boşanmak istemekte haklimiyim

eğer bunlara çözüm olacağını boşanmanın çözüm olacağını düşünüyorsan yanılıyorsun.
boşanmak bir çözüm değildir asla unutmayın.
ağzı bozuk olan kayınvalideniz çocuğunuzu doldurup üzerinize falan salar mazallah. sizde de taktik çoktur diye düşünüyorum.
açıkçası dinlemek fikri bana çok garip geldi ve kesinlikle yanlış olduğunu düşünüyorum.
O zaman nerden bile bilirdim gercekleri hala bugün saf saf yollardim cocugumu yanlış ama o an yapmam gerekti

Özel hayatın gizliliği ihlal olmuş :) valla bende annemle bazen kayınvalidemi yada başkalarını çekiştiririm. Eğer kocam beni dinlese,böyle çantama falan dinleyici koysa onu gebertirim. Yani insan annesiyle bile konuşamayacaksa herşeyi ,gitsin kendini köprüden atsın. Biraz deşmeyin yahu şu olayları. Bende dinleyici yerleştirsem kimbilir neler duyarım. Bazen bilmemek daha iyi olur. Boşanamayacaksınız ve yüzgöz olduğunuzla kalacaksınız. Artık birşey söylemeye bile hakkınız olmaz.
Siz or... diyomusunuz kvze ? Sadece cocugumu dudagindan opmesin cok mu bişey istiyorum

Mrb kizlar boşanmak istiyorum
Çok şükür annemde arkamda
Iki tane diyer konumda biraz anlattim
Yine kısa bi anlatayim
Ben kv cocugumu agzindan opmesini istemiyorum ve bunun icim kac gun once buyuk kavga cikardim kabul etmedigi icin ondan sonra oglunu arayip torunumu bana getir demis bende yanında gitmek istedim ucumuz birlikte gidelim dedim yok kavga cikar diyip israrla yanlız gitti bende dedim anneni tekrar uyar o zaman
Neyse bende ne olur ne olmaz telefonumu kayda alarak oğlumun cantasina koydum sonra kocam eve gelince bana dedi anneme üç kere konuyu açtım tamam oğlum dedi...

Bende aldım telefonu hepsini dinledim
Çocuğu dusurmusler bilmem neresi morarmis or..... lar allah belasini versin dedi kocam sustu
Saçını o Kariya kestirme çok çirkin kesiyo dedi kocam güldü ikide bir nebicim canta hazirlamis
Ikide bir laf atmalar yok bu gelin hep kv de de yok şunlar 24saat torunu yaninda falan da filan da neyse sonra işte bak torunum benden sadece iyi şeyle öğreniyor benim ona ne zararim var kocamda sadece orda laf arasi işte sadece dudagindan öpmen onu rahatsız ediyor oda oğluna dedi sk...sin ordan pislik kimse bana bişey diyemez ben istediğim yerden öperim torunumu terbiyesiz pislik sus onun adını anma benim evimde benim için öldü derken bile kocam sustu o Karina söyle çocuğu haftanin 2 günü almaya devam edicem benim asabimi bozmasin gelirim oraya fena olur ben şimdi bu kocanın ağzına tükürsemmi

Neyse yakında kurtulcam onlardan
Iyi de tel yerlestirmene gerek yoktu ki. Gecen konunu hatirliyorum. Oyle bi kadina benim cocugumu bensiz kimse goturemez demistim. Bu duyduklarin gibi seyleri yuzune soyledigini anlatmistin.

Sen simdi sinirle ascam kescem diyorsun bence .

Kaynana sizin yüzünüze karşı da bu şekilde konuşabiliyor mu, yoksa sadece arkadan mı. Kaynanaya bak. Kocanızda sizi savunmadığı için çok ayıp etmiş ama. Benim kaynana bana böyle şeyler diyecek ki demez zaten, benim eşim anasının ağzının payını verirdi. Ama sizi savunmadı diye de boşanmayın derim. Başka şeyler varsa bilemem.

Evet başka çok nedenler var

İç sesimize de bi dinleyici yerleştirelim de
Gün içinde içimizden o kadar çok küfürler ediyoruz ki onlarda açığa çıksın bari

Siz annenizle hic mi kayinvaliden hakkında ileri geri konusmadiniz
Ne bekliyordunuz ki kv nizden aman oğlum ben hataliyim gelinim bi tane demesinimi :kahve:
Ben annemle hickimse hakknda kötü konuşmam
Ve içimden de sadece dünden itibaren laf söylüyorum ona

Çocuğu öpüyor diye uzaklaştırma emri mi verecek mahkeme? Tamam çocuğun dudağından öpülmesi hem onun özel alanına saygısızlık, hem sağlıklı değil ama bu hangi mahkemeye uzaklaştırma emri çıkarttırır?

velayeti kendisinde olmayan babanın tehditleri veya uygun davranislari devam ediyorsa boşanmış olan kadın kendisi ve çocuğu adına 4320 sayılı yasa kapsamındaki tedbirlerden de yararlanılabilir. Eski eşini 6 aya kadar cocuktan ve eşten uzaklaştırabilir.

