Bosanmis erkegin ruh halleri

Çevremde boşanmış erkeklerin % 99 u, kadınlardan intikam alır gibi,o ilişkiden bu ilişkiye atlayıp duruyor;neden evlilik düşünmediklerinin cevabıysa ,rahmetli eşlerinin evliliğe olan inançlarını yıktıkları bahanesi!çocuk varsa ,birde o kocaman baba yüreklerini daha da kocamanmış gibi gösteriyorlar!Daha cool görünmeye çalışıyorlar,boşandıkları eşleri evliliği tüketmiş gibi hep suçlular!

Bebeklerinden uzak kalinca dunyanin basina yikildigindan eminim, cocuklari her firsatta onun otoritesini sorguluyor onunla dalga geciyorlar, gordukce kalbim kiriliyor!

Uzaktan ne yapabilirim ki! Daha dun komsusunun universite okumus kizi bunun bir yazisinda bir imla hatasini bulup yuzune carpti, adam utancindan kabuguna cekildi. Amerikan milleniallleri cok acimasizlar ya...

Cok garip, ucaga binip okyanusu asip kizin karsisina dikilip bir tokat atasim geldi. Ben de tuhafim iste!
Allahımmm, bu kızın aşkı tee buralardan beni öldürecek :silah::ruh::KK48:
Belki de bu adam çok pasif biridir. Beceriksizdir, çocuklarını da ailesini de çekip çevirememiştir. Oluyor ya böyle insanlar. Sana bir şans verse, sen herşeyiyle onu sevmeye devam edecek misin acaba? Onun yaralarını sarabilecek misin? Sen baskın bir karaktere benziyorsun. Baskın karakterdeki insanlar daha pasif olanlardan hazetmezler pek. Rahatsızlık duyarlar. Bir zaman sonra adamın herşeyi sana batabilir de.

Çevremde boşanmış erkeklerin % 99 u, kadınlardan intikam alır gibi,o ilişkiden bu ilişkiye atlayıp duruyor;neden evlilik düşünmediklerinin cevabıysa ,rahmetli eşlerinin evliliğe olan inançlarını yıktıkları bahanesi!çocuk varsa ,birde o kocaman baba yüreklerini daha da kocamanmış gibi gösteriyorlar!Daha cool görünmeye çalışıyorlar,boşandıkları eşleri evliliği tüketmiş gibi hep suçlular!

Ffff kadınlara inancım kalmadı tükendim vs....yalanın böylesi.evlilik sorumluluğundan kurtulup rahatlamış şekilde sürtüyorlar işte beni yemesinler:deli:

Aramizda bosanmis erkeklerin ruh halini anlayabilen uyelerden duymak isterim.

Derdim, sadece internetten gorusebildigimiz bosanmis bir aile babasinin ruh halini uzaktan okuyamamak ve dozunda bir haberlesme rutini gelistirememek. Yakindan da okuyabilecegimi de sanmiyorum, cunku hic evlenmedim.

Yeni hayatina adapte olmus gorunse de, icinde br duvar oldugunu hissediyorum. Mesajlarimla onu bunaltmaktan cok korktugum icin aralarini acik tutuyorum ama, su kisa hayatta onunla yuz yuze konusabilme luksum yok.

Bosanmis bir adamin guvenini nasil kazanabilirim?

Nasil benimle daha cok haberlesmesini saglayabilirim?

Gecirdigi travmadan dolayi tum kadinlardan korktugu icin mi boyle cekingen davraniyor?

Bir suru cavaplayamadigim sorular. Internetten bakiyorum, sonu yok problemlerin. Cogu depresyondan cikamayip kendine zarar vermeye meyil ediyormus.

Onu korkutmadan ve sikmadan nasil yakinlasabilecegimi, yakinligi sanaldan gerecehge nasil cevirebilecegimi cozemedim bir turlu. Onu bulmanin verdigi sevinc bana yetmisti ama simdi daha cok eylem yapmak istiyorum.

Daha mi yavas hareket etmeliyim? Onu anlamadigim icin sinirleniyor mudur?
o seni kazanmak için uğraşsın ne bu kadar üstüne düşüyorsun hiç problemleri yoktur eminim daha iyisini bulma telaşındadırlar Emir'lerine uyan

Okudugum yazilar esle ilgili soruyu dikkatle sormak gerektigini soyluyor, o yuzden neden bosandigini bilmiyorum. 99% esi acmistir davayi.

