psikolojisi vs. Ben de kaydediyorum ama ses kaydı atıp atıp sildi... Hukuki olarak benden bu yaşta.alamayacagini biliyorum benim dert ettiğim ben sürekli böyle tehdit mi edilecegim ?

Sessizliginizi korur konuyu kapatır görüş günlerine karismaz mezar sessizliğine burunurseniz olay zamanla tavsar.Yok hala bosandiktan sonra bile cevap karşılık vermeye kendinizi savunmaya tahriklere kapilmaya manipüle olmaya devam ederseniz siz çökene kadar devam eder.Bu işlerin bu tür kisilere izlenecek yol malesef anne baba olayını bile bir tarafa bırakıp ölümcül bir durum olmadıkça Allah korusun sağır kör ve dilsiz olmaktır .Bunu yapamazsaniz bitmez sizin bu dava

eğer elindeki ses kaydını saklarsa elinde delil olur. atıyorum üzerinden 6 ay geçtiyse şikayet hakkı biter ama bu ses kaydı güncel diyip koz olarak da sunabilir dosyaya. maalesef pisliğe bulasmissiniz. ne olursa olsun kendinize hakim olun ses de yollamayın msjda hakaret ve tehdit içerikli olarak. çünkü direkt suç.
Ses kaydından değil olmuyor diye biliyorum .
Hatta kişinin izinsiz ses kaydınnı almak yasak , diye duymuştum ama çok ta biğim yok açıkcası öyle kalmış aklımda 🤔

Soylesin engelleyin ne olacakkki neden bu kadar adami takiyorsunuz ki cocugu size karsi doldurusa getirirse yine hukuki yollardan ararsiniz hakkinizi inanin degmiyor takmaya herseyi olacagina varir

Sessizliginizi korur konuyu kapatır görüş günlerine karismaz mezar sessizliğine burunurseniz olay zamanla tavsar.Yok hala bosandiktan sonra bile cevap karşılık vermeye kendinizi savunmaya tahriklere kapilmaya manipüle olmaya devam ederseniz siz çökene kadar devam eder.Bu işlerin bu tür kisilere izlenecek yol malesef anne baba olayını bile bir tarafa bırakıp ölümcül bir durum olmadıkça Allah korusun sağır kör ve dilsiz olmaktır .Bunu yapamazsaniz bitmez sizin bu dava
Beni tehdit ettiği herşeyi kaydedecegim önce karakola sonra mahkemeye... Beni tehdit edecek kufredecek o zaman karşılığını alacak ben o kadar çok sustum ki

X