Boşanmak istiyorum ama kafam çok karışıyor

Kaynananiz demiş ya aklı başında değil onun diye bu herşeyi açıklıyor.bugun kendine zarar veren yarın size zarar verir kesinlikle ailenizle konuşun ve enkısa zamanda boşanın .

Arkadaşlarıyla hoşsohbet olmamı istiyor ama muhafazar biri olduğumu baştan biliyor ve kafalarımız uyuşmuyor arkadaşlarıyla, laubali insanlar en ufak bi şey için bile arıyorlar pek hoşuma gitmiyor konuşmaları çok çoçukça öylesine bile arıyorlar ama artık bitti mesele sadece arkadaşları da değil hiç aramaz sormaz bi yere gittim mi merak bile etmez ya hastaneye muayene olmaya gitmiştim beni hastaneye bıraktı hangi bölüme ne için gidiyorsun diye bile sormadı bariz çoğu şey ama boşanmak konusunda muallaktayım daha kötüleri de var diyorum bazen sonra bakıyorum benimki de pek iç açıcı değil 😔
Daha kötüleri nasıl oluyor mesela?
Kocamla hiç bir yıl ayrı kalmadım. Sonrasında barışıp 2 ay evi terkettiği olmadı. Tırnağı dışında vücudunda bir yerini kesmişliği yok. Evlendiğim ilk haftayı bırak 20 senedir hiç yüzüme karşı pişmanım demedi.
Bana göre de sizin ki dehşet kötü bir adam.

Evlenme kararı alacak yastaysanız, bosanmayı da becerebılırsınız oekala.ne bu türk kadınlarındako eZiklık ya.annemler yapıcı akrabalar bekle diyor.etraf yonetiyor yasamınızı bılmem farkkmda mısınız. Kendını karar alamıyor musunuz.ne beklıyorsunuz. Kendı hayatınıza kendınız sahıp cıkacaksınız.annenız babanız bile degil.onlara kararınızı bildirirsiniz ancak.. basınıza ne gelse mustehak.keske gelmese ama kusura bakmayın. Bıraz guclu olun. Boyle seyler yasayıp kendınıze bu kotulugu bu rezilliği nasil yasayıyorsunuz.adam yok ortada.zaten ewlı kalamamıssınız.bı de arkadaşları sizi ariyor falan..

Kaynana psikolojik hasta oğlunu sana sepetlemis, kendini kesen sana her şeyi yapar, eşinin acil tedavi olmasi lazım psikiyatride, uzun sürer ve tam cozulmez kanımca.
Boşanman doğru olur.
Eşinin genişliği arkadaşlarına aratmasi, yarın swing partisine doğru gider ne olduğunu anlayamazsın.

X