Boşanmak en hayırlısı mi ?

Bir evlilikte şiddet varsa devamıda gelir kusura bakmayın. Şiddetin bahanesi olmaz. Görümcen eşinden yüz buldukça siz daha çok hakarete uğrarsınız. Ekonomik durumunuz nasıl bilmiyorum ama ne olursa olsun kendi ayaklarınızın üstünde durun. Bende evliyim ve bu konularda çok dik duruş sergilenmesinden yanayım. Kimse şiddet görmek hakaret işitmek için evlenmiyor. Bunlara bile bile katlanıyorsanız buda kendinize olan saygınızı gösteriyor..

Çok kötü maalesef adam düzelmez. Benden size bir tavsiye boşuna beklemeyin ve bu kaderi de kabul etmeyin

Sorun ne biliyor musunuz aynı semt aynı bina olması. Böyle eşiniz evlendiğini anlayamıyor ailesiyle bağını koparamıyor sizi eşi olarak görmüyor beklenti çoğalıyor kendinizi zorunlu hissettikçe dahada şımarıyorlar. Aynılarını yaşadım kendimden biliyorum. Ya taşınıcaksınız ya da güçleniceksinizz. Mesela çocuk olunca ailene hiç gidemezsin deme hakkına sahip değil kaynanan. Bunu derken “ bu benim vereceğim karar anne nasıl istersem öyle yaparım” diceksiniz. Dişinizi gördükçe geri çekiliceklerdir.

Peygamberimize en zor şeyi sormuşlar o da anlamayana anlatmak demiş.Ben de senelerce anlatmaya çalıştım ailesinin ona iyilik yapmadığını,koşullu sevdiğini sadece kendilerini düşündüklerini bir şey verirken bile misliyle alırız diye verdiklerini ama yoktarikata yeni girmiş beyni yıkanmış sakirtler gibiydi ben de orada bıraktım tavsiye ederim karşınıza daha iyi olgun, bagimsizlasmis bireyler cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…