Böyle yapan bir adam o kadını seviyor olabilir mi ? Neden evlenmek istiyor ? Bu ısrar neden ?

yazdık ya geçen konuda.
bu konuda farklı ne var adamın masalları dışında.
temcit pilavı gibi evirip çevirip aynı noktada duruyorsunuz e siz durduğunuz sürece adam kapıyı tırmalaya devam eder çünkü niye etmesin başkasını bulamıyor.

yazdık ya geçen konuda.
bu konuda farklı ne var adamın masalları dışında.
temcit