Boşanmak.

dahacok gençsiniz hemen havlu atmis yaptigi terbiyesizlik
Sirf cocuk olmuyor diye yapilirmi bu
Çocuk olmuyor olmayacakta sanırsam artık kabullendi herhalde oyüzden karar aldı. Hayırlısı umrumda bile değil kendi hayatıma bakarım artık. Nasıl süründüğünü izlemek bana zevk bile verebilir

Çocuk olmuyor olmayacakta sanırsam artık kabullendi herhalde oyüzden karar aldı. Hayırlısı umrumda bile değil kendi hayatıma bakarım artık. Nasıl süründüğünü izlemek bana zevk bile verebilir
Benim eşiminde tedavisiz çocuğu olmayacak belki tedaviyle bile olmayacak yıllarca uğraşacaktık belkide hemen olacaktı allah biliyor . İlk duyduğum zaman sıkma canını hiç olmazsa evlatlık alırız yeterki canımız sıkılmasın bizden kıymetli değil demiştim.Ve hala daha aynısını düşünecek insanlığa sahibim ne olursa olsun yarının ne olacağını allah bilir eşiniz gerçekten sevse zaten böyle düşünürdü belki yarın senin çocuğun olacak o insanın olmayacak biz bilemeyiz allah bilir. Ama çocuk olmuyor diye boşanmak istiyorum demek iki cihanda çeker böyleleri

Sürünsünler umrumda değil. Ben normalde herşeyi kafama takar hönk hönk ağlardım. Dün gece sabaha kadar ağladım bu gün içiö soğudu çok şükür boşanalım deyince.. Bakalım süreç nasıl işleyecek.. Ben hiçbirsey istemeyeceğim

Bende çok ağlardım bugün eve gittim eşyalarımı toparlamak için baba evinde ağlamayayım diye şöyle oturup hüngür hüngür ağlayyaım dedim gözlerim bile dolmadı:) İnsanın içi soğuyor gerçekten eminim allah yardımcımız olacak şu günler geçsin rahata erelim yeterli. Yinede hakkını iste sonradan pişman olursunuz diyorlar bunu yapmayanlar. Diğer bakışta öyle çalış çabala emekler ver sonra hiçbirşey istemeden almadan git insan bu durumda sağlıklı düşünemiyor zaten

İnşallah bende kurtulduğum günü görürüm. Şu boşanma süreci çok çetrefilli geçiyor her ne kadar kötü olsada insan yıpranıyor öyle de böyle de yıpranıyor.
İnşallah bolca dua et canım aynen çok zor bi zaman ama gecıcek sabret sonra neye ugradıgına ınanamıosun bide sindirme zamanın oluyo canım.

Gecer canim unutulurda hic merak etme.bende bosandim gecmez dedim gecti simdi 2.ye evliyim ve hamileyim cokta mutluyum

Sana cok uzuldum canim suan bende babamin evindeyim ve 1 oglumla defalarca aldatildim ve hamileyken bile dayaktan bayildigim gunleri biliyorum☹ simdide ickisi cikti basima bende biraktim geldim bosanacam gecer heralde bilmiyorum bende suan seninle ayni durumdayim Rabbim yardimcimiz olsun insAllah

Rabbim yardımcımız olsun. Bi bitmediler gerçekten bir bitmediler. Hepsini dizip şöyle ıslak odunla girişeceksin gerçekten altı üstü bir adam olacaksın yani çok mu zor ben anlamadım. Sonra böyle kalıyoruz baba evinde :/

Evet canim herkesin derdi kendine agir ben aldilmalarimi o kadar agir yasadimki anlatsam sok olursun bunlara regmen cocugum icin katlandim ama artik yeter baba evindeyim bile baska instagram kurmus kizlarla konusurken yakaladim dun gece bile.. sabah uyandim elimi yuzumu yikadim şöyle bi aynaya baktim ne yapmisim kendime boyle dedim artik ben ve oglum baskada onceligim yok boyle serefsizlerinde canı cehenneme artık yeter gececek insAllah Rabbime sıginiyorum.. Rabbim seninde yardimcin olsun insAllah canim

Amin inşallah su gibi geçer kötü günler aldatılmakta başka bir boyut daha bir zordur. Kurtulduk en azından artık bu yola girdik. Ve oğlunla sana cokk güzel hayat dilerim umarım umduğundan daha gğzel zamanlar görürsün

Cok tesekkur ederim canim benim umarim sende cok mutlu olursun. Rabbim gonlune gore versin insAllah ❤

bu anlattıklarının üzerine bir de ihaneti koy 1 haftada boşandıgını düşün o cehennemi yaşattı bana bunları bize yaşatanlar kendi cehennemlerinde yansınlar daha beter olsunlar.
Amin. Olsunlar olSunlarda yalnızlık neymiş iliklerine kadar işlesin. Çok acı dönemler gerçekten evde duramadım attım kendimi dışarıya oturdum kahve içiyor bunalıma girmemeye çalışıyorum. Psikyatrye randevu aldım ama gitmedim ilaçla atlatmak istemiyorum ama kullansam iyide olur mu diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…