Bosanmis erkegin ruh halleri

Allahımmm, bu kızın aşkı tee buralardan beni öldürecek :silah::ruh::KK48:
Belki de bu adam çok pasif biridir. Beceriksizdir, çocuklarını da ailesini de çekip çevirememiştir. Oluyor ya böyle insanlar. Sana bir şans verse, sen herşeyiyle onu sevmeye devam edecek misin acaba? Onun yaralarını sarabilecek misin? Sen baskın bir karaktere benziyorsun. Baskın karakterdeki insanlar daha pasif olanlardan hazetmezler pek. Rahatsızlık duyarlar. Bir zaman sonra adamın herşeyi sana batabilir de.
Hmm olabilir, ben cok ama cok baskin gorunsem de adamin liderlik yapmasini tercih ederim.
Adamin gencligini bildigim icin karakterinin cok degismeyecegini saniyorum.
Adam TAM BIR CILGINDI, bayagi da gaddardi, yaptiklarini anlatirsam bu sefer benden supheleneceksiniz...

Allahımmm, bu kızın aşkı tee buralardan beni öldürecek :silah::ruh::KK48:
Belki de bu adam çok pasif biridir. Beceriksizdir, çocuklarını da ailesini de çekip çevirememiştir. Oluyor ya böyle insanlar. Sana bir şans verse, sen herşeyiyle onu sevmeye devam edecek misin acaba? Onun yaralarını sarabilecek misin? Sen baskın bir karaktere benziyorsun. Baskın karakterdeki insanlar daha pasif olanlardan hazetmezler pek. Rahatsızlık duyarlar. Bir zaman sonra adamın herşeyi sana batabilir de.
BAzen ters karakterler en iyi uyumu saglarlar ama islerin tersine donmesi isten degildir.
Evet onu ayni hirsla sevecegim gorunuyor.
Cunku ben boyleyim.

Hmm olabilir, ben cok ama cok baskin gorunsem de adamin liderlik yapmasini tercih ederim.
Adamin gencligini bildigim icin karakterinin cok degismeyecegini saniyorum.
Adam TAM BIR CILGINDI, bayagi da gaddardi, yaptiklarini anlatirsam bu sefer benden supheleneceksiniz...
Ya gaddar dedin aklima kotu seyler geldi simdi. :KK43:
Ama o cilgin adamin uzerinden yillar gecti. Ne yasanmisliklar var. Cok degismistir bence. Adam fotolarda hep mutsuz gibi demistin sanirim. Bu bile yasadiklari yuzunden degistiginin kaniti.

Çevremde boşanmış erkeklerin % 99 u, kadınlardan intikam alır gibi,o ilişkiden bu ilişkiye atlayıp duruyor;neden evlilik düşünmediklerinin cevabıysa ,rahmetli eşlerinin evliliğe olan inançlarını yıktıkları bahanesi!çocuk varsa ,birde o kocaman baba yüreklerini daha da kocamanmış gibi gösteriyorlar!Daha cool görünmeye çalışıyorlar,boşandıkları eşleri evliliği tüketmiş gibi hep suçlular!
Cok tesekkur ederim bu bilgi icin! Aradigim cevaplardan birisiydi! Cok sagolun.

Ya gaddar dedin aklima kotu seyler geldi simdi. :KK43:
Ama o cilgin adamin uzerinden yillar gecti. Ne yasanmisliklar var. Cok degismistir bence. Adam fotolarda hep mutsuz gibi demistin sanirim. Bu bile yasadiklari yuzunden degistiginin kaniti.
Aynen oyle. Benimle konusurken sectigi kelimeler o kadar alcak gonullu ve mulayim ki kalbmin yaglari eriyor.
Konustuktan bir kac gun sonra aklimda yankilanan kelimeler.
Sanki beynimde buyutec var gibi. Oldugundan farkli goruyorum belkide .
Ya da... gercekte oyle.

eski eşini unutamamış ve ikna etme aşamasında olabilr yoksa balıklama atlardı :KK30:

Olabilir! Cok tesekkur bu gorus icin! Tam merak etttigim bu konuya deginmissiniz.

eger yakin olsaydik mutlaka beni gormek isteyecegini dusunurdum. Kimsenin etmeyecegi iltifatlari ettim cunku ve hepsi de kalbimden en temiz sekilde yukeselen iltifatlardi.

