Boşanmayı düşünüyorum

Eşiniz de boşanma yanlısı olabilir gibi anladım bunlardan ama.. açıkça konuşsanız? Hani oturum, iş konulanlarında yetkinse sizden yardımcu da olur belki?

Ben ex eşimin oturma odasında internette bir kıza mesaj yazdığını yatak odasında hesabını açıp görmüş kişiyim. Aldatma hep fiziksel olmuyor.
Ayrıca kendisi de evlilik hayatı isteyen biri değil demekki. Depresif depresif takılsın kendi başına. Boşanmak istediğinizi söyleseniz karşı çıkacağını sanmıyorum

Tatsız olmuş, evlilikte cinsellik olmadan yürümüyor maalesef. Bu sefer ilgi başka yere kayar sonrası aldatma vs. Peki o ayrılmak ister mi? Yoksa böyle gitsin kafasında mı.
Onun boşanmak gibi bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum. Beraber ev alma planları fln yapıyor. Boşanmak istediğimi söylersem ne tepki verir bilmiyorum.

Çocuk yoksa ve yürümeyeceğini düşünüyorsanız boşanın. Çocuksuz biri olarak toparlanmanız ve ayakta durmanız daha kolay olur.

Evlilik sürmesi için üzerine uğraşılması gereken bir müessese değil. Neden oldurmaya çalışalım ki? Bir tek çocuk varsa hani bir düşünülür. Mutsuzsanız boşanın. Sebebe gerek bile yok ki sizin çok ciddi sebepleriniz var.

Şu anki oturma iznim ona bağlı. Ama çalışıyorum ve işe bağlı oturma izni almayı planlıyorum.
Paylaşacak taşınmaz mal yok, bankada bir miktar para var. Onu paylaşmak konusunda sorun yaşamayız. Onun dışında da genel olarak büyük bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum.
6 yılda nasıl süresiz oturum alamadınız ki? Neden oturumunuz hala eşinize bağlı?

Depresif ve çaba gostermeyen bir eşle hayat ne kadar devam edebilir ki?
Evli olmak sadece ona degil size de iyi gelmeli sevildiğini hissetmeyen bir kadin mutsuz olur buna onun da hakki yok

Yaşadığım ülkede 8 yıl yaşamak gerekiyor sürekli oturum için.
Sizin yerinizde olsam bir şekilde 8 yıla tamamlamaya bakardım bu süreci. Çünkü şuan bosanirsaniz bunun için çok uğraşmanız gerekebilir. 2 yıl daha sabredin sonra hala boşanmak istiyorsanız o zaman harekete geçersiniz. Benim kuzenim evlilik nedeniyle yurtdisina gitmişti aradan kaç yıl geçti bilmiyorum ama boşandı sonra orada kaldı. Dil öğrendi, çalışıyor, çocuğu küçüktü şimdi büyüttü koca kız oldu gayet yaşıyorlar anne kız. Sizde yaparsınız neden yapamayasiniz ❤️ ama işleyişin kolaylığı açısından 8 i doldurun derim.

Köşe yastığı mı zannediyo bu adam kendini 🤪 konuştuğunuz hâlde tatmin edici bir yol bulamıyor musunuz... Hormonel olarak da depresif olabilir... Siz kendiniz için yatırım yapın psikolojik ekonomik yönden vs. hazır hissettiğinizde köşe yastığıyla vedalaşın... Hayat zorunuzu kolaylaştırsın...

Kııızzzz bacım onu nasıl yaptın merak ettim??? Pislikler ya. Ex olmayı hak etmiş.
Ben ex eşimin oturma odasında internette bir kıza mesaj yazdığını yatak odasında hesabını açıp görmüş kişiyim. Aldatma hep fiziksel olmuyor.
Ayrıca kendisi de evlilik hayatı isteyen biri değil demekki. Depresif depresif takılsın kendi başına. Boşanmak istediğinizi söyleseniz karşı çıkacağını sanmıyorum

Yaşadığım ülkede 8 yıl yaşamak gerekiyor sürekli oturum için.
Bence 8 yılı doldurmaya bak.Turkiye ye dönmek istemiyorsan kendini garantiye alman lazım.is üstünden oturum alamayabilirsin çünkü.
Devlet aile birleşimi ile gelmiş kişilerin dondurmalari gereken süreden önce boşanmaları durumunda,ortada geliş sebebi olan aile birleşimi olmadığına göre sizin de burda kalmanızı gerektiren bir durum yok diyip geri gonderebilir.Boyle bi durum yaşayan tanıdığım olduğu için biliyorum.sizin yaşadığınız ülkede durum nasıl bilmem ama yine de iyi düşün.

Evli insanların bırakın 1 yılı, 1 ay cinsellik olmadan durmaları çok çok yanlış. Kaldı ki erkekler dayanamaz normalde. Sizi aldatıyor olma ihtimali de var biliyorsunuz değil mi?
Herhangi bir sağlık problemi varsa da gidip tedavi olmalıydı bunca zaman.
Benim de eşimle cinsellik 3 ayda 1 var ben demesem yok yani....

X