Boşanmada çocuk velayeti lütfen yardım edin

Avukatınız ile davayı açarken çocukların durumunu konuşmuş olmanız gerekli. O da ona göre dilekçe hazırlayıp mahkemeye sunacaktı. Ben davayı açtığım günün ertesi hemen tensip zaptı ile karar çıktı. Evde ben ve çocuklarımın kalması ve çocukların geçici olarak bende kalması için. Gerekirse çocukların sizde kalması ve eşin uzaklaştırılması için uzaklaştırma çıkarsın avukatınız
Ya avukatla herşeyi konuştuk çocukların yaşlarinin küçük olması vs. Ama 1 hafta oldu tensip çıkmadı yani anlamadım

Allah bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın. Boşanmada sadece annenin yüreğini yakmak canını acıtmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Çocuklarından ayrı bir anneyim velayetleri babalarında ama bizim şöyle oldu boşanma bitti anlaşmalı boşanmışlık çocuklar bende kalacaktı. Sonrasında azgınlık yaptı velayet değişikliği davası açtı sırf nafakayı ödememek için. Zaten aldatılıyordum hayatında bir kadın vardı hemen o kadınla evlendi sadece hayatımızdan seni çıkarttık başka bir anneyi aldık yani seni hayatımızdan siliyoruz bizim için hayatımızda bir değişiklik olmayacak senin yokluğun tarzında düşündüğü için. Sonrasında itten pişman oldu çocukları aldığına. Aslında şu an suçlu kendisi sizde .çocukları kaçırmış gibi olmuş biraz sabredebilseniz o zaten kendi elleriyle getirecek çocukları size

Boşanma durumunda çocukları anne ve babanın paylasamaması cok büyük sorun maalesef.

Bazı erkekler kesınlıklr çocuğundan ayrılmak istemiyor. Hatta eşini cezalandırmak istiyor bu sekilde
Sizin eşinizde onlardan biri. İşiniz zor
Allah yardımcınız olsun

Merhaba bende boşanma davası acali iki ay oldu yaklaşık 8 Nisan'da davam açıldı 11 Nisan'da geçici velayati tensip zaptı ile birlikte hakim bana verdi üzülme mutlaka sana verilir velayetleri
Bende 23 Mayıs'ta açtım davayı bu hafta içinde karar çıkmasını bekledim çıkmadı insallah pazartesi günü yani 30 Mayıs'ta karar çıkar ve alırım çocuklarımı çünkü çok özledim. Korkarım tensiple istediğimde vermesin ve icraya yoluyla almaya kadar gitsin bu iş

Allah bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın. Boşanmada sadece annenin yüreğini yakmak canını acıtmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Çocuklarından ayrı bir anneyim velayetleri babalarında ama bizim şöyle oldu boşanma bitti anlaşmalı boşanmışlık çocuklar bende kalacaktı. Sonrasında azgınlık yaptı velayet değişikliği davası açtı sırf nafakayı ödememek için. Zaten aldatılıyordum hayatında bir kadın vardı hemen o kadınla evlendi sadece hayatımızdan seni çıkarttık başka bir anneyi aldık yani seni hayatımızdan siliyoruz bizim için hayatımızda bir değişiklik olmayacak senin yokluğun tarzında düşündüğü için. Sonrasında itten pişman oldu çocukları aldığına. Aslında şu an suçlu kendisi sizde .çocukları kaçırmış gibi olmuş biraz sabredebilseniz o zaten kendi elleriyle getirecek çocukları size
Bende aynı şekilde aldatıldım şiddet gördüm darp raporu aldım. Çok zor süreçler geçirdim. Çocuklar 40 gundur onun yanında hakim tensip çıkarsa iyi olur. Adliyede çalışan arkadaşım dosya inceleme aşamasinda uzun sürebilir ara karar adlı tatil sonrasına kalabilir dedi ondan korkuyorum yani çocuklarımın bana verilmesi gecikebilir

Peki o zaman nafaja da bağlandı mi? Ne kadar nafaka istediniz
Evet çocuklar için bağlandı benim için de ekonomik durum araştırma yapılması kararı sonrasında baglanackmis 5 bin TL nafaka istemiştik şuan 3 bin sadece çocuklara bağlanan miktar bu arada üç çocuğum var benim içinse ayrı karar çıkacak

