Boy Farkı

Ten uyumu olsa bile pozisyon uyumu olmayacağı kesin.ona buna hava satacağım diye kendinizi komik durumlara düşürüyorsunuz vallahi.rahat rahat el ele kolkola gezemeyeceğim adamı ne yapayim? Ruhsal uyum bu kadar önemseniyor da fiziksel uyum niye öteleniyor anlamış değilim.ruhlar aleminde mi yaşıyoruz.madem uzun boy önemli değil, sevmek önemli neden sevgilim benden kısa konularındaki erkekler yerden yere vuruluyor.ben ayrılırdım istemezdim deniyor. Ne ikiyüzlüsünüz hee 😂😂.ufacık boyunla dalyan gibi çocuğu bulmuşsun kendini beğendirebilirsen yapış deyin bari.ben yapıştım buralarda havamı da basıyorum bak diyin az dürüst olun.😂😂 bir üye bacak kadar boyunuzla falan frmiş heralde.eee haklı 1.90 adama göre bacak kadar boyunuz.ee hani kısa boylu olmak suç ya da kusur değildi.sanki bilmiyoruz sizi.kadın kadının kurdu gerçekten.mutluluk sizinle olsun muşmuş.iyilik meleklerim benim.
Geçen gün insanların s.çma düzenine çıldırmıştın şimdi de boy farkı olan kişilere resmen nefret saçıyon. Kız senin bu kafa şaka mı???

Bırak şunları ya.kendi komplekslerini eşleri ve kocaları üzerinden kapatmanın derdindeler.çok uzun boylu bir adam seni beğendi diye sanki boyları uzuyor.sen aynı sensin.başkasının gözüyle kendine değer biçme.çok sağlıksız.
Bu mesaj doğru bence. Eşinin fiziksel özelliğiyle övünmek garip. Boy takıntısını bazı kadınlar böyle çözüyor sanırım.

Geçen gün insanların s.çma düzenine çıldırmıştın şimdi de boy farkı olan kişilere resmen nefret saçıyon. Kız senin bu kafa şaka mı???
Kendi bulamiyo ya bulanlara saldırıyo
Bu kötü haset dolu kalbinle kim seni naapsin o kol kadar kadınlar en azından senin gibi kıskanç diillerdir 😉

Ben de valla.o beni kabul etse ben onu kabul etmem valla sana uygun değilim diye 😂😂 bir de neden her allahın günü kendimi kısacık hissettiren biriyle birlikte olayım ki.istediğim kadar seveyim anlaşayım kendimi kısa boylu hissedip modum düşeceğine vazgeçerdim ben.ki öyle de yaptım zaten.nitelim hem boyumuzun hem kişiliğimizin uygun olduğu kişiler de bulunuyor.
Sen koca buldunda bide kabul etmemek vazgeçmek kaldı ahahahsh güldürme beni

Ahsh
O bacağı kadar dediğin kadınlar Dalyan gibi adamları kapıp bebek gibi sevildikleri için kenarda durup içini çeke çeke ağlayabilirsin.Şimdi bir kenarda durup kudurmaya devam et.
sh dimi yaa bide kısa kadınlara laf etmiş kimseyi bulamiyo ya kuduruyo o kısa kadınları seven evlenen Dalyan gibi erkekler var diye

seni kimse beğenmiyor diye burada insanlara sataşıp durma
beğenilmemenin acısını başkalarından çıkaramazsın
ne zaman ilişkilerle alakalı konulara yazsan kıçı kırık herifleri bile çok zor bulduğundan dem vuruyorsun
nasıl bi tipsen artık normal kadınların dışarıda sümüğünü atmayacağı herifler bile bakmıyor sana
milletin boyuna laf edeceğine kendi yokluğuna ağla bence.
cinselliğin afrikası bi ülkede tercih edilmiyorsan demek ki gerçekten vasatsın. kimseye laf etmeye hakkın yok.
Dimi ama gelmiş kısa kadınlara dil uzatiyo o haline bakmadan erkek bulsa üzerine atlar
Ay ferhanss o kısa hatunlar bebekkk gibi seviliyor sen git bı köşede kendine ağla ahahahsh sen burda ne kadar onlara dil uzatsanda onlar yine mutlu uzuuun kocalariyla ve sen bu telefonu kapayinca yine yokluktasın yine mutsuzsun ajshfhf

