Boşanmalara doymayan koca...

Öyle bi adama baba demek istemezdim. Çocuğunuz da demez umarım yoksa çocuğunuz da sizin intikamınızı almak için o adam gibi olursa.. Nice canlar boştan yere yanar.

Öyle bi adama baba demek istemezdim. Çocuğunuz da demez umarım yoksa çocuğunuz da sizin intikamınızı almak için o adam gibi olursa.. Nice canlar boştan yere yanar.
Allah korusun o adam gibi olursa ondan ne farkı kalır

Madem evlilik anlam ifade etmiyor, ne diye 3 kere evlenip , 3 kadının hayatını mahvediyor .
Millet 1 tane bulamıyor bu maşallah 3.ye kapıyı gösteriyor .
En çok buna sinir oluyorum.Sordum derdin ne de Evlenip duruyorsun o halde dşyorum ses yok bir mahcubiyet bozulma da yok

Selam arkadaşlar,

Direkt mevzuya geçeyim.36 yaşımda iki kere boşanmış bir çocuğu olan adamla aileme de karşı gelerek ilk evliliğimi Yaptım 7 aylık hamileyim.
38 bitiyo şimdi.

Eşim iki evliliğini de eften püften bahanelerle bitirmiş.Kendisini babaanne büyütmüş,baba bebekken ölmüş anne gitmiş mesafeliler fln,anneye öfkeli anne ne yapsa yaranamıyor,evden anneyi kovmuşluğu da olmuş.

Gel gelelim bana : Evlenene kadar bana karşı gayet şefkatli sevecen olan ve ailemden etkilenmemem için var gücüyle Savaşan o adamda evlendikten sonra o şefkat sevecenlik kalmadı.1.5 Yıldır Evliyiz ama birbirimize nerdeyse dokunmadan yaşıyoruz,rahatsız oluyormuş.yolda elini tutsam elim terliyor der bırakır.Cinsellik derseniz ; çok Oral'ı değil,hamileliğim kanamalı başladı cinsellik yasağı vardı yasak kalkınca da isyemedi "ıyyyy hamile kadınla sex mi ıyyy" yaptı.Bu arada kanama geçirdiğim dönemde cüzdanında prezervatif gördüm telefonunda da bi kadını erkek adıyla kaydettiğini,hamilelik öncesi de evde iki ayrı zamanda bana ait olmayan saç...

Eşimin özelliklerini sayacak olursam :

Iyi Yönleri :
Benim gibi evcimen evden işe işten eve,küfretmez,telde şüpheli bir atama mesaj olmuyor ( Mesajları bekletmez siler ),alkol sigara yok,ben talep edersem ev işlerinde yardımcı olur,herhangi bir konuda sorunum olursa çözüm üretmeye Çalışır aranması gereken yer varsa benim yerime arar bilgi alır...

Kötü Yönleri :
Aşırı sivri dilli ( hamilelik öncesi ve sonrası bana defol git diye çok bağırmışlığı vardır.Bebeğimin Hatrına Defolup gitmedim ! Ailemi sülalemi aşağılar beni aşağılar.Benim için nötrsün sen dedi iki gün önce,konuşmuyorum ilk kez de Odayı ayırdım.senin kırılman çok da umrumda,senin benim gözümde hiçbir zaman seviyen olmadı ki zaten,vs vs

Yediğimin içtiğimin çetelesini tutar.En yakın Örneği iki gün önce oldu,üç Kişilik peynir yiyorsun bu ne ya dedi.oysaki minik 5-6 dilimdi bebeğe kilo aldırmak için uğraşıyorum sütten tiksindim yerine peynir yoğurt yiyorum iki canlıyım.En sonki Tartışma bundan çıktı bi daha yediğimi içtiğimi hesaplama dedim art Arda bir Sürü hakaret işittim alaylı bir üslupla !

Beni sürekli eleştirir her yaptığına kusur bulur asla takdir etmez beğenmez.Hediye alırım kullanmaz,almam "insan bir hediye alır " der.Kendisi özel günleri geçiştirir,bir cüzdan 1-2 zorunlu alınmış çiçekten başka bişeyini görmedim,önemsemedim de çünkü sevgiyi bunlarla ölçmedim hiçbir zaman,tek istediğim huzurlu bir yuva,aile,bir Ömür..

