Bosanma sonrasi esya..

storyteller1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
54
8
30
Arkadaslar bosanmayi dusunuyorum esim de evi terketti ve eylul gibi bosanacagini ama avukata gerek olmadigini esyalarin yarisinin parasini verirsem direkt dilekce verecegini yazmis. Ama ben maddi manevi somurulmus hissediyorum. Bu sehre atanmak icin beni kullandigini rol yaptigini yoksa daha once bosanacagini soylemisti.detay icin eski konuma bakabilirsiniz..eklemeyi unutmusum darp raporumda var. Vucudumda morluk vardi ve hic vakit kaybetmeden aldim..Tazminat icin avukata basvurmayi dusunuyorum ama anlasmali olmadigi icin surec cok uzun surebilirmis..O da sen kavgada bagirirken kizarken ses kaydini aldim elimde var sen zararli cikarsin yazmis..Ugrasmali miyim 2 yil bu da beni dusunduruyor..
Merak ettigim diger konu bosanmadan sonra her sekilde esyanin yarisi onun mu olacak? Su an koltuk almayi planliyorum beyaz esyalar benimdi zaten..ne yapabilirim paylasim olmamasi icin..Cunku ciddi anlamda magdur olan benim..Yardimci olursaniz sevinirim..

Esyalari vermek sifirdan duzen kurmak beni maddi olarak zorlarz..zaten cogunun odemesini ben yaptim.. Vermek istemiyorum acikcasi..

büyük konuşmuyorum ama kesinlikle eşyaları almazdım eski eşyaları almak yine diyorum negatif bir hayatsa hele o nu yeni eve sokmak nedemektir artı size geçmişi hatırlatır

büyük konuşmuyorum ama kesinlikle eşyaları almazdım eski eşyaları almak yine diyorum negatif bir hayatsa hele o nu yeni eve sokmak nedemektir artı size geçmişi hatırlatır

Esyalar yeni bir ayi bile dolmadi.. Ve maddi acidan problem benim tekrar alabilmem tum bunlari.. O vakti zmaninda evlenmeden benden para da istemisti.. hepsi yanina kar kalmasin istiyorum..

Yemek odasi+yatak odasi almistik.. Yarisini vermisti. Yatak odasini almak istiyor o daha pahaliydi ve hic vermek istemiyorum inanin..
İstemiyorsaniz vermeyin madem. Darp raporuyla surundurun utanmazi. Neden uzlasmaya calisiyorsunuz esini doven bir adamla?

İstemiyorsaniz vermeyin madem. Darp raporuyla surundurun utanmazi. Neden uzlasmaya calisiyorsunuz esini doven bir adamla?

Surecin uzun surme ihtimali varmis belki yalanci sahitler bile bulabilir akli bu tarz seylere cok iyi calisiyor..mesela annesi ustume yurumustu terlik atmis kolyemi falan koparmisti ben kendimi savunmustum yine onunla alakali bi meseleydi..ailesi de cok tuhaf insanlar..annemi darp ettin mahkemede soylerim vs gibi tehdit ediyor..ortada delil asla yok cunku boyle bi siddet olayi yok esasen..ama cekiniyorum camur atacak seyler uretebilir yani..

Çirkef bir kişilik. Boşanana kadar bir eşya almayın.

Bu kadar çileden sonra uğraşmayın, eşyalarını verin bence parasını değil. Nakitiniz sizde kalsın, eşyalarını alsın gitsin.

Surecin uzun surme ihtimali varmis belki yalanci sahitler bile bulabilir akli bu tarz seylere cok iyi calisiyor..mesela annesi ustume yurumustu terlik atmis kolyemi falan koparmisti ben kendimi savunmustum yine onunla alakali bi meseleydi..ailesi de cok tuhaf insanlar..annemi darp ettin mahkemede soylerim vs gibi tehdit ediyor..ortada delil asla yok cunku boyle bi siddet olayi yok esasen..ama cekiniyorum camur atacak seyler uretebilir yani..
Bi sektirsin kim inanir alti bos iddialara. Tehdit ediyorsa mutlaka onun icin de ayrica suc duyurusunda bulunun bence. Allah korusun

Esyalar yeni bir ayi bile dolmadi.. Ve maddi acidan problem benim tekrar alabilmem tum bunlari.. O vakti zmaninda evlenmeden benden para da istemisti.. hepsi yanina kar kalmasin istiyorum..
ne bilim ben almazdım eşyaları sana satayım deyin sen kullan otur evde deseniz gerçek fiyatına alabilecek gücü varmı onun

evet maalesef yatak odasi ve yemek odasi takiminin faturasi onun uzerine..
Yani evde yemek odasi takimi olmasa da olur derim. Darp raporu aldigin icin ac tazminat davasi surundur iti desem de surec seni psikolojik olarak etkileyecekse anlasmali bosan. Esya alinir huzur olsunda yeter ki.

ne bilim ben almazdım eşyaları sana satayım deyin sen kullan otur evde deseniz gerçek fiyatına alabilecek gücü varmı onun
Alacak maddi gucu yok kyk borcu da var.. Haklisiniz Yemek odasini istese belki veririm ama yatak odasini alacagim diyor..ben yaptiklarinin bedelini odesin hicbir sey lehine olmasin istiyorum aslinda ..cunku yuzunu mayis ayinda gosterseydi ben su an bilmedigim bi sehirde annemle ne yapacagimi dusunuyor olmazdim..ek dersim arkadas grubum komsularimla diyalogum gayet iyiydi..su an yeni bir sayfa aciyorum ve ruhen parcalanmis haldeyim adeta..

X