Uc yil once bosanmis ve en buyugu 25, en kucugu 16 olmak uzere yedi cocuk sahibi bir aile babasi. Yalniz yasiyor, cocuklarin kucuk olanlari anneleriyle yasiyor. Kendisi ormanin icinde bir evde yapayalniz, bazen buyuk ogluyla (onun da iki cocugu var fakat kiz arkadasindan ayrildi) sosyallesiyor, ablalari onu zorla kabugundan cikarmazsa magarasina kendisini kapatip oyle kis uykusuna yatiyor. Ama cocuklari ile ilgili konusmaya calissam da kisa kestigini farkettim. Cocuklarinin hepsi sorunlu, hepsinin basi ayri ayri dertte. Sanirim kotu aliskanliklari yuzunden hapse giren var ama emin degilim. Direkt konusmadim onu kirmamak icin.

Shameless'taki Frank Gallagher mı bu adam? :)

Milletin uremesine laf soylersin!. Muslumanlara yobaz dersin. Bir de utanmadan uruyorlar dersin, hepsi pis vahsi vs dersin(bknz: eski konular)
Simdi iste Allahin sopasi yok yani, ne demissen yasiyosun bak!.
Eh;
Sana, 7 cocuklu, korunmasini dahi bilmeyen, dunyadaki tek amaci ureme olup chat sitelerinde dolasan yobaz dedeyle mutluluklar :KK66:

Okudugum yazilar esle ilgili soruyu dikkatle sormak gerektigini soyluyor, o yuzden neden bosandigini bilmiyorum. 99% esi acmistir davayi.

Uc yil once bosanmis ve en buyugu 25, en kucugu 16 olmak uzere yedi cocuk sahibi bir aile babasi. Yalniz yasiyor, cocuklarin kucuk olanlari anneleriyle yasiyor. Kendisi ormanin icinde bir evde yapayalniz, bazen buyuk ogluyla (onun da iki cocugu var fakat kiz arkadasindan ayrildi) sosyallesiyor, ablalari onu zorla kabugundan cikarmazsa magarasina kendisini kapatip oyle kis uykusuna yatiyor. Ama cocuklari ile ilgili konusmaya calissam da kisa kestigini farkettim. Cocuklarinin hepsi sorunlu, hepsinin basi ayri ayri dertte. Sanirim kotu aliskanliklari yuzunden hapse giren var ama emin degilim. Direkt konusmadim onu kirmamak icin.

Amerikan dizisi karakteri gibi adammış. Bu nasıl bir hayat?

Milletin uremesine laf soylersin!. Muslumanlara yobaz dersin. Bir de utanmadan uruyorlar dersin, hepsi pis vahsi vs dersin(bknz: eski konular)
Eh;
Sana, 7 cocuklu, korunmasini dahi bilmeyen, dunyadaki tek amaci ureme olup chat sitelerinde dolasan yobaz dedeyle mutluluklar :KK66:
Neyi eleştirirsek başımıza geliyor, bir kez daha emin oldum. Benim de çok başıma geldi, ah ahh.

Eh;

Ssshh kardes yavas olun. Chat sitesi de neymis? Ben onu Facebook'tan ismiyle buldum ve 30 yillik eski komsumdan bahsediyoruz. Yanlis bilgiyle birbiriyle alaksi olmayan seylerle oyle bir cikarim yapmissiniz ki.

Ben acik olacagim. Ben IRKCIYIM. Araplari ve dinci muslumanlari, Hintli ve Pakistanlilari, Meksikali ve Cinlileri hic sevmiyorum. Bunlarin HEPSINI yakindan tanidim, kuru gurultu degil yaptigim, hem yakin arkadas hem de meslektas olarak. Sagolunsunlar NEFRET etmek ne demekmis ogrendim sayelerinde. Bunlarin arasinda bana kazik atmayan sirtimdan bicaklamayan yok. Keske boyle olmasaydi ama oldu! Beyaz irkin da irkcisini sevmiyorum ama, beyaz irkin deger yargilari bana daha cok uyuyor. Onlarin soyunun tukendigini goruyor panige kapiliyorum. Kusura bakmayin ama ben boyleyim!

Buyuk boy aileleri seviyorum. Ozellikle sevimli ve guzel cocuk yetistiriyorlarsa. Birakin da onlar uresin, saniyede on cocuk yapan Hintililerin yerine. Lutfen yani !

X