Boşanma Bin Pişmanım Akıl Verin Lütfen

Katibin bildiğini hukuk diplomamla ben bilemem doğru haklısınız
o küçümsediğiniz katiplerle terfi alıyorsunuz ve işleriniz yürüyor bunu da biliyor olmanız gerekiyor. sizde haklısınız. kararları biz yazıyoruz notlara göre. buradaki problem nedir?

İzinsiz ses kaydı da delil değildir. Usulsüz delil delil olarak kullanılamaz. Bu dosya özelinde söylüyorum. Kullanıldığı durumlar var ama o anlardan biri değil.
Hukuka aykırı yollarla ele geçirilmiş delile dayanarak hüküm kurulamaz. Kovuşturmaya yer yok kararı alırsın 😘 kişilerin huzur ve sükununu bozmaktan suç duyurusunda bulun. Gerçi suç vasfını savcı tanımlar ama anlattıklarına göre bu kapsama alır. Uzaklaştırmayı da yapıştır

o küçümsediğiniz katiplerle terfi alıyorsunuz ve işleriniz yürüyor bunu da biliyor olmanız gerekiyor. sizde haklısınız. kararları biz yazıyoruz notlara göre. buradaki problem nedir?
Yani karar mercii değilsiniz ? Hakim karar veriyor hukuki nitelemeyi yapıyor. Neyin suç olup olmadığına karar veriyor. Haksız tahrik var mı yok mu bakıyor. Bal gibi haksız tahrik mesela. Veya siz başsavcılıklardan savcılara giden yazıları biliyor musunuz ? Hani iş yoğunluğu nedeniyle belli suçlara hukuki ihtilaf diyip geçin daha önemli dosyalara bakın uyarısını ? Bu toplantılara katıldınız mı hiç ?
Küçümsemek değil gerçek bu. Bir katip bunları bilemez benim pedagoji veya başka bir alanı bilemediğim gibi.
Yazıya geçirmeniz bu alanı bildiğiniz anlamına gelmez bir hemşirenin teşhis koyamayacağı gibi.
Terfi konusuna girmiyorum bile cevap verilemeyecek kadar komik.

Yani karar mercii değilsiniz ? Hakim karar veriyor hukuki nitelemeyi yapıyor. Neyin suç olup olmadığına karar veriyor. Haksız tahrik var mı yok mu bakıyor. Bal gibi haksız tahrik mesela. Veya siz başsavcılıklardan savcılara giden yazıları biliyor musunuz ? Hani iş yoğunluğu nedeniyle belli suçlara hukuki ihtilaf diyip geçin daha önemli dosyalara bakın uyarısını ? Bu toplantılara katıldınız mı hiç ?
Küçümsemek değil gerçek bu. Bir katip bunları bilemez benim pedagoji veya başka bir alanı bilemediğim gibi.
Yazıya geçirmeniz bu alanı bildiğiniz anlamına gelmez bir hemşirenin teşhis koyamayacağı gibi.
sizinle polemiğe girmiyorum. malum hukuki bilgim yetmez

Cinayet işleyenler bile hak ettikleri cezayı almazken bir "yavşak" kelimesi nedir ki!? Millet güler geçer.

Konu sahibinin eşinin elinde tehdit edecek bir şey yok. Kadını bebesiyle tehdit ediyor akılsız. O yaştaki çocuğun anneye verildiğini ( çok uç durumlar yoksa) sağır sultan bile biliyor.

Kadını, çocuğuyla tehdit eden adamlara ayrı bir gıcığım var.

Genelde birisini bulup ne çocuk umurlarında oluyor ne de eski eş. Amin mutluluğu bulsun, sizi rahat bıraksın. Böylesi ölse çevresi baban söyle iyiydi, böyle güzeldi der çocuğun aklı karışır. Bebeğiniz kendisi görsün zamanı gelince. Şuan babasıyla iteşmekten evladınızın en güzel zamanlarını kaçırıyorsunuz. En zor ama bir o kadarda güzel zamanları. Bende 25 temmuzda doğum yaptım. Ordan biliyorum nasıl bir durumda olduğunuzu. Kendinize ve evladınıza bunu yapmayın. Sizi tetiklemesine izin vermeyin. Siz güçlğ bir kadınsınız başkası olsa küçücük bebekle boşanılır mı derdi. Devam eder çocuğunu bu toksik ilişkiye kurban ederdi. Ama siz resti çekmişsiniz. Mutlu olun evladınızla, ailenizle kudursun adi.

nerden biliyorsunuz takipsizlik aldığını? eğer elinde ses kaydı msj çıktısı vs varsa direkt dosya uzlaştırma bürosuna gidiyor. insanları yanlış yönlendirmeyin
Bu arada beni şikayet ettigi falan yok edemez çünkü kendi zararlı çıkar ben ona yvsk dediysem o bana neler neler dedi aileme neler neler dedi
Evlenirsen çocuğu senden alcam demek tehdit değil mi?
Çocuğunun annesini ahlaksızlikla suçlamak ?
Bana dediklerinin karşılığında yvsk ona iltifat gibi aslında...