Her ne kadar taraflar boşanmış olsalar da, ilgili kanun ile aile mahkemesi hakimi TEDBİR kararıverilir.

Bu kararlara karşı temyiz yolu kapalıdır.Ve 6 AY için verilirler, süre sonunda yeniden talep edilebilirler.

Ayrica
Dudagindan öptugu icin aile ici cinsel siddete girer. Turkiye de pek cok stk var ki hele kadin sivil toplum örgütleri bu tarz dede, nine taciz vakka lariyla ugrasiyor ve hukuki yaptirimlari da agir. Basini takip ediyormusunuz bilmiyorum.

Konu sahibi cok mantikli. Delil toplamak en guzeli boyle seylerde. Yok oyle torunu diye heryerinden öperek tacizde bulunmak

Iyi de tel yerlestirmene gerek yoktu ki. Gecen konunu hatirliyorum. Oyle bi kadina benim cocugumu bensiz kimse goturemez demistim. Bu duyduklarin gibi seyleri yuzune soyledigini anlatmistin.

Sen simdi sinirle ascam kescem diyorsun bence .
Ben boşanmakta kararliyim kocam issiz gucsuz sevgisiz cocuguna bakmayan tembelin teki boşansam koltukta yatan bi koca eksilir..

çanta düzenine laf söyleyen insan çantanın içini ıncık cıncık etmiş iyice bir gözden geçirmiştir. nasıl bir telefon ki görmemişlerde bütün konuşulanlar kayıt olmuş. birde nasıl bir telefon ki o kadar konuşmayı kaydetmiş hiç kapanmamış mı saatlerce durmuştur oğlunuz babaannesinin yanında

Mrb kizlar boşanmak istiyorum
Çok şükür annemde arkamda
Iki tane diyer konumda biraz anlattim
Yine kısa bi anlatayim
Ben kv cocugumu agzindan opmesini istemiyorum ve bunun icim kac gun once buyuk kavga cikardim kabul etmedigi icin ondan sonra oglunu arayip torunumu bana getir demis bende yanında gitmek istedim ucumuz birlikte gidelim dedim yok kavga cikar diyip israrla yanlız gitti bende dedim anneni tekrar uyar o zaman
Neyse bende ne olur ne olmaz telefonumu kayda alarak oğlumun cantasina koydum sonra kocam eve gelince bana dedi anneme üç kere konuyu açtım tamam oğlum dedi...

Bende aldım telefonu hepsini dinledim
Çocuğu dusurmusler bilmem neresi morarmis or..... lar allah belasini versin dedi kocam sustu
Saçını o Kariya kestirme çok çirkin kesiyo dedi kocam güldü ikide bir nebicim canta hazirlamis
Ikide bir laf atmalar yok bu gelin hep kv de de yok şunlar 24saat torunu yaninda falan da filan da neyse sonra işte bak torunum benden sadece iyi şeyle öğreniyor benim ona ne zararim var kocamda sadece orda laf arasi işte sadece dudagindan öpmen onu rahatsız ediyor oda oğluna dedi sk...sin ordan pislik kimse bana bişey diyemez ben istediğim yerden öperim torunumu terbiyesiz pislik sus onun adını anma benim evimde benim için öldü derken bile kocam sustu o Karina söyle çocuğu haftanin 2 günü almaya devam edicem benim asabimi bozmasin gelirim oraya fena olur ben şimdi bu kocanın ağzına tükürsemmi

Neyse yakında kurtulcam onlardan
bunu mahkemede delil gösterme. cunku sana da karşı dava acabilirler. nedeni izinsiz cekim.kesinlikle kimseye de bunu söyleme.

velayeti kendisinde olmayan babanın tehditleri veya uygun davranislari devam ediyorsa boşanmış olan kadın kendisi ve çocuğu adına 4320 sayılı yasa kapsamındaki tedbirlerden de yararlanılabilir. Eski eşini 6 aya kadar cocuktan ve eşten uzaklaştırabilir.

Her ne kadar taraflar boşanmış olsalar da, ilgili kanun ile aile mahkemesi hakimi TEDBİR kararıverilir.