Acaba devam ediyor mu? Sanmam. Uc yildir bostaymis.

BAzen ters karakterler en iyi uyumu saglarlar ama islerin tersine donmesi isten degildir.
Evet onu ayni hirsla sevecegim gorunuyor.
Cunku ben boyleyim.
Ya nasil duruyorsun sen boyle hislerini soylemeden??? Ben olsam kirk kere soylemistim simdi. Hayatta duramam boyle. Onda da varsa bisey olur, yoksa da yoluma bakarim. Belirsizlige hic tahammul edemem. Bu sekilde hayati kendine zorlastiriyorsun canim ya.

peki sende mi boşanmıştn?? çünkü değilsen wazgeç bu adamdan! hayattan beklentilernz çok farklı olur. sen herşeyi yaşamak istersin macera eğlence gezme tozma.. o ise ztn herşyi yaşamış şmdi sessiz sedasız hayat istiyor.​

Bence bu adam numara falan yapacak biri degil. Anlattiklarindan kafamda canlanan imaj su. Tukenmislik sendromu yasayan bir erkek. Ciddi bir iliskinin agirligini tasiyamayacagini icin bu islere girismeyen, belki sadece hormonlariyla hareket eden birisi gibi geliyor bana.

Adamın gizemli tavrı dikkatinizi çekmiş. Onu araştırmak çözmeye çalışmak hoşunuza gidiyor.
Hayalinizdeki karakteri bu adama yapıştırmaya çalışıyorsunuz. Karşınıza çıkan problemlere iyimser gözle bakıyorsunuz. Aslında çok da mükemmel biri gibi durmuyor. Hatta huzursuz edici bir yaşam şekli var anlattıklarınıza göre. Bir de çoğu kısmını siz çözmüşsünüz. Adam anlatmamış. Sakladığı çok şey olabilir. Dikkat edin.
Ruh halini sadece boşanmış olmasına bağlayamam. Belki evlenmeden önce de bu derece ketum birisidir. Belki ikiyüzlü davranıyor gerçek yüzü bambaşkadır. Adamı tanımıyoruz. Siz de pek tanımıyorsunuz gibi.

Ssshh kardes yavas olun. Chat sitesi de neymis? Ben onu Facebook'tan ismiyle buldum ve 30 yillik eski komsumdan bahsediyoruz. Yanlis bilgiyle birbiriyle alaksi olmayan seylerle oyle bir cikarim yapmissiniz ki.

Ben acik olacagim. Ben IRKCIYIM. Araplari ve dinci muslumanlari, Hintli ve Pakistanlilari, Meksikali ve Cinlileri hic sevmiyorum. Bunlarin HEPSINI yakindan tanidim, kuru gurultu degil yaptigim, hem yakin arkadas hem de meslektas olarak. Sagolunsunlar NEFRET etmek ne demekmis ogrendim sayelerinde. Bunlarin arasinda bana kazik atmayan sirtimdan bicaklamayan yok. Keske boyle olmasaydi ama oldu! Beyaz irkin da irkcisini sevmiyorum ama, beyaz irkin deger yargilari bana daha cok uyuyor. Onlarin soyunun tukendigini goruyor panige kapiliyorum. Kusura bakmayin ama ben boyleyim!

Buyuk boy aileleri seviyorum. Ozellikle sevimli ve guzel cocuk yetistiriyorlarsa. Birakin da onlar uresin, saniyede on cocuk yapan Hintililerin yerine. Lutfen yani !

Tam senden beklenen cevap! Sasirdik mi? Yoo.. Tam gaz devam o zaman..

X