Bulaşık Makineleri BOSCH-----SMS58M88TR-----5 programlı buşaşık makinası kullanan var mı ?? (resimli)

adapolat66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2012
119
0
Bu da bizim bulaşık makinamız...BOSCH SMS58M88TR ve 5 programlı...Aslında ben 6 programlı beğenmiştim ama 5 programlı ile arasında neredeyse 1000 tl kadar fark olduğundan nişanlıma kıyamadım bunu aldık...inşallah memnun kalırız ayrıca duyduğuma göre programların en fazla 2 sini kullanıyorlarmış :) Bu ürünü kullanan var mı acaba ? Memnun olup olmadıklarını yazarlarsa banada fikir olur ben düğünden sonra kullanacağım inşallah :KK34:

Eki Görüntüle 365594

canım ben bunu değil ama benzerini kullanıyorum 2 yıl olucak evleneli siemens benimki 5 ya da 6 programlı farketmiyor bencede o kadar fark ödemeye hiç gerek yok..standart ısıda olan tek programı kullanıyorum bende arada sırada tek sepet yıkama ve 30 dk da 40 derecede yıkayan az kirli bulaşıklar için genelde yeni aldığım şeyler,kullanılan yağlı olmayan bulaşıklar vs.
bosch ve siemens aynı fabrika çıkışlılar ben memnunum sanada Allah iyi günlerde kullanmayı nasib etsin..
ama klasik bir laf var tabii elektronik eşyalar şans işi inşallah o şanslı olanlardan olursun sende :)

Bu da bizim bulaşık makinamız...BOSCH SMS58M88TR ve 5 programlı...Aslında ben 6 programlı beğenmiştim ama 5 programlı ile arasında neredeyse 1000 tl kadar fark olduğundan nişanlıma kıyamadım bunu aldık...inşallah memnun kalırız ayrıca duyduğuma göre programların en fazla 2 sini kullanıyorlarmış :) Bu ürünü kullanan var mı acaba ? Memnun olup olmadıklarını yazarlarsa banada fikir olur ben düğünden sonra kullanacağım inşallah :KK34:

Eki Görüntüle 365594

ben kulanıyorum ve gerçekten d sadece 2 programı işe yarıyor

iyi yapmışsınız 5 programlısını alarak... ben 6 programlısını aldım ama sadece tek programını kullanıyorum... o da 2 saat 20 dakika sürüyor.. arkadaşlarımın makinelerine kıyaslayınca çok uzunmuş gibi geldi bana... tek sıkıntı bu.. onun dışında problemsiz, çok memnun kalacağınız bir ürün olduğuna inanıyorum... mutlu günlerde kullanın hep inşallah :KK1:

bu ürünü kullanmış değilim ama şöyle bir durum var, arkadaşın dediği gibide elektronik ürünler gerçekten şans işi ...

canım ben bunu değil ama benzerini kullanıyorum 2 yıl olucak evleneli siemens benimki 5 ya da 6 programlı farketmiyor bencede o kadar fark ödemeye hiç gerek yok..standart ısıda olan tek programı kullanıyorum bende arada sırada tek sepet yıkama ve 30 dk da 40 derecede yıkayan az kirli bulaşıklar için genelde yeni aldığım şeyler,kullanılan yağlı olmayan bulaşıklar vs.
bosch ve siemens aynı fabrika çıkışlılar ben memnunum sanada Allah iyi günlerde kullanmayı nasib etsin..
ama klasik bir laf var tabii elektronik eşyalar şans işi inşallah o şanslı olanlardan olursun sende :)

çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun :) Evet sadece 1 program için o kadar para farkı ödemeye gönlüm razı gelmedi zaten kullanmayacağım için o kadar programı gerekte yok :) Dediğin gibi beyaz eşya şans işi biraz umarım iyi çıkar :) Sende güle güle uzun ömürlü kullan inşallah :KK34:

iyi yapmışsınız 5 programlısını alarak... ben 6 programlısını aldım ama sadece tek programını kullanıyorum... o da 2 saat 20 dakika sürüyor.. arkadaşlarımın makinelerine kıyaslayınca çok uzunmuş gibi geldi bana... tek sıkıntı bu.. onun dışında problemsiz, çok memnun kalacağınız bir ürün olduğuna inanıyorum... mutlu günlerde kullanın hep inşallah :KK1:

çok teşekkür ederim :) Yorumunuz beni çok mutlu etti...Umarım çok memnun kalırım sonuçta uzun süre kullanacağız :KK34:

6 programlı ile 5 programlı arasında 1000 Tl fark mı?
ayrıca bu makine sitesinde 6 programlı olarak geçiyor..

