Boşanma Hikayem

Mavimilena

Aynı yerdeyim ben
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
813
2.719
Hepinize canı gönülden iyi akşamlar dilerim öncelikle..

Hanımlar 7 yıllık bir birliktelik 5 aylık evliliği Ocak ayında evden ayrılarak baba evine gelerek sonlandirdim davamı o ay içerisinde açtım. Mayis ayında ilk duruşma gerçekleşecek insallah.

Ayrılma sebeplerine gelirsek aldatilma fiziksel-psikolojik-cinsel şiddet, ailesinin hakaretleri, eve geç gelme veya hiç gelmeme tamamen beni hiçe sayma sebeplerinden dolayı en sonda aldatıldığımi öğrenince açtım davayı.

Benim hatam şudur ki balık baştan kokmuştu ve ben evlenmiştim.. tabi o zamanlar tek sorun ailesiydi ben uzaktalar bir şekilde seviyorsak bu evlilik iyi olur dedim ama evlendigim adam tam manasıyla Manyak cıktı.. hakaret şiddet vs derken dediğim gibi aldatildigim için ayrılmaya karar verdim ve şuan da bitik durumdayım çok üzgünüm..

Yaşım 24 bu arada.. Destekleriniz için açtım konuyu. Davamı çekişmeli olarak açmış bulunuyorum karşı taraf altınlarımı vermeyi kabul etmedi 1 yıl dolmadigindan da anlaşmalı boşanamıyoruz. Benim sizlere sormak istediğim çekişmeli dava açıp tazminat alan var mı ne kadar aldınız davanız ne kadar süre içinde sonuçlandı? Birde tam olarak bu aldatilma acısı ne zaman geçiyor.. psikolog tedavisine de başladım ama kendimi çok değersiz hissediyorum.. Gelecek yorumlar içinde şimdiden teşekkürler..

Kendini sakın değersiz hissetme canım aldatmasının seninle alakası yok kanında varsa şerefsizlik karşısındaki dünya güzeli olsa da yapar için rahat olsun çok doğru bir karar vermişsin hep şu cümleyi tekrarla hepsi geçecek emin ol o 5 ay içinde yaşadıklarının nasıl üstesinden geldiysen bunun da üstesinden geleceksin sadece zaman

Bilgim yok dava süreçleriyle ilgili ancak sizi tebrik ediyorum 7 senemi verdim, daha 5 aylık evliyim gibi bahanelerin arkasına saklanmadan kaçıp kendinizi kurtardığınız için. Her şey gönlünüzce olsun.
Aldatıldığımi ogrendigim gün şiddet uyguladı bu hayattaki kırmızı çizgim ihanet ve şiddettir asla geri dönüşü olamazdı çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.

ALLAH yardımcın olsun daha yaşın genç mesleğin varsa kariyerine odaklan ayrıca ilki olmadı diye aşka küsme sakın
Önlisans mezunuyum bölümümü tamamlarsam iyi bir mesleğe sahip olabilirim ama şuan özel bir firmada memur maaşına dek bir gelir ile çalışmaktayım maddi anlamda hicbir sıkıntım yok çok şükür.

altınlar kadına veriliyor ama gerisi hakkında. Bi bilgim yok bende yeni girdim bu yola. çocuğunuz olmadan ayrıldığınız için şanslısınız bence . inşallah hakkınızda hayırlısı olsun ❤️
Evet altınlarım dışında ne kadar tazminat alabilirim öğrenmek isterim avukatımla tabiki tüm hususları görüşüyoruz ama süreci yasamız kadınlarımızdan örnekler görmek isterim. Çok teşekkür ederim hayırlı olan ayrilmakmis ..

24 yaşında ki bir genç kadınısın bitik degil başlangıç olduğuna inanın hayata başlangıç mutluluğa güzelliğe başlangıç bir hayata adım attığını bilsin istedim
Hukuk boyutunu bilmiyorum bilenler yazar
Çok teşekkür ederim umarım hayat bundan sonra beni güzellikleriyle karşılar

Evet altınlarım dışında ne kadar tazminat alabilirim öğrenmek isterim avukatımla tabiki tüm hususları görüşüyoruz ama süreci yasamız kadınlarımızdan örnekler görmek isterim. Çok teşekkür ederim hayırlı olan ayrilmakmis ..
ya bende aynı durumdaydm ve bana avukat bu konuda net bisey demedi. yaşanılanlar deliller maddi gelir durumları hep etken oluyomus miktar konusunda. ama kadınlar hep daha avantajlı demişti. inşallah her şey hayırlısıyla gönlünüzce olur 🥰🥰

ya bende aynı durumdaydm ve bana avukat bu konuda net bisey demedi. yaşanılanlar deliller maddi gelir durumları hep etken oluyomus miktar konusunda. ama kadınlar hep daha avantajlı demişti. inşallah her şey hayırlısıyla gönlünüzce olur 🥰🥰
Biraz dişli bir avukat tuttum açıkçası ben altınlarım evlendikten sonra aldığımız evin yarışı dışında maddi manevi tazminat talep ettik. Davalı es çok kusurlu olduğu için tazminatımız yüksek olacak merak etme diyor.. siz ne zaman açtınız davanızı hayırlı olsun bu arada.

Beni 1 yıldır aldatıyormuş yedek kullandığı telefon çıkardı herşeyi ortaya 7 yıllık bir olay değil yani. Inşallah teşekkür ederim.
Yok sadece aldatması değil ki her türlü şiddeti de varmış 7 sene kendisini saklamış adam evlenene kadar. 5 ayda da gerçek yüzünü hemen çıkarmış.

Biraz dişli bir avukat tuttum açıkçası ben altınlarım evlendikten sonra aldığımız evin yarışı dışında maddi manevi tazminat talep ettik. Davalı es çok kusurlu olduğu için tazminatımız yüksek olacak merak etme diyor.. siz ne zaman açtınız davanızı hayırlı olsun bu arada.
ben bu hafta içinde acicam insallah. biraz salladım bu dava konusunu. avukat biraz bekleyelim anlaşma saglanabilir falan dedi bende Bi kaç yıl uğraşmak istemediğim için bekledik ama sonuç tabiki çekişmeli olacak. benim işler Biraz karışık oldu da bu süreçte 🙄🙄

ben bu hafta içinde acicam insallah. biraz salladım bu dava konusunu. avukat biraz bekleyelim anlaşma saglanabilir falan dedi bende Bi kaç yıl uğraşmak istemediğim için bekledik ama sonuç tabiki çekişmeli olacak. benim işler Biraz karışık oldu da bu süreçte 🙄🙄
Anladim. Ben şiddete ugradigim için evden ayrildigim ilk hafta koruma kararı ile birlikte açtım davamı çekişmeli olarak.. siz neden boşanıyorsunuz

X