Öncelikle eski eşiniz sizin sinirinizi bozmaya çalışıyor ve bunu da başarıyor. Sakin olun, adamın amacının sizi delirtmek olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve oltaya gelmeyin. Yavşak konusuna gelirsek, eşiniz önemli bi siyasi şahıs vs değilse yavşak dediniz diye birşey olmaz bence. Tabii hukukçular daha iyi bilir de… 9 aylık bebeği alacakmış. Heee alsın, 48 saat geçirsin de ebesinin örekesini tersinden görsün. Yahu bakın benim oğlum 16 aylık, babası çok güzel bakar, oynar, mamasını verir, altını alır, ama bebeğim beni görünce yine “annneeeahhhh” diye bana koşar. Hiç takmayın eşinizin bu boş laflarını.

Öncelikle eski eşiniz sizin sinirinizi bozmaya çalışıyor ve bunu da başarıyor. Sakin olun, adamın amacının sizi delirtmek olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve oltaya gelmeyin. Yavşak konusuna gelirsek, eşiniz önemli bi siyasi şahıs vs değilse yavşak dediniz diye birşey olmaz bence. Tabii hukukçular daha iyi bilir de… 9 aylık bebeği alacakmış. Heee alsın, 48 saat geçirsin de ebesinin örekesini tersinden görsün. Yahu bakın benim oğlum 16 aylık, babası çok güzel bakar, oynar, mamasını verir, altını alır, ama bebeğim beni görünce yine “annneeeahhhh” diye bana koşar. Hiç takmayın eşinizin bu boş laflarını.
Çocuğu alamaz ben kafayı yemediktej sonra ama benim canımı yakıp agzina geleni söyleyip beni manipüle ediyorsa hukuken bir çözümü olmalı

Bir de sizin eşiniz merhametliymiş ki yavrusuyla ilgileniyor bunun derdi çocuğu alıp nafaka vermekten kurtulmak çocuğu da aç yatırır döver.sover hizmetçi eder.kendine Allah planlarına fırsat vermesin

eğer elindeki ses kaydını saklarsa elinde delil olur. atıyorum üzerinden 6 ay geçtiyse şikayet hakkı biter ama bu ses kaydı güncel diyip koz olarak da sunabilir dosyaya. maalesef pisliğe bulasmissiniz. ne olursa olsun kendinize hakim olun ses de yollamayın msjda hakaret ve tehdit içerikli olarak. çünkü direkt suç.
Hanımefendi siz anlamiyorsunuz sanırım tehdit edilen küfür edilen hakaret işiten benim ve ailem karşılığında yavsk diyen benim siz karşı tarafin avukatı falan misiniz direk beni idam edin de rahatlayın bari 🤣🤣🤣

Çocuğu alamaz ben kafayı yemediktej sonra ama benim canımı yakıp agzina geleni söyleyip beni manipüle ediyorsa hukuken bir çözümü olmalı
Yani elbette olmalı ama ülkenin hukuk durumu herkesin malumu. Suç makinesi herifin teki her suçtan sonra bi şekilde salıverildiği için gencecik bi üniversite öğrencisini katletti. O yüzden adalet sistemimizden gerçek dışı beklentilere kapılmadan kendi akıl sağlığınızı koruyun bebeğiniz için. Konuşmayın görüşmeyin. Gerekirse bebeğinizi yasal olarak göreceği günlerde yanınızda abiniz, babanız gibi bi büyüğünüz olsun. Onu anlatacakmış bunu anlatacakmış. Ben bin katını anlatırım, Sen andersen den masal anlatırsın ben Dante’nin ilahi komedyasını anlatırım cilt cilt deyin.

Siz neden muhatap oluyorsunuz anlamadım? Bu adamın başka çocuğu da var ilgilenmediği nafaka vermediği falan. E böyle biri şimdi kimseyi bulamayacağı için çocuk deyip duruyor yoksa babalık vasfı yok. Ne derse desin çocuğa. Ben olsam asla muhatap olmam gerekirse de uzaklaştırma alırım. Çok da gözünüzde büyütmeyin. Oğlum 11 yaşında 3 yıl olacak boşanalı. O da bana diyordu çocuklara söyleyeceğim durumu diye. Oğlumu aradı az önce yarın görüşelim mi diye. Kendisi başka ilde yaşıyor bu hafta bizim yaşadığımız ile gelmiş. Hayır mezuniyetim var deyip kestirip attı. Hadi desin bakalım anneniz görüştürmüyor diye diyemez ama velev ki dedi oğlum dikkate bile almaz