Bu kararlara karşı temyiz yolu kapalıdır.Ve 6 AY için verilirler, süre sonunda yeniden talep edilebilirler.

Ayrica
Dudagindan öptugu icin aile ici cinsel siddete girer. Turkiye de pek cok stk var ki hele kadin sivil toplum örgütleri bu tarz dede, nine taciz vakka lariyla ugrasiyor ve hukuki yaptirimlari da agir. Basini takip ediyormusunuz bilmiyorum.

Konu sahibi cok mantikli. Delil toplamak en guzeli boyle seylerde. Yok oyle torunu diye heryerinden öperek tacizde bulunmak

Bir keresinde ondan gelirken ısırık izi vardı bacağında ve bize çıplakbiraktim bacaklarini birbirine surterek olmuş dedi ama isirik iziydi doktor bile isirga benziyo demisti ama kocam annem yapmaz diyip durdu bende unuttum ve o isirik olan yerde daha öncede morarti vardı ama ben hiç dikkat etmedim ilk çocuğum bilemedim

Yardım alabileceğiniz başlıca STK’lar

• 8 Mart Kadın Platformu 0212 232 10 00
  • Anne-Çocuk Eğitim Vakfı 0212 225 00 63
  • Anne ve Bebek Sağlığı Vakfı 0216 345 52 54
  • Çağdaş Eğitim Vakfı 0212 256 02 68
  • Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği 0212 273 16 32
  • Çocuğu İstismardan Kor. ve Rehabilitasyon 0216 348 05 24
  • Çocuk Vakfı 0212 240 23 83
  • Cumhuriyet Vakfı 0212 512 05 05
  • Dayanışma Vakfı 0212 631 14 50
  • Emekçi Kadınlar Birliği Kültür Sanat Merkezi 0212 245 31 69
  • İstanbul Çocuk Sağlığı Derneği 0212 230 59 13
  • İstanbul Eğitim Kültür Vakfı 0216 326 34 15
  • İstanbul Eğitim Vakfı 0212 251 06 04
  • İstanbul Hasta Çocukları Koruma Derneği 0212 588 49 18
  • İstanbul Hayır İsleri Derneği 0216 323 16 12
  • Ka-Der (Kadın Adayları Destekleme Derneği) 0212 274 09 54 – 55
  • Kadıköy Sağlık Eğitim Merkezi Vakfı 0216 348 68 28
  • Kadın Araştırmalar Derneği 0212 511 98 26
  • Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı 0212 249 07 00 Mahkemei Kütüphanesi Bilgi Mrk Vakfı 0212 534 95 50
  • Kadın Haklarını Araştırma Geliştirme 0216 359 82 87
  • Kadın Haklarını Koruma Derneği 0212 245 77 99
  • Kadının İnsan Hakları Projesi 0216 357 21 42
  • Kadınlarımız Fikir ve Kültür Derneği 0216 349 03 79
  • Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı 0212 248 16 80
  • Ruh Hastalarını Readaptasyon Derneği 0212 247 69 41
  • Sokak Çocukları Derneği 0212 231 95 73
  • Türk Eğitim Vakfı 0212 275 52 60
  • Türk Kültür Vakfı 0212 246 23 28
  • Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı 0212 282 89 16
  • Umut Çocukları Derneği 0212 297 61 06
  • Yakınları Kaybolmuş Aileler Derneği 0212 635 28 64
  • Yasamı Paylaşalım Kadıköy Kadın Grubu 0216 346 45 60

Ayrica

peki bu tedbirler işe yarıyor mu sizce uzaklaştırma kararı vs vs bunların hepsi saçmalık eğer yarıyor olsaydı ülkemizde tvlerde boşanmış eşleri tarafından öldürülen kadın haberlerini görmezdik... birde adamın esrarı dayağı varmış keşke boşanmak çare olsa

- Pedofilinin, yani çocuğa cinsel istismarın cezası ne?
- TCK 103’te düzenlenen çocuğun cinsel istismarı suçu, on beş yaşını tamamlamamış çocuklara veya on beş yaşını doldurmakla birlikte zihinsel yetenekleri gelişmemiş çocuklara ya da on beş yaşını doldurmuş ve zihinsel algısında yetersizlik bulunmayan çocuklara karşı cebir, tehdit, hile veya iradeyi sakatlayan bir neden kullanılarak herhangi bir cinsel davranış sergilenmesidir. Suçun cezası, 8 ile 15 yıl arası hapis cezası olup, suçun mağdurun vücuduna, organ veya herhangi bir cisim sokulması yoluyla işlenmesi halinde ceza, 16 yıl hapis cezasıdır.

X