Boşanmak.

Siddetten sonrasini okumadim. Bosan bence bir an once. Bosan ki kendi yoluna git. Dunyanin sonu degil seni seven biriyle mutlu olma sansin hala var

Umarım öyle olur,maddi manevi yanında oldum, çocuğum olmazmış benim zaten, bu en büyük sebepmiş, ondan ayrılıyoruz
Çekerlere dimi, ok büyük konuştu, Allah büyük konuşanı sevmez, ahım var bakalım olucak

Kimi kınarsan allah aynı şeyi yaşatır. Büyük konuşanı tabiki allah sevmez. Biz ilk başta bilmiyorduk cocuk durımunu eşim bana bir iki hata yaptıktan sonra pişman oldu gitti namaz kılıp kuran getirdi ve dedi ki eğer sana bir daha el kaldırırsam çocuğum olmasın görmeyeyim o gğnleri dedi ve aradan biraz zaman geçince bana aynı hatayı yaptı evliliğin 1.5 yılında doktora gitti ve cocuğunun tedavisiz olamayacağını öğrendi. Ben bunu yaşadım allah hiçbirşeyi, sözleri yeminleri ve konuştuğun büyük lafları sana aynen iade ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…