Boşanma veya bosanamama çaresizliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ogungelecek

Hepimiz insanız
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2014
494
34
Arkadaşlar merhaba daha önceki konularımi bilenler vardır yada şimdi okuyacak olanlar. en son durumu paylaşmak istiyorum. Eşim bana yalvardı bu eller sana bir daha kalkmayacak,çocuklar ayrılınca perişan olacak çocuklar olmasa tamam bı dk dusunmeyelim.son bı şans ver daha anlayışlı olucam,çok haksızlık baskı yaptım sana. Aileleri de artık karistirmicam. İstersen başka yere tasinalim vb şeyler söyledi. Bende çocuklarım baş etmesi güç cocuklar olduğu için ve küçük oldukları için ve ayrılırsam maddi durumum olmayacağı için yine vazgeçtim. Nolur çocukları bahane ettiğimi düşünmeyin. Size sorum sizce değişir mi bı insan baya ders almisa benziyor ama ben tam bı gönül bağı kurup sevemiyorum hem tamamen guvenmicem temkinliyim.

LOTUS0

"Şimdi"den başka zaman yok
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
7.766
15.694
Değişmez. Eli vurmaya alışan adam bu huyunu bırakmaz. Yargılamayacagım. Sadece çocuklarınıza acıdım. Çocuk sahibi olmasanız size de üzülürdüm. Ama bohle bir adamdan çocuk sahibi olmayi istemek bencilliktir. Rezil hayata ortak aramaktir.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :92.3 Kg. Şimdiki Kilom :90.3 Kg.

Miss Bride

Supervisor
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
3.192
7.348
Ömür boyu da o gönül bağını tekrar kuramayacaksınız.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-08-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 67 gün kaldı.

Bebeğiniz bugün doğmuş olsa, baş parmağı anne karnındayken emilmekten dolayı hissisleşmiş olabilir. Bebeğinizin büyüme hızı yavaşlamış olsada bu evrede bebeğinizin iç organları ve dokuları daha işlevsel olmaya ve gelişmeye devam ediyor. Bu nedenden dolayı, kalsiyum, proteyin, demir, B-Kompleks vitaminleri, çinko, A vitamini, ve kolik asit alımı sizin ve bebeğiniz için hala çok önemlidir. Bebeğinizin kalp atış ritmi dakikada yaklaşık 120-160 arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Calcifer

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
28.723
139.731
Arkadaşlar merhaba daha önceki konularımi bilenler vardır yada şimdi okuyacak olanlar. en son durumu paylaşmak istiyorum. Eşim bana yalvardı bu eller sana bir daha kalkmayacak,çocuklar ayrılınca perişan olacak çocuklar olmasa tamam bı dk dusunmeyelim.son bı şans ver daha anlayışlı olucam,çok haksızlık baskı yaptım sana. Aileleri de artık karistirmicam. İstersen başka yere tasinalim vb şeyler söyledi. Bende çocuklarım baş etmesi güç cocuklar olduğu için ve küçük oldukları için ve ayrılırsam maddi durumum olmayacağı için yine vazgeçtim. Nolur çocukları bahane ettiğimi düşünmeyin. Size sorum sizce değişir mi bı insan baya ders almisa benziyor ama ben tam bı gönül bağı kurup sevemiyorum hem tamamen guvenmicem temkinliyim.
Cıks bu kadar kolay affettiğiniz için tekrar eskiye dönmesi çok hızlı olacak ve malesef şiddetin dozu artacak. siz darp raporu alın mutlaka çünkü çok işinize yarayacak

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.890
4.188
Degismiyor ve canım keşke duzelseler ama hemen unutuyolar.
Bı komşum bana bir sefer yapan ikincisi için çok beklemez demişti kulağıma küpe oldu.ikinciyi ne zaman yapar diye bekledim ve çok zaman geçmedi yine yaptı.
Maddi durum,çocuklar,aile tabii etken ama bunlar sadece uzatmaları oynamak.
Şiddet,aldatma,bağımlılık ne yazikki gemiyor.
Sevmediğin bı adamla tekrar denemek bana göre değil zaten ama bence kendini zorlama.

ImTheDevil

I’m a devil of my world
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
4.857
11.395
Değişmez maalesef hele ki affettin ya bitti nasılsa affeden oldun madem çocuklar ve maddi durum elini bağlıyor bahane değil biran önce birikim yap bir meslek sahibi olmaya çalış ki ikincide böyle olma

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
1.418
2.273
emin olun çocuklarınızla kendinize ayrı bir hayat kurarsanız şiddet gördüğünüz adamın evinden daha huzurlu olacaksınız. çocukların içinde geçerli bu sadece senin için değil. şiddet gösteren değil, şiddet göstermeye yeltenen biri bile bunu bir dahaki sefere vicdanı rahat bir şekilde yapar. ve değişen hiçbir şey olmaz. ama sen affetmeyi kafana koymuşsun, hakkında hayırlısı olsun

Boleyn Kizi

LÜTFEN ALINTI YAPMAYIN🤚🏻🤚🏻🤚🏻
Pro Üye
14 Ekim 2016
5.551
32.347
Affetmeseydiniz 1 ihtimak değişirdi.

Affettiniz.

Artık biliyor ki siz şiddeti affediyorsunuz.

Bi dahakine daha çok yalvarırım. Yine affeder.

Sonrakinde daha daha çok yalvarırım... yine affeder.

Siz son raddeye gelene kadar... darp raporunu size sokaktan geçen, sizi gören herkesin verebileceği noktaya kadar bu böyle sürüp gidecek.

Allah yardımcınız olsun.

Ogungelecek

Hepimiz insanız
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2014
494
34
emin olun çocuklarınızla kendinize ayrı bir hayat kurarsanız şiddet gördüğünüz adamın evinden daha huzurlu olacaksınız. çocukların içinde geçerli bu sadece senin için değil. şiddet gösteren değil, şiddet göstermeye yeltenen biri bile bunu bir dahaki sefere vicdanı rahat bir şekilde yapar. ve değişen hiçbir şey olmaz. ama sen affetmeyi kafana koymuşsun, hakkında hayırlısı olsun
Kendimi düşündüğümde sıfırdan başladigimi içime sinen birini çok sevdigimi sevildiğini hayal edip yüreğim hopluyor. Ama cocuklari düşünüyorum sonra. Hayat tecrübesi olan kendi başındanda benzer şeyler geçen öğretmen bı komşum dediki en kötü baba üvey babadan iyidir hem hepsi aynı en iyisinin bile en iyi kemiği kırılsın dedi.bende sırf çocuklarım için iyi yönlerine odaklanıp vazgeçtim dedi.Aklimi karıştırdı cesaretim kırıldı.

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
7.040
12.336
41
Bende çocuklarım baş etmesi güç cocuklar olduğu için ve küçük oldukları için ve ayrılırsam maddi durumum olmayacağı için yine vazgeçtim.

E zaten kararı verip tekrar barışmışsınız...
Çocuk oyuncağı değil ki...
Son kez deneyin madem ama tekrar yaparsa ne değişecek yine ayrılamayacaksınız bu sebeplerden

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 51 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 166 cm. Başlangıç Kilom :82 Kg. Şimdiki Kilom :79.6 Kg.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.