Boşanmalı mıyım

Neden bu kadar kızdınız ki ben bu hayatı belki de kendim seçmemişimdir veya benim seçtiğim hayat bu değildir insanlar çok kolay değişiyor bi bakmışsın bambaşka biri olmuş ..
31 yaşındayım öyle bir bakmışsın değişmiş bambaşka biri olmuş kimseyi görmedim umarım siz görürsünüz genelde çıkarlar değişir insanlar o çıkara göre değişmiş gibi yapar 3-5 gün + şu kadar yazan insan zorla evlendirilse bir şey olsa onu da yazar üstüne çocuk istiyorum demez bazen suçu bazı şeylere yıkmak yerine hatayı kabullenmek de erdemdir evet bir hataydı ama bundan dönebilirim demek daha mantıklı yaşın da genç geç kalmadın

Ne çocuk istemesi ya ne çocuğu.....sen çocuk olsan istermiydin böyle bir aileye doğmak tövbe yarabbim ya gece gece....nolur bu konu gerçek olmasa ....Ablacım yapma etme eyleme .....inan bana çok pişman olursun hiç çıkamazsın işin içinden.....kendini kurtar.....ilerde dua edersin bu yorumlara

Uyuşturucu bağımlısı birisiyle evlenirken hata etmişsiniz. Sonrasında bir de öyle birinden hem de bu kadar mutsuz olmanıza rağmen "uzun zamandır" çocuk isteyerek daha da hata etmişsiniz. Yaşınız daha çok genç çocuk olmadan değerinizi bilecek düzgün bir adamla evlenip onla çocuk yapsanız daha iyi olur. Bu adamdan çocuk olsa burda "eşim tekrar uyuşturucuya başladı, etkisindeyken beni dövdü, bebeğim var benimle hiç ilgilenmiyor, bebeğim var diye ayrılmak zor oluyor" tarzı konular görmemiz çok yüksek ihtimal.

Bu ilişkiye ve bu yaşa rağmen çocuk isteyen kişi boşan dememizle boşanır diye mi düşüneceğiz? Parasal durumunuz nedir? Terapiye gitmelisiniz. Terapiye bile paranız yoksa çocuk yapmaya da uygun değilsinizdir. Eşiniz depresyonda olabilir. İkiniz de destek alın lütfen.

X