Dimi ama gelmiş kısa kadınlara dil uzatiyo o haline bakmadan erkek bulsa üzerine atlar
Ay ferhanss o kısa hatunlar bebekkk gibi seviliyor sen git bı köşede kendine ağla ahahahsh sen burda ne kadar onlara dil uzatsanda onlar yine mutlu uzuuun kocalariyla ve sen bu telefonu kapayinca yine yokluktasın yine mutsuzsun ajshfhf
ya bi de ben bi erkeğin ay bu kızın boyu kısa bilmem ne deyip ağız büktüğünü görmedim bu yaşıma kadar
aksine erkekler çok seviyor minyon kadınları
ne bileyim yani sarıp sarmalaması kolay, kucağına alması kolay
kendilerini kadının yanında heybetli hissetmeleri de bonus ahaha

Ferhansa niye bu kadar yüklendiniz ya. 😃

Şimdi eşiyle sevgilisiyle arasındaki korkunç boy farkını övüne övüne anlatan bir sürü üye gelecek ama ilk başta insan kendisi rahat edemiyor bu durumlarda.ömür boyu rahatsız olurum ben valla yanımda dev gibi kalan adamla.hak veriyorum valla sana.o beğenmiş boşver falan diyebilirler ama kendin rahat edemezsin.

insanlar da bir garip.ben ömrüm boyunca yanında ideal farkla duracağım kişileri seçtim mesela.aşağıda bir üye yazmış ben 1.58 kocam 1.97 diye.düşünsene adamın kolu bile daha uzun.insanları anlamak zor valla.

Evet tam cinnetlik 😂😂 kolun kadar kadın nasıl rahrik edecek seni? Bazı insanları anlamak mümkün değil.

Nasıl elele ya da kolkola geziyorsunuz? Gerçi elele olur gibi de kolkola olmaz heralde.çünkü 15 cmyi geçince senkronizasyon kaymaya başlıyor.çok rahatsız edici ya.sürekli kısa boylu olduğun aklında olarak yaşamak zorundasın.ben kabul etmezdim valla.uzun boylu erkek buldum diye hava atacağım diye değmez bence ya.

Ayy canım yesinler.ben en azından bu kadın yanıma yakısıyor mu diye muhakeme yapabilip, kendi değerini bilen erkeklerle muhattap oluyorum.her dev anası adam da birşeye benzemiyor yani.

Çünkü bu kadar çıldırmak normal değil

Erkeklerin özellikle kısa ya da uzun boy sevdası olacağını sanmıyorum uzun olana senin boyun ideal kısa kadına da minyon severim dediklerine eminim boşuna tartışıyorsunuz 😅

ya bi de ben bi erkeğin ay bu kızın boyu kısa bilmem ne deyip ağız büktüğünü görmedim bu yaşıma kadar
aksine erkekler çok seviyor minyon kadınları
ne bileyim yani sarıp sarmalaması kolay, kucağına alması kolay
kendilerini kadının yanında heybetli hissetmeleri de bonus ahaha
Tabii ya
Kendisi yoklukta ya kimseyi bulamiyo minyon hatunların iri kocalarını kıskaniyo
Çatlasın o iri uzun erkekler minyon kadınları bebeği gibi seviyo evleniyo çocuk yapiyo

Erkekler minyon kızları seviyor. Boyu uzun tanıdığım kadınların hepsi ya aldatildi ya da hiç sevilmedi. E tabi dışarıda boylu poslu çocuğun yanında kısa bir hanım görünce dikkatimizi çekiyor ama insanlar bize göre sevgili olacak değiller ki canım

Şimdi eşiyle sevgilisiyle arasındaki korkunç boy farkını övüne övüne anlatan bir sürü üye gelecek ama ilk başta insan kendisi rahat edemiyor bu durumlarda.ömür boyu rahatsız olurum ben valla yanımda dev gibi kalan adamla.hak veriyorum valla sana.o beğenmiş boşver falan diyebilirler ama kendin rahat edemezsin.
Bazısı da öyle seviyor. Ben de şahsen sarılınca boynuna denk gelmek isterim adamın, öperim koklarım falan. Göbeğine denk gelmek istemem. Kişisel bir şey o yüzden genellememek lazım

Niye üzüleyim.kendi yanına yakışmayan kadınla gezen erkek bildiğin saf salak bir tiptir.meslek bunu değişirmez.en fazla sizi bulabilmişler o boyla bile sen düşün.bu arada bu nedir yaa.1.50, 1.55, 1.58. Yuhh yaa.ülkenin boy ortalaması resmen yerlerde.adamcağızlar ne yapsın.kabullenmişler mecburiyetten.1.60 ı görseydiniz bari.
Uzun boylu ve yalnız biri olarak kısa boylu olup dalyan gibi delikanlıları kapan kızları kıskanıyorum ben de ama bu laflar çok ağır lütfen. Belki anormal olan 170 üzeri kızlardır bizizdir. Yorumunuz resmen aşağılama ve etme.

X