boşanmak istemekte haklimiyim

Mrb kizlar boşanmak istiyorum
Çok şükür annemde arkamda
Iki tane diyer konumda biraz anlattim
Yine kısa bi anlatayim
Ben kv cocugumu agzindan opmesini istemiyorum ve bunun icim kac gun once buyuk kavga cikardim kabul etmedigi icin ondan sonra oglunu arayip torunumu bana getir demis bende yanında gitmek istedim ucumuz birlikte gidelim dedim yok kavga cikar diyip israrla yanlız gitti bende dedim anneni tekrar uyar o zaman
Neyse bende ne olur ne olmaz telefonumu kayda alarak oğlumun cantasina koydum sonra kocam eve gelince bana dedi anneme üç kere konuyu açtım tamam oğlum dedi...

Bende aldım telefonu hepsini dinledim
Çocuğu dusurmusler bilmem neresi morarmis orospu lar allah belasini versin dedi kocam sustu
Saçını o Kariya kestirme çok çirkin kesiyo dedi kocam güldü ikide bir nebicim canta hazirlamis
Ikide bir laf atmalar yok bu gelin hep kv de de yok şunlar 24saat torunu yaninda falan da filan da neyse sonra işte bak torunum benden sadece iyi şeyle öğreniyor benim ona ne zararim var kocamda sadece orda laf arasi işte sadece dudagindan öpmen onu rahatsız ediyor oda oğluna dedi siktirsin ordan pislik kimse bana bişey diyemez ben istediğim yerden öperim torunumu terbiyesiz pislik sus onun adını anma benim evimde benim için öldü derken bile kocam sustu o Karina söyle çocuğu haftanin 2 günü almaya devam edicem benim asabimi bozmasin gelirim oraya fena olur ben şimdi bu kocanın ağzına tükürsemmi

Neyse yakında kurtulcam onlardan

üslubunuz bir bayana hiç yakışmıyor
Ne biçim bir anlatış şekli bu?

Hayir uzaklastirma emri cikartabilir kadinin ruh sagligi bozuk oldugu icin.
En kotu ihtimal kv gorse bile cocugu yaninda annesi var iken olur ki dogrusu da bu

Psikolojisi bozuk olan konu sahibi degil ki, cocugu dudagindan öpen ruh hastasi bir kv. Torununa istedigini yapamaz
Çocuğu öpüyor diye uzaklaştırma emri mi verecek mahkeme? Tamam çocuğun dudağından öpülmesi hem onun özel alanına saygısızlık, hem sağlıklı değil ama bu hangi mahkemeye uzaklaştırma emri çıkarttırır?

bu kaynanaların torunları kendi evlatlarıymış gibi herşeyine karışması nedir allah aşkına! sen büyütüp yetiştirmişsin evladını bırak gelinde kendi evladını kendi kurallarına göre yetiştirsin nedir bu kadar mudahale etme gereği. ayrıca eşinin tavrıda hiç hoş değil.erkek annesiyle eşinin arasını bulmalı.annesi bu kadar laf ederken eşinin sus pus olması bazı şeylere gülmesi sinir etti beni.ayrıca dudaktan öpmek nedir ya.

herkes kayınvalideye yüklenmiş, kayınvalide beş para etmez zaten ben ona yorum bile yapmam. ama peki ya eş? sen nasıl bir adamsın ki karına söylenen bunca şeyden sonra mazlum mazlum oturuyorsun orada? adam olan ortalıgı ayaga kaldırır, ama yok bu adamdan bir cacık olmaz. bencede boşanın.

Burda koca kişisinin ne suçu var anlamadım adam susma hakkını kullanmış.Belliki annesinin ne şirret olduğunu biliyor konuşup olayı uzatmamış.Kv çok edepsiz.Sizin telefonla ortamı dinlemeniz de çok garip.40 yıl düşünsem Kv ye telefondan ses kaydı yapmak aklıma gelmez.

Bunları çocuğun yanında mı demiş? :KK57: Ne biçim insan?

Telefon yollamanız da ilginç hani, ama bence çocuğu asla yalnız göndermeyin. Hafta da 2 gün alacağım nedir ya? Oyuncak mı bu, 2 gün eğlendirsin kadını.

Kocam israrla yalız gitti laftan anlamiyor ikiside bende ne yapayim kocamin lafina güvenmwdigim icin böyle bisey yaptim

eğer bunlara çözüm olacağını boşanmanın çözüm olacağını düşünüyorsan yanılıyorsun.
boşanmak bir çözüm değildir asla unutmayın.
ağzı bozuk olan kayınvalideniz çocuğunuzu doldurup üzerinize falan salar mazallah. sizde de taktik çoktur diye düşünüyorum.
açıkçası dinlemek fikri bana çok garip geldi ve kesinlikle yanlış olduğunu düşünüyorum.

herkes kayınvalideye yüklenmiş, kayınvalide beş para etmez zaten ben ona yorum bile yapmam. ama peki ya eş? sen nasıl bir adamsın ki karına söylenen bunca şeyden sonra mazlum mazlum oturuyorsun orada? adam olan ortalıgı ayaga kaldırır, ama yok bu adamdan bir cacık olmaz. bencede boşanın.
Sağol bunu duymak iyi geldi bide eve gelip yalan söylüyor annem kabul etti diye

X