Saç Uzatma Yöntemleri Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

Canm bakım rutinini değiştirme bı sure daha devam et. Bende maya kullanıyorum. İlk bir ay uzaması doğru düzgün son bı haftadir ne zaman baksam uzamış oluyor. Israrla devam et bakimlara
Devam ediyorum cnm hiç değiştirmedim mayaya ara vermiştim artik yeniden başlarım onada..

ben de dönüp dolasip mayaya dönmeye karar verdim , gecen hafta yaptım bir de cuma gunu yapicam ,en güzeli o

ben de dönüp dolasip mayaya dönmeye karar verdim , gecen hafta yaptım bir de cuma gunu yapicam ,en güzeli o
Valla ben yıllar önce de uzattım 2015 -2016 ta 1.5 senemi net aldı yani yine aynin uzunluktaydi kk dan yararlanmıştım eski üyeliğim in şifresini falan unuttum ama geçen denk geldim foto falan atmışım bor duygulandım ki o kadar uzun kii hatta ekliyeyim yaaaa🤗 Üzüntümü paylaşayım dedim 🙄bubsiteden çok şey öğrendim cidden o yüzden böyle bir konu açtım o zamanlarda aynı bakımları yapıyordum şu an uzama durdu ama bakalım .....eski haline gelmesine tam 1 yıl var ...

Eklentiler

• 20200108_224159.jpg
    20200108_224159.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 58
  • 20200108_224133.jpg
    20200108_224133.jpg
    140 KB · Görüntüleme: 65
Off bu virüs o kadar çok düşündürüyor ki benii çok ürkütücü saçlarım döküldü resmen
Allah hepimizin yardımcısı olsun hijyene dikkat....

Off bu virüs o kadar çok düşündürüyor ki benii çok ürkütücü saçlarım döküldü resmen
Allah hepimizin yardımcısı olsun hijyene dikkat....
Canım çok takma kafana sonuçta bu bı virus. Ağır grip gibi düşün. O kdr da önlem alındı. Temizliğe dikkat edersen biseycik olmaz bu kdr sıkma kendini. Kaldı ki virüse yakalanıp atlatan çok insan var. Yaşlı ve bağışıklığın düşük olmadigi sürece ölüm ihtimali de düşük. Virüs ten çok panik insanlara daha çok zarar verio.

Bugün kuru maya maskesi ni yaptım kuru mayanın içine bebe yağı ,üzüm çekirdeği yağı ,kantaron yağı ,saç bakım yağlarından koydum az da ılık su koydum ...
1 ocak 'ta saç ölçme tarihim bakalım 1 ay içinde kaç cm uzadı
Mesajlarınızı okudum da hiç bu kdar istekli saç uzatan görmedim:) örnek alayım bari sizi . Benim yaptığım tek şey kendi haline bırakıp ısıdan uzak tutmak .uzatmaktan ziyade mahvolmuş saçlarımın toparlanmasını istiyorum..

Mesajlarınızı okudum da hiç bu kdar istekli saç uzatan görmedim:) örnek alayım bari sizi . Benim yaptığım tek şey kendi haline bırakıp ısıdan uzak tutmak .uzatmaktan ziyade mahvolmuş saçlarımın toparlanmasını istiyorum..
Çok üzüldüm cnm uzun olmaktan önce sağlıklı saç tabii ki öncelik..bazı yağları dip kısma sürmeden uçlara sürebilirsin kırıkları mutlaka aldır veya kesilmesi gerekiyorsa kestir yağ kullanmak istemiyorsan keratin bakımı kurtarcin olabilir veya buhar maskeleri yada saç nemlendiriciler
Benim saç uzatma işine gelince uzun saçın tadına bir kez baktım mecbur kalarak saçlarım kesildi çok pişmanım uzuyor bakalım ama 1 sene net istediğim uzunluğa gelmesi için beklemem gerek🙄

Canım çok takma kafana sonuçta bu bı virus. Ağır grip gibi düşün. O kdr da önlem alındı. Temizliğe dikkat edersen biseycik olmaz bu kdr sıkma kendini. Kaldı ki virüse yakalanıp atlatan çok insan var. Yaşlı ve bağışıklığın düşük olmadigi sürece ölüm ihtimali de düşük. Virüs ten çok panik insanlara daha çok zarar verio.
Moral için teşekkürler tatlım💆‍♀️

Saçlarım 49cm e gelmiş 😊 çok sevindim 23 Mart 2020

Ben IBED tost tost adli üyeligim in şifresini hatırladım ve kullanmaya başladım IBED i pasiflestirdim bu üyelikle devam edeceğim bir hesap yeter🤣ilk actigim hesapti o yüzden bunu kullanmak istedim saç uzama fotoğrafımı yorumlara yüklerim artik😁

Bugün hindistan cevizi yağı ,çam terepentin esansı zeytin yağını karıştırdım ve saçlarıma uyguladım 3 saat oldu bekliyorm bakım tamam saçlarım hızlı uzamaya başlamışken devam 49cm... şu an

Bir ayda 3 cm nasıl uzatiyorsunuz ya. Çok özendim şu an:) benm en fazla 2 cnm oldu işte. Aslında Şubat'ın sonlarında uzama baya hızlanmaya başlamıştı her gün milim milim uzioyodu ama bu virüs psikolojimi de moralimi de çok bozdu belki de stresten uzamam yine yavasladi

Bir ayda 3 cm nasıl uzatiyorsunuz ya. Çok özendim şu an:) benm en fazla 2 cnm oldu işte. Aslında Şubat'ın sonlarında uzama baya hızlanmaya başlamıştı her gün milim milim uzioyodu ama bu virüs psikolojimi de moralimi de çok bozdu belki de stresten uzamam yine yavasladi
Biliyorsun cnm benimde uzama durmuştu sonra bir anda uzadı saç uzamasını durdurmasını etkileyen ne bilmiyorum oysaki bakimlarim hep aynı düzenli:110:

virüs stresi etkilemiş olabilir
Birde bu aralar ben sabah ve akşam saçlarımı tarıyorum fırça ile hanı şu uçları top top olan fırça varya ondan bir dk tarıyorum faydası o mu oldu acaba kan akışını hızlandırıyor bir yerde okumuştum

merhaba ben de gecen hafta aloe vera ve zeytinyagi surmustum saclarima 2 saat kadar bekletmistim. Sonra bi de cam terebentin yagi aldim ama kullanmadim henuz. Simdi sizin konunuzu okuyunca maya yapsam mi diye dusundum. Peki aloe vera ve cam terebentinin icine maya eklesek olur mu birazda zeytinyagi koysak?

merhaba ben de gecen hafta aloe vera ve zeytinyagi surmustum saclarima 2 saat kadar bekletmistim. Sonra bi de cam terebentin yagi aldim ama kullanmadim henuz. Simdi sizin konunuzu okuyunca maya yapsam mi diye dusundum. Peki aloe vera ve cam terebentinin icine maya eklesek olur mu birazda zeytinyagi koysak?
Hoşgeldiniz☺
mayanın içine herşey katılıyor sorun olmuyor kıvamı önemli ama
ben ilk başlarda maya yapıyordum bu ara yapmıyorum sadece hindistan cevizi yağı ve cam terepentin esansı bu ikiliyi sürekli kullanıyorum ara ara içine zeytin yağı ve kantoron yağı koyuyorum ve sık sık tarıyorum

Hoşgeldiniz☺
mayanın içine herşey katılıyor sorun olmuyor kıvamı önemli ama
ben ilk başlarda maya yapıyordum bu ara yapmıyorum sadece hindistan cevizi yağı ve cam terepentin esansı bu ikiliyi sürekli kullanıyorum ara ara içine zeytin yağı ve kantoron yağı koyuyorum ve sık sık tarıyorum
haftasonu bi denicem hepsini tesekkur ederim☺️👍

virüs stresi etkilemiş olabilir
Birde bu aralar ben sabah ve akşam saçlarımı tarıyorum fırça ile hanı şu uçları top top olan fırça varya ondan bir dk tarıyorum faydası o mu oldu acaba kan akışını hızlandırıyor bir yerde okumuştum
Tahta taraklar daha sağlıklı diye okumuştum bende. Hemen tahta tarak almıştım. Uzun süredir kullanıyorum. Hem elektriklendirmio hem kan akışını hizlanddrio

X