BOSANMA KARARI :( KAFAM COK KARISIK

SUAN TEK ISTEGIM BOLLLLLLL BOLLLLLLL AGLAMAK VE ICIMI DÖKMEK; BUNLARIN HIC BIRI OLMASAYDI KESKE DEMEK:mad::mad::mad::mad:

Bosanma evresindeki herkes senin gibi duygulari yasamistir.bunlar gececek tabiki.bi sure hayata erkeksizde devam edrsin.huzur vermeyen bi adam olacağına hiç olmasin daha iyi.ve nasibinin ne olacağını kimse bilemez.zaman sabır ve dua receten bu olsun.

Bi an önce kurtul daha gençsin bak bir bebeğinde var öyle bir babayla büyürse oda mahvolur şuan boşlukta hissediyorsun kendini anlıyorum ama biraz sabır Rabbim güzel kapılar açar inşallah hiç üzülme o adam düzelmez hani çocuk olmasa biraz uğraş dicem ama senin kendinden önce bebeğini düşünmen lazım ayrıca almanya'da bebek parası faln da veriyorlar çalışma diyede bi derdin olmaz türkiye'den daha iyi şartlar annengilde sahip cikiyolarmis hiç tereddüt etme bence boşan.

Bosanma evresindeki herkes senin gibi duygulari yasamistir.bunlar gececek tabiki.bi sure hayata erkeksizde devam edrsin.huzur vermeyen bi adam olacağına hiç olmasin daha iyi.ve nasibinin ne olacağını kimse bilemez.zaman sabır ve dua receten bu olsun.

insallah. dualariniza ihtiyacim var

Bi an önce kurtul daha gençsin bak bir bebeğinde var öyle bir babayla büyürse oda mahvolur şuan boşlukta hissediyorsun kendini anlıyorum ama biraz sabır Rabbim güzel kapılar açar inşallah hiç üzülme o adam düzelmez hani çocuk olmasa biraz uğraş dicem ama senin kendinden önce bebeğini düşünmen lazım ayrıca almanya'da bebek parası faln da veriyorlar çalışma diyede bi derdin olmaz türkiye'den daha iyi şartlar annengilde sahip cikiyolarmis hiç tereddüt etme bence boşan.

eevet devlet cok sahip cikiyo. annelik parasi ve cocuk parasi aliyorum zaten

Ozaman hiç tereddüt etme başkası senin bebeğinin hayatından hiç bisekilde önemli deyil sadece ikiniz olsanız öyle böyle belki düzelir diye sabredersin ama masum bir bebek var

Ozaman hiç tereddüt etme başkası senin bebeğinin hayatından hiç bisekilde önemli deyil sadece ikiniz olsanız öyle böyle belki düzelir diye sabredersin ama masum bir bebek var

evet. ben mutlu olamadim gün yüzü göremedim ama kizimi öyle yetistirmicem!! BEN AVRUPADA DOGMUS BÜYÜMÜS BI INSANIM O PISLIGIN YAPTIKLARI HADDINI FAZLA BILE ASTI!! O CAHILLERLE BI ARAYA HAYATTA GIRMEM ARTIK YETER!:KK20: HERSEY KIZIM ICIN ONUN GELECEGI ICIN:KK200:

SAGOLUN ABLALARIM ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN BU ZOR GÜNÜMDE ICIMI FERAHLATTINIZ, DOGRU KARARLAR V ERMEMDE BANA DESTEK OLDUNUZ:KK60:

SIZI COK SEVIYORUM! EZDIRMEYIN KENDINIZI ABLALAR KARDESLER TEYZELER !En Büyük KK

DEMIN EVDEN ESYALARIMIZI ALDIK KIZIMIN MAMALARINI GIYISILERINI BENIMDE BI KAC ESYAMI ALDIK.

