Boşanmada hakları almak mı yoksa sessizce gitmek mi

90 gr altın 200 bin küsür yapıyor şu an
bırakma bu şerefsize
ben olsam böyle bi insanla isterse 10 bin lira için olsun yine de uğraşırım

şerefsiz insanlar her türlü yaftayı yapıştırırlar merak etme
ben geçen sene birine 1000 tl borç vermiştim. ödemedi ve çok geciktirdi. bunun üzerine geri istedim diye ne karaktersizliğim kaldı ne de paragözlüğüm :)
İnsanlar çok tuhaf ya gerçekten

Kızlarrr ben ihanet şiddet alkol kumar evden atma hakaret vs çekilmeli dava açmıştım aslında daha en başta karşı tarafa ne eşya ne nafaka ne tazminat istemiyorum sadece düğünde ailemin taktıklarını ver boşanalım mahir de istemiyorum dedim karşı taraf bana paragöz hadi nerde sabahlarsan dediği için ben öyle olmaz paragöz böyle olur diye çekişmeli dava açtım ve dosyada da bunların hepsini kanıtlı beyanla sundum mahkemeyi kazanacağıma eminim çünkü küsür sayılabilecek bir nedenden bana kendini savunamaz. Karşı dava olarak bana akıl hastası uyduruyor demiş ama ses kaydı gerek video gerek tanık her şey kanıtlı. Zaten heyete girerim sağlam çıkarım tam tersi karşı taraf mahkemeye yalan beyan sunmaktan sorun yaşayacak çünkü karşı tarafın ifadelerinin de yalan olduğunu kanıtladım ilk mahkemeye henüz girmedim. Kesin kazanacağımı bilmeme rağmen altınlarımı da geri alacağımı bilmeme rağmen bunlarla uğraşmak istemiyorum benim onun üç beş kuruşu tutup beni zengin etmeyecek zaten taktığı 90 gram bilezik yani. Dediği çok zoruma gitti maaşından bin lira bile almamama rağmen bunu dediği için çekişmeli açtım fakat ben 2 sene çekişmeliyi , ki karşı taraf cebinden para çıkmasın diye istifana taşıyacak 3 sene ordan hadi ordan da red gelse yargıtaya taşıyabilir bekle ordan da 3 5 sene yani benim uğraşacak gücüm yok çünkü karşı taraf arsız şikayetler suç duyuruları vb yani beni dövdü diye uzaklaştırma bile almış sırf ben ondan aldım diye 47 kilo 1.68 ilk bişi onu dövmüşüm 😂😂😂😂kızlar bence en doğru karar 23 yaşımda gölgesinden kurtulmak artık bende yaşamak istiyorum nefes almak istiyorum. Adam isterse on sene dava sürsün umrunda bile değil zaten evliyken her haltı yedi kâğıt üstünde evli olmuş olmamış adam bunu dert etmiyo zaten gelmiş 30 yaşına hala adam olamamış, fakat ben bi aptal adam için senelerce mahkeme de sürünmemeye karar verdim dövdüğü sövdüğü aldattığı onca emeğim göz yaşım ahım üzerine olsun deyip Allah’a haval edil önüme bakmak istiyorum kısaca Allah sorsun hesabını sizce doğru mu yapıyorum
Her şey kanıtlı diyorsunuz dava istediği kadar sürsün siz ara sıra duruşmalara gidersiniz normal hayatınıza bakın ama zora gelip akıl sağlığı iftirasını attıktan sonra ben birakmazdim

Bu ünlüler nasıl böyle şak diye boşanıyorlar anlamadım? Bir usulü kuralı mı var anlamadım. Halk niye sürünüyor bu kadar?

X