Evliliğe bakışı çok farklıdır."Bir evliliğe en fazls 5 yıl dayanırım sıkılırım,30 milyar param olsa direkt evi terk ederim parasızlık tutuyo beni burda"
Bunlar onun sözleri ! Ufacık bir cümlemde hemen olayı boşanmaya getiriyo protokol hazırlayayım bile dedi.

Anlatsam daha çok uzar da toparlayayım.

36 yasından sonra evlenirsem bir Ömür Sürer artık demiştim,kendisi de bunu vaat etmişti ama şimdi diyor kü ben ikna için söylerim sen 15 lık ergen miydin inandın.
O kadar üzülüyorum ki ...Herkrsin evliliğinde bir takım sorunlar vardır ama bu kadar çabuk gözden çıkarılmak çok Kırıcı.Odayı ayırmış olmam umrunda değil.Gitsem parti verecek sanki.Bu arada kendisi 42 Yaşında benim geç evlenmemi hep yüzüme vurur,borç gırtlakta ( ya da ben öyle biliyorum) ,10 yaşındaki oğlu annede kalıyor anne 7 aydır göstermiyor çocuğu dolduruyor belli ki Öfkesi dinmedi bu adama,haklı !

Ben çalışıyorum Öğretmenim ,eşim 804 nafaka ödüyor nafakayı düştüğümüzde ben onun iki kati kazanıyorum,evi ben geçindiriyorum,eşyaların borcunu da ben ödüyorum bitmek üzere.

Ya arkadaşlar bu adamın yapmaya çalıştığı ne ? Kadınlardan annesinin intikamını mi alıyor ? 3.kez boşanmaktan , 2.çocuktan uzak kalmaktan korkmuyor,neden ! Ben çocuğuma Allah'ın izniyle Gül gibi bakarım ama isterdim ki aile içinde büyüsün.Niye böyle Şeyler yaşıyorum,nerde hata Yaptım nolur bir fikri olan söylesin.Yeni bir çocuk yeni bir başlangıç onun için,ben öğretmenim kredilerim fln yok,ortak noktalarımız var,evde benden sonra bir düzene sahip oldu yemek Yapılıyor ev işleri Yapılıyor masraflı doyumsuz biri de Değilim.O halde neden elinin tersiyle itiliyorum ????Serseri hayatına geri dönmek çok daha mi cazip ? Düşünmekten Kafayı yicem

Karışık Yazmış olabilirim kusura bakmayın kafam da darmadağın burası gibi ...

Not : arkadaşlar bu Saçma Evliliği hamilelik Sürecin riske girmesin diye şu an devam ediyorum bi yandan plan yapıyorum kendimi hazırlıyorum
İki kez boşanmış adama bu kadar kolay güvenmekle tüm bu olayları üzerinize çekmişsiniz. Hep derim ailelerin bir bildiği var diye.. diyecek başka bir şeyim yok. Karar sizin ama boşanabileceğinizi sanmıyorum.

İki kez boşanmış adama bu kadar kolay güvenmekle tüm bu olayları üzerinize çekmişsiniz. Hep derim ailelerin bir bildiği var diye.. diyecek başka bir şeyim yok. Karar sizin ama boşanabileceğinizi sanmıyorum.
Niye ki

Eşiniz sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmiş. Anne, baba sevgisi görmeden büyümüş...eş ve babalık görevini yerine getirmesini beklemek çok zor. Bilemiyorum içinde kötü bir insan değil belki de... Herkes eşit şartlarda yetismiyor. Yerinizde olsam eşimin çocukluk dönemine inip ona yardımcı olmaya çalışırdım. Bu konuda uzman birinden yardım alirdim. Tüm bu cabalarim da sonuç vermez ise bosanirdim. Zor bir süreç Allah yardımcıniz olsun. Çocukluk dönemindeki sorunlar tüm hayatı etkiliyor ve aşılması çaba gerektiriyor.

