Boşanma veya bosanamama çaresizliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pek Muhterem Kadin

Yeniden Başlamalı =)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
4.935
6.004
O akıl veren öğretmen saçmalamış. Bilge insan gibi o öyle dedi haklıdır diye düşünmeyin lütfen. Ne demek hepsi aynı? O sadece cesaretsizliğine bahane bulmuş kendini avutmuş. Tüm erkekler el kaldırmıyor, küfretmiyor, çıldırmıyor. İnsan olanları da var. üvey baba da yeri geliyor öz babadan on kat iyi oluyor. Yeğenim üvey babayla büyüyor, adam o kadar iyi ve merhametli ki. Ablamın burnunu, kafasını kıran öz babası gibi psikopat değil. Görmüyor bile çocuk öz babasını. Hiç de sormuyor. Siz artık bi şans vermişsiniz. İnşallah değişir, Allah içine merhamet versin Allah ıslah etsin inşallah eşinizi, sizin de yüreğiniz tekrar ısınsın ne diyelim.. Bu saatten sonra ufacık bir itme, sarsma, küfür, hakaret olursa lütfen kaçarak uzaklaşın.

Ogungelecek

Hepimiz insanız
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2014
493
34
O akıl veren öğretmen saçmalamış. Bilge insan gibi o öyle dedi haklıdır diye düşünmeyin lütfen. Ne demek hepsi aynı? O sadece cesaretsizliğine bahane bulmuş kendini avutmuş. Tüm erkekler el kaldırmıyor, küfretmiyor, çıldırmıyor. İnsan olanları da var. üvey baba da yeri geliyor öz babadan on kat iyi oluyor. Yeğenim üvey babayla büyüyor, adam o kadar iyi ve merhametli ki. Ablamın burnunu, kafasını kıran öz babası gibi psikopat değil. Görmüyor bile çocuk öz babasını. Hiç de sormuyor. Siz artık bi şans vermişsiniz. İnşallah değişir, Allah içine merhamet versin Allah ıslah etsin inşallah eşinizi, sizin de yüreğiniz tekrar ısınsın ne diyelim.. Bu saatten sonra ufacık bir itme, sarsma, küfür, hakaret olursa lütfen kaçarak uzaklaşın.
Öyle anlarım oldu ki ayrılırsam bana aileme zarar vereceğini düşünüp korktum vazgeçtim. O yüzden kaçmayı hiç düşünemiyorum bile hala korkuyorum tersi çok pis diye

Pek Muhterem Kadin

Yeniden Başlamalı =)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
4.935
6.004
Öyle anlarım oldu ki ayrılırsam bana aileme zarar vereceğini düşünüp korktum vazgeçtim. O yüzden kaçmayı hiç düşünemiyorum bile hala korkuyorum tersi çok pis diye
Ya size zarar verirse? Çocuklarınız ne yapar siz olmazsanız Allah korusun. Çözüm kalıp çekmek mi ?

Perpul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2018
648
915
Benim annem de babamdan böyle yalvar yakarmalari sonucunda bizim küçüklüğümüzden beri defalarca gitti gitti geldi. Sonuç,onun açısından mutsuzlukla geçen koca bir 25 yıl. Şimdiki aklım olsa siz küçükken bosanirdim, bunu hiç cekmezdim diyor.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

careless forever

:)
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2017
484
1.671
Tamam affetmişsiniz, keşke yapmasaydınız ama olan olmuş. Şimdi önünüze bakma zamanı.

Ben bu durumun yeniden başınıza geleceğini düşünüyorum. O zaman geldiğinde, arkanıza bakmadan gidebilmek için hazırlıklarınızı yapın. İş bulun, çocukları insanların ayrılabileceği konusunda hazırlayın vb. Bari o zaman hazırlıksız olmayın.

Ogungelecek

Hepimiz insanız
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2014
493
34
Tamam affetmişsiniz, keşke yapmasaydınız ama olan olmuş. Şimdi önünüze bakma zamanı.

Ben bu durumun yeniden başınıza geleceğini düşünüyorum. O zaman geldiğinde, arkanıza bakmadan gidebilmek için hazırlıklarınızı yapın. İş bulun, çocukları insanların ayrılabileceği konusunda hazırlayın vb. Bari o zaman hazırlıksız olmayın.
Çalışmamı istemiyor çocuklara kim bakacak diyor

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
14.737
27.733
En fazla 4 ay degismis numarasi yapar. Kimse degismez degisemez. Genler ayni cunku. Cogu siddet goren kadin da hep duzelir diye bekledi, duzelen de olmadi senin ki mi duzelecek?

Ogungelecek

Hepimiz insanız
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2014
493
34
En fazla 4 ay degismis numarasi yapar. Kimse degismez degisemez. Genler ayni cunku. Cogu siddet goren kadin da hep duzelir diye bekledi, duzelen de olmadi senin ki mi duzelecek?
Kendi kaybeder ama umarım o zaman anlar çocuklarin vebali kimin boynuna olduğunu..

Ogungelecek

Hepimiz insanız
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2014
493
34
İnşallah canım.
İnan cesaretten değildi benim ki
Korkudan dolayı ayrilabildim ben.resmen ölücem diye korktum ve zorda olsa kurtuldum.
Kendini ve çocuklarını düşün.sana yazık değil mi.cocuklarinin geleceğini düşün.
Maddi olarak zor oluyor ama herşeyin çözümü var inan.bi şekilde maddiyat da düzeldi zamanla.
Sizin adınıza sevindim Allah evlatlarımıza bağışlasın🤲

mrvemuu

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
489
651
29
1 yıl rekoru var bende 1 yıl elini bile sürmedi tamam bitti dediğim an çok şiddetli bir şekilde geri dönüş yaptı siddeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.