Bende 23 Mayıs'ta açtım davayı bu hafta içinde karar çıkmasını bekledim çıkmadı insallah pazartesi günü yani 30 Mayıs'ta karar çıkar ve alırım çocuklarımı çünkü çok özledim. Korkarım tensiple istediğimde vermesin ve icraya yoluyla almaya kadar gitsin bu iş
Benimde karar çıkmasına rağmen oğlumu teslim etmediler ben icra yoluna gittim artık o konun değişti adlı mağdur destek hizmetleri ücretsiz olarak çocuğu teslim alıyor senden hiç bir ücret istemiyorlar ben sadece avukat ücreti ödedim dilekçeler için oğlumu o şekilde teslim aldım not eşim bizi darp ettiği için tutuklandı cocugumu kv alikoymustu

Evet çocuklar için bağlandı benim için de ekonomik durum araştırma yapılması kararı sonrasında baglanackmis 5 bin TL nafaka istemiştik şuan 3 bin sadece çocuklara bağlanan miktar bu arada üç çocuğum var benim içinse ayrı karar çıkacak
Benim 2 oğlum var ben onlara 3 bin kendime 1.500 istedim acaba bana da verilir mi o kadar korkarım çocuklara 500 filan verilsin ya . Çünkü eşim esnaf vergi kaciryo maaş görünmüyor

Benim 2 oğlum var ben onlara 3 bin kendime 1.500 istedim acaba bana da verilir mi o kadar korkarım çocuklara 500 filan verilsin ya . Çünkü eşim esnaf vergi kaciryo maaş görünmüyor
Ozamn verilmeye bilir çalışmıyorsa iz sislzede nafaka verir ama maaş yoksa işte biraz azaltılır miktar

Bence annenin üstüne gidilmesi yanlış kim ister çocuklarından ayrı kalmak psikolojisi bozulmuştur boşanmak kolay mı?
Eşinin vermesi gerek çocukları. Bu erkeklerin de çoğu evde cocugun yüzüne bakmaz gece uyanır bir tarafını dönüp yatar bosanirken cocuk kıymetli ne ala oh

Çalışıyor ama memur gibi düzenli maaş yok para iyi kazanıyor ama miktar yansımıyor ki elden alıyor parayi
Onu ispat etmeniz gerekir ben kestigi fatura defterlerini mahkemeye dedik olarka sundum bide banka hesabı kendiside zaten gelirinin iyi olduğunu beyan etmiş sizde delil sunmakisiniz kabul etmez param yok derse miktar düşer

Çalışıyor ama memur gibi düzenli maaş yok para iyi kazanıyor ama miktar yansımıyor ki elden alıyor parayi
Sgk sız çalıştığını biliyorsunuz madem, neden şikayet etmiyorsunuz? Çalıştığı yeri bakanlığa şikayet edin, sgksız işçi çalıştırmaktan işlem yaparlar. Böylelikle belki korkarda sgklı işe girer. Nafaka içinde dava açın mutlaka

Bence annenin üstüne gidilmesi yanlış kim ister çocuklarından ayrı kalmak psikolojisi bozulmuştur boşanmak kolay mı?
Eşinin vermesi gerek çocukları. Bu erkeklerin de çoğu evde cocugun yüzüne bakmaz gece uyanır bir tarafını dönüp yatar bosanirken cocuk kıymetli ne ala oh
Aynen öyle vallahi çocuk umrunda değil boşanma zamanı bile kimse umrunda değildi. Ben tazminat ve nafaka çocukları isteyince şimdi çocukları asla vermem diyorlar. Anlaşmalı olursa eğer çocukların velayetini bize versin biz ona bisyler veririz yoksa asla çocukları alamaz bizde bisy vermeyiz demişler. Bende asla çocukların velayetini vermem çekişmeli olsun dedim .her istediğimi de alicam dedim. Onlarda demiş madem öyle çocukları vermeseydi şimdi düşsün peşinde demiş. Sizce hakim çocukları verirken benim verme sebebimin üstünde durur mu ?

Onu ispat etmeniz gerekir ben kestigi fatura defterlerini mahkemeye dedik olarka sundum bide banka hesabı kendiside zaten gelirinin iyi olduğunu beyan etmiş sizde delil sunmakisiniz kabul etmez param yok derse miktar düşer
Bende avukata dedim zirrat bankasına bakılsın çünkü post makinası da var

Sgk sız çalıştığını biliyorsunuz madem, neden şikayet etmiyorsunuz? Çalıştığı yeri bakanlığa şikayet edin, sgksız işçi çalıştırmaktan işlem yaparlar. Böylelikle belki korkarda sgklı işe girer. Nafaka içinde dava açın mutlaka
Dava zaten açıldı çocuklar için hakim henüz bir karar vermedi 8 gün oldu ara karar çıkması lazımdı. Ayrıca eşim esnaf Bağ-Kurlu ama bağkuru ödemiyor kendi iş yeri o yüzden şikayet edemem ki

X