Boşanmada çocuk velayeti lütfen yardım edin

Dava zaten açıldı çocuklar için hakim henüz bir karar vermedi 8 gün oldu ara karar çıkması lazımdı. Ayrıca eşim esnaf Bağ-Kurlu ama bağkuru ödemiyor kendi iş yeri o yüzden şikayet edemem ki
Esnaf olması yeterli gibi.. Avukat ile detaylı görüşün bu konuyu. Tutulur bi yanı vardır mutlaka. Belediye, tesk, vergi dairesi vs vs bir sürü yerde kaydı var.

Aynen öyle vallahi çocuk umrunda değil boşanma zamanı bile kimse umrunda değildi. Ben tazminat ve nafaka çocukları isteyince şimdi çocukları asla vermem diyorlar. Anlaşmalı olursa eğer çocukların velayetini bize versin biz ona bisyler veririz yoksa asla çocukları alamaz bizde bisy vermeyiz demişler. Bende asla çocukların velayetini vermem çekişmeli olsun dedim .her istediğimi de alicam dedim. Onlarda demiş madem öyle çocukları vermeseydi şimdi düşsün peşinde demiş. Sizce hakim çocukları verirken benim verme sebebimin üstünde durur mu ?
Mahkeme verdikten sonra nasıl vermeyecek cocugu kaçıracak mi ?
Mesaj falan attıysa bunları saklayın delil olur bence
Bilemiyorum ki hakim ne der
Qma cocuklar küçük zaten size verilir bence

Mahkeme verdikten sonra nasıl vermeyecek cocugu kaçıracak mi ?
Mesaj falan attıysa bunları saklayın delil olur bence
Bilemiyorum ki hakim ne der
Qma cocuklar küçük zaten size verilir bence
Öyle zaten ama bulunduğum yerde aile mahkemesi yok 2. Asiye hukuk bakıyor davalara yoğunluk olabilir deniyor fakat hakim küçük çocuk varsa geçici velayet hemen çıkarması gerekirdi diyor çevremdekiler bende anlamadım

X