6 programlı ile 5 programlı arasında 1000 Tl fark mı?
ayrıca bu makine sitesinde 6 programlı olarak geçiyor..

Bosch un sitesine dikkatli bakmanızı tavsiye ederim...Aynı modelden 5 ve 6 programlı olarak var...Bu arada evet aşağı yukarı 1.000 tl kadar fark vardı...O yüzden istemedim zaten :KK34:

canım aynısı bizdede var çok memnunuz programları kısaltma olanağı çok güzel :) içine hiç tuz koyma eğer finish kullanıosan tabi..bize bağlamaya gelen eleman..makineye asla tuz koymamamızı söylemişi. eğer bir kuu bile koyarsak makine buna alışıyormuş devamını istiyormuş :) 1.5 senedir kullanıoruz hiç tuz koymuoruz..arada parlatıcı koyuyorum sadece..sende güle güle kullan..

canım 2 saat 20 dk. süreyi kısa yıkama tuşu ile 1saat 23 dakikaya düşüre bilirsin?

canım aynısı bizdede var çok memnunuz programları kısaltma olanağı çok güzel :) içine hiç tuz koyma eğer finish kullanıosan tabi..bize bağlamaya gelen eleman..makineye asla tuz koymamamızı söylemişi. eğer bir kuu bile koyarsak makine buna alışıyormuş devamını istiyormuş :) 1.5 senedir kullanıoruz hiç tuz koymuoruz..arada parlatıcı koyuyorum sadece..sende güle güle kullan..

bunu öğrendiğim cok iyi oldu cok tesekkür ederim :) Daha evime gecemedim düğünden sonra kullancam inşallah o yüzden ne kullanırım onuda bilmiyorum henüz ama sen yazmış ben fikir edindim çok tesekkürler :KK34:

sanrm benmkiyle aynı kaşık çekmeceli.çekmece çok iyi oluyor ve evet 2 programını ancak kullanıyorsun. en başlarda su damlacıkları bırakıyordu ama ekstra kurutma ayarı var kılavuzdan bakarak yaptım artık o sorun da ortadan kalktı.fairy platinium ile kulanıyorum ve gayet memnunum.kayınvalidem de arçelik almıştı benmle birlikte ama o hiç memnun değil

sanrm benmkiyle aynı kaşık çekmeceli.çekmece çok iyi oluyor ve evet 2 programını ancak kullanıyorsun. en başlarda su damlacıkları bırakıyordu ama ekstra kurutma ayarı var kılavuzdan bakarak yaptım artık o sorun da ortadan kalktı.fairy platinium ile kulanıyorum ve gayet memnunum.kayınvalidem de arçelik almıştı benmle birlikte ama o hiç memnun değil

evet arçelik bizde tercih etmedik bilerek nişanlıma tüm arkadaşları bosch tavsiye etmiş umarım uzun ömürlü olur :)

arçelik eskisi gibi iyi değil diyorlar benim buzdoalbım arçelik memnunum ama çamaşır makinem sanki grileştiriyor gibi bilmiyorum aslında gayet iyi bir deterjan kullanıyorum.ama bozch ürünlerimden - bulaşık makinem ütüm süpürgem bosch gayet memnunm.

ekstra kurutma dedğim şöyle anlatyım: makinem tüm bulaşık yıkama işlemi bittkten sonra hemn kapağını açmış olsam bile bulaşıklarda özellikle alt raftakilerde su damlacıkları oluyordu.bende kılavuza baktım bi ayarı var makinenin tuşlarıyla ayarlanıyor.yoğun kurutmaya ayarladım.ayarladığım sırada program süresi 3 saate uzadı gibi gözüküğyrdu ama sonradan değğişti. normal şimdi 2-2,5 saatte yıkıyor tertemiz ,kuruluyor.iyi ürün yani:)

Bana da yardım bende nisanliyim boschtan bulaşık mak aldım servis geldi anında anlattı gitti nasıl kullanacagimi unuttum 5 programlı model farkli ekte netten çok araştırdım ama kullanan birisinin tecrübesi lazim tesekkur ederim hepinize

Eklentiler

• Screenshot_2015-06-15-11-17-00.png
    Screenshot_2015-06-15-11-17-00.png
    170 KB · Görüntüleme: 150
X