dayim dediki evin kilidini degistir bi kac ay annende kal ondan sonra yine evine yerlesirsin biz herzaman yanindayiz. oda eve zorla girmeye calisirsa polisi ararsin zaten uzaklastirma karari verildi. artik bakalim ne olcak..
aklim cok karisik kocamda durmadan mesaj yaziyo. diyoki ikiniz benim canimsiniz sen simdilik annende kal isime gücüme bakcam senide ordan gürültüsüz kavgasiz bi sekilde alcam ins diyo

bende dedim artik cok gec felan 2 sayfa roman yazdim resmen ama degisecegini söylüyo

ki hic sanmiyorum ama bakalim...
bende babasız büyüdüm, benim babamda beş para etmez bi adamdı, hiç de eksikliğini duymadım, çünkü dağ gibi annem vardı arkamda, sen o adamla ne konuşuyosun hala, değiştir numaranı avukattan mahkeme celbi alsın çocuğuda gösterme her bi kuruşunuda faiziyle al valla, darp raporu falan al hastaneden hemen, oralarda yasalar daha serttir belki. bu süreçte benden sana tavsiye tek birşeyi sakın unutma BİR KERE YAPAN BİR DAHA YAPAR, GERİ DÖNERSEN SENİ DE KIZINI DA DÖVER, SAKIN DÖNME, SEN BİR KADINSIN VE HER ŞEYİ YAPABİLECEK GÜCE SAHİPSİN

bende babasız büyüdüm, benim babamda beş para etmez bi adamdı, hiç de eksikliğini duymadım, çünkü dağ gibi annem vardı arkamda, sen o adamla ne konuşuyosun hala, değiştir numaranı avukattan mahkeme celbi alsın çocuğuda gösterme her bi kuruşunuda faiziyle al valla, darp raporu falan al hastaneden hemen, oralarda yasalar daha serttir belki. bu süreçte benden sana tavsiye tek birşeyi sakın unutma BİR KERE YAPAN BİR DAHA YAPAR, GERİ DÖNERSEN SENİ DE KIZINI DA DÖVER, SAKIN DÖNME, SEN BİR KADINSIN VE HER ŞEYİ YAPABİLECEK GÜCE SAHİPSİN

darp raporu alamadim cünkü hic bi yerimde darp izi yoktu ama polisler ifademi alirken cok agladim onlar bile cok siinrlendi hemen bosan evini ayir felan dediler cok destek oldular. ona dönmiyecem zaten her isimi kendim hallediyordum. cocugumun doktorlari olsun, devlet isleri, kagit isleri, evi gecindirme hersey ben yapiyorum. O HA VAR HA YOK UMRUMDA DEGIL OMUZUMDA SIRF KOCAMAN BIR YÜKTÜ! bitek calismiyordum onuda yapcam artik kizim büyüsün hersey cok güzel olcak

Olayın şokunu daha atlatamamışsın. Aklına hep şunlar geliyor.
Neden böyle oldu
Keşke böyle olmasaydı
Mutlu huzurlu şekilde evliliğimiz devam etseydi. Vs.
Ama tek gerçek var ' bu gibi sorunlara ragmen evliliğin devam etmeyeceği.
Alkol,şiddet,kötü baba profili,kötü eş profili,sorumsuzluk,iş bulup çalışmamak,suçlamak Vs.
Çocuğunu öyle bir ortamda büyütme. Emin ol ki öyle bir babanın yanında büyüyeceğine. Babasından uzak büyüsün hiç değilse üzülmez. Saglıklı bir ortamda büyür. Ailen zaten yanındaymış.sakın geri adım atma derim daha çok ezmeye çalışırlar. Daha kötü olur.

Mesajların hepsini okuyamadım.
Tavsiyelerim şunlar
Kesinlikle kendini üzme yıpratma çünkü değmez. Barışmak gibi bşy aklından bile geçmesin bence. Eşin konuşmaya çalışır araya girip barıştıranlar olur sakın inanma. Şiddet uygulayan içen adamdan hayır gelmez. Öyleleri adam da değil zaten. Çalışıyor musun bilmiyorum ama kendine bir iş bulursun. Ekmeğini kazanırsın ailende yanındaymış zaten kızında var sakince şiddet alkol Vs gbi olumsuzluklardan uzak gül gibi bir hayat yaşarsın. Çevreyi salla söylenenler olursa. Sadece ailene kızına ve kendine deger ver.