Evlenip boşanmış adamlara güvenmeyin.Ne cesaret şaştım.Nerden mi biliyorum.Babamdan.Kendisi annemle birbirlerinin ilk evliliklerini yapmislar.Annem onu aldattigi icin ben bebekken boşadı.Babam 3kez daha evlendi arada evlenemeyip ikna edemediĝi hatunlari bilmiyirum.Demem o ki şu Türkiye gibi boşanmanin kadini bu kadar zorladigi ülkede bir kadin boşanmişsa o adamdan inan 2.kez o adama inanmayin

2 kere boşanmış bir adama nasıl güvenip evlendiniz ya. Hadi yasiniz kucuk cahilmissiniz desek kocaman kadınmışsınız evlendiginizde ya da yol yordam bilmiyor desek ogretmenmissiniz bide.

Doğumdan sonra kendini toparlayınca ilk isin tabi ki boşanmak olsun bu adamdan. Resmen seni insan yerine koymuyor.Ay ne kadar itici bi tip

Daha hamilelikten oncesi bile falsolarla dolu.
Bunca sene bu adamimi beklediniz?
Ardiniza bakmadan kacin. Adam sizi atm olarak kullaniyor. Farkinda degilsiniz. Yalniz basina da hamilelik pek tabi gecirilebilir. 1 sn dusunmeden protokolu siz hazirlatin.. Bu adam ne yapmaya calisiyor diye dusunup kendinizi uzmekten de vazgecin.
Ha iyi yonleri diye saydiginiz seyler normal adamlarda hep var zaten. Gozunuzde abartmayin.

Tekmeyi bas çocuğu kendin büyüt. Buradan bakınca da içinde olunca da en sağlıklı olan bu gibi görünüyor bence.Bu adam zaten çocuğunu görmek istemez karetta karettalar gibi heryere yavrusunu bırakarak geçirsin ömrünü erkeğin edepsizi daha kötü

Kendimi farklı hissetmedim aslında.bana her ilişki farklıdır onların karakterleri ayrı seninki ayrı dedi ayni değilsiniz dedi ben de geçmişini yargılamam güya insanların ama hata etmişim öğrenilecek Şeyler bitmiyor hayatta..bir de ailemden ayrı Şehirde yalnız Başıma çok yaşadım Yalnızlık da çok zordu 36 Yaşında yalnız bayan olarak yaşamak çok zor inanin.kurtulmak istedim bugüne kadar da o eski yalnızlığa geri Dönme düşüncesi korkuttu beni ama şu an Yaşadığım onan çok daha ağır,en azından yediğimi takip edenim yoktu,bilerek daha da ağırlaşmasıbı bekledim ama daha ağırını kaldıramıcam.
Sizi anlıyorum.ben de yalnız bir kadınım.hem de çok uzun yıllardır. 30 yaşındaki boşanmamin üstünden 9 kusur yıl geçti. Eski üyeyim. Buraya kaç yıldır girmiyordum. Son zamanlarda aklıma geldi.yıllardır(evlilik öncesi de yıllarca yalnız yaşamıştım. )yalnız bir insanım.bunun çok acı tarafları var.bazen yalnızlıktan ölecekmiş gibi hissediyor insan.ama iyi yanları da var.buraya son zamanlarda ozellikle giriyorum ki halimin aslinda sukredilecek bir sey oldugunu goreyim diye.siz yalnızlık diyorsunuz ama artık çocuğunuz olacak hayırlısıyla. Ve yalnızlığınız bitecek.o adama da kesinlikle İhtiyacıniz yok.öyle biriyle evli olmak yalnızlıktan çok daha beter görünüyor. Neden böyle oldu diye sorguluyorsunuz.bunun bir faydası yok.nedenleri belli.bence siz de biliyorsunuz.neden değil çözümlere bakın artık.

Sinirlerim zipladi böylesi bir adaml niye evli kalasiniz elinizde mesleğiniz var bide nice kadınlar gidecek yeri olmadığı için katlanır kocaya :işsiz:

X