Bu arada beni şikayet ettigi falan yok edemez çünkü kendi zararlı çıkar ben ona yvsk dediysem o bana neler neler dedi aileme neler neler dedi
Evlenirsen çocuğu senden alcam demek tehdit değil mi?
Çocuğunun annesini ahlaksızlikla suçlamak ?
Bana dediklerinin karşılığında yvsk ona iltifat gibi aslında...
peki devam edin benlik bisey yok😊

Herkese merhaba çekişmeli açtığım davadan arada çocuk var diyerek psikolojik olarak daha fazla yipranmamak için anlaşmalı olarak boşandım bin pişmanım
Anlaşmalı boşanmak için özürler dileyen sen mükemmel bir annesin biz karı koca olamadik sadece diyen karşı taraf 24 Nisan'da anlaşmali bosanmayi kabul ettigimden beri beni oğlumun velayeti ile tehdit etmeye başladı velayet bende bu arada bebeğim 9 aylık şuan hiçbir şekilde alamayacağını biliyorum fakat böyle manipülasyon hakaret ve tehditlerle benim psikolojimi bozmasini ve böyle kaypakca rahatça hareket etmesini istemiyorum
Hukukçu arkadaşlar ya da bilenler lütfen fikir verin ben bu adama ne gibi dava acabilirim uzaklaştırma alsam ilerde çocuğa annen uzaklaştırma aldı seni göstermedi diyeceğim diyor engellesem her gün msj aticam ilerde engelleyip ulasamadigimi oğluma anlaticam diyor evlenirsen çocuğu senden alcam bla bla herşeyde çocuğu söylüyor vurabilecegi en zayıf noktam çocuk kaldı beni inletmedigi tek yer oğlum kaldı çünkü
Çok uzun oldu ne yapabilirim hukuken ben de en son ona y.vş.k dedim bunu ses kaydı aldı böyle de yvskkk bir adam işte ses kaydıyla uğraşıp bir anneyi çocuğuyla tehdit edecek kadar...
Neyse hukuken ne yapabilirim yardım lütfen
Ayyy kes be ateş olsun cürmüm kadar yer yakarsın diyip geçin siz dik durmazsanız uğraşmaya devam eder.

Hanımefendi siz anlamiyorsunuz sanırım tehdit edilen küfür edilen hakaret işiten benim ve ailem karşılığında yavsk diyen benim siz karşı tarafin avukatı falan misiniz direk beni idam edin de rahatlayın bari 🤣🤣🤣
yaaaa avukatiyim nerden anladınız? gerçekten insanlara iyilik yaramıyor. ben size ettiklerinden bahsetmiyorum. mutlaka caninizi yakacak birseyler söylemiştir ki sizde o kelimeyi kullanmissinizdir. benim demek istediğim ona koz verecek birsey yapmayın. yoksa bana ne kim kime ne demiş kim kime küfür etmiş.

Siz neden muhatap oluyorsunuz anlamadım? Bu adamın başka çocuğu da var ilgilenmediği nafaka vermediği falan. E böyle biri şimdi kimseyi bulamayacağı için çocuk deyip duruyor yoksa babalık vasfı yok. Ne derse desin çocuğa. Ben olsam asla muhatap olmam gerekirse de uzaklaştırma alırım. Çok da gözünüzde büyütmeyin. Oğlum 11 yaşında 3 yıl olacak boşanalı. O da bana diyordu çocuklara söyleyeceğim durumu diye. Oğlumu aradı az önce yarın görüşelim mi diye. Kendisi başka ilde yaşıyor bu hafta bizim yaşadığımız ile gelmiş. Hayır mezuniyetim var deyip kestirip attı. Hadi desin bakalım anneniz görüştürmüyor diye diyemez ama velev ki dedi oğlum dikkate bile almaz
Allah'ım inşallah benim evladimda gerçekleri gören manipülasyona gelmeyen biri olur ne diyeyim ki cok cok haklısiniz

hiçbir şey yapamazsınız eğer oğluma karşı bunları dinletirim diyorsa. yani uzaklaştırma alsanız soyleyecekmis başka bir yolu yok ki bunun. ayrica yavşak demek hakarete girer size dava açarsa kaybedersiniz. elinizde hiçbir koz yok. size hakaret erse veye tehdit etse msjlari kayıt altına da alsanız sizin o yavşak soyleminiz sizi müşteki konumundan müşteki şüpheli konumuna sokar. bu da demek oluyor ki sıfıra sıfır elde var sıfır.

Hahahah
Avukat olsan herkes olsun bitsin yani
Bu ne sacmasapan bi yorum ya bilip bilmeden...birilerinin moralini bozayim mi dedin naprtiysan

X