Olayın şokunu daha atlatamamışsın. Aklına hep şunlar geliyor.
Neden böyle oldu
Keşke böyle olmasaydı
Mutlu huzurlu şekilde evliliğimiz devam etseydi. Vs.
Ama tek gerçek var ' bu gibi sorunlara ragmen evliliğin devam etmeyeceği.
Alkol,şiddet,kötü baba profili,kötü eş profili,sorumsuzluk,iş bulup çalışmamak,suçlamak Vs.
Çocuğunu öyle bir ortamda büyütme. Emin ol ki öyle bir babanın yanında büyüyeceğine. Babasından uzak büyüsün hiç değilse üzülmez. Saglıklı bir ortamda büyür. Ailen zaten yanındaymış.sakın geri adım atma derim daha çok ezmeye çalışırlar. Daha kötü olur.

evet kafam cok karisikti zaten dayak yedim hemen konuyu actim cevaplarimda o yüzden biraz kararsizdi. gercekten cok yiprandim 2 sene az degil. ama sizin sayenizde aklimi biraz daha toplaya bildim ve pazartesi bosanma davasi acicam ve o pisligi hayatimdan s***tir edicem.
zaten ben kizimi bu güne kadar kendim büyüttüm onun hic bi katkisi olmadi. ne maddi ne manevi. bi iki kere ay güzel kizim demekle baba olunmuyo onada söylüyordum zaten. kiz 9 aylik olmus daha bu güne kadar 1 corap almadi ya:KK62::KK34:
ama esrarina gelince düsünmeden aliyodu allahin belasi. her gün ayni konular ayni kavgalar iyikide kurtuluyorum o picten

Mesajların hepsini okuyamadım.
Tavsiyelerim şunlar
Kesinlikle kendini üzme yıpratma çünkü değmez. Barışmak gibi bşy aklından bile geçmesin bence. Eşin konuşmaya çalışır araya girip barıştıranlar olur sakın inanma. Şiddet uygulayan içen adamdan hayır gelmez. Öyleleri adam da değil zaten. Çalışıyor musun bilmiyorum ama kendine bir iş bulursun. Ekmeğini kazanırsın ailende yanındaymış zaten kızında var sakince şiddet alkol Vs gbi olumsuzluklardan uzak gül gibi bir hayat yaşarsın. Çevreyi salla söylenenler olursa. Sadece ailene kızına ve kendine deger ver.

kim varsa komsu aile akraba herkes beni destekliyo. herkes arkamda allaha sükür. ömrümü ona yedirtmem daha koskocaman parlak bi gelecek bekliyo beni ve kizimi

Bende boşanma aşamasındayım. İçki kaynana sorumsuzluk var şiddet madde Vs yok. Kararsızdım insan o an mantıklı düşünemiyor. Buraya da yazdım. Ama en iyisi baktın olmuyor bırakacaksın. Düzeltmek istemeyen br insanı düzeltmeye çalışmaya kalkarsak sadece kendimize yazık ederiz.

Bende boşanma aşamasındayım. İçki kaynana sorumsuzluk var şiddet madde Vs yok. Kararsızdım insan o an mantıklı düşünemiyor. Buraya da yazdım. Ama en iyisi baktın olmuyor bırakacaksın. Düzeltmek istemeyen br insanı düzeltmeye çalışmaya kalkarsak sadece kendimize yazık ederiz.

valla baktin ki mutlu olamadin birak en iyisi valla bosveeeeeeeeer hayatini yasa takma kimseyi zaten yarin ha varsin ha yoksun bari hayatin tadini cikar cnm benim. allah sanada sabir, kolaylik ve güc versin

X