Boşanmalı mıyım kararsız ve cesaretsizim

2 yıldır evliyiz 23 yaşındayım esim 29 meshep ve kultur farklılıklarımiz var biz hic sorun etmedik evlendik hic para pul istemedim cok esya vs istemedim her seye maddi olarak destek oldum bekarlik borclarini kapattım işim var evim var gücüm yerinde ailem destekcim eşim sürekli telefon oyunu oynuyor hic konusmuyoruz bir sey paylasmıyoruz tek onemsedigi şey genellikle seks yapmak sürekli kavga ediyoruz ona hiç bir sey demezsem iyiyiz ama bi sey yapmasını isteyim hemen bi surat hemen bi tavırlar tartıstıgımız zaman bana vuruyor itip kakoyor bende ona hakaret edip karsılık veriyorum ona kavga esnasında onu bosayacağimi söyledim evden gitmek istedim kapıyı kilitledi yarın bosanınca istedigini yaparsın dedi sözde beni çok seviyor fakat hic bir sevgi göstergesi göremiyorum bir kedim var o bile daha cok ssvdigini belli ediyor asla bir supriz hediye jest guzel soz vsde yapmaz nisanliyken sevgiliyken ev isi yapar supriz yapardi beni kandirdi svlendik yardim etmez her isi ben yaparim surekli oyun oynar bir sey konusmayiz etmsyiz hep onun istedigi gibi sekillenip gidiyor beni ablamin esinden bile kiskaniyor ablam ona sarilmiyormus benneden ona sarkliyormusum felan ne yapmam lazim boşanmalı mıyım imkanim vsr ama cesaret edemiyorum
Aynı dertten bende muzdaribim. Benim eşimde evlenmeden önce sürekli yardım ederdi evliliğimizin ilk ayında da sürekli yardımcı olurdu ama şimdi çocukla gece gündüz ev işi yemek yapsam kılını kıpırdatmaz aksine evden kaçmak için kırk tane bahane bulur. Gerçekten bu erkeklere evlendikten sonra ne oluyor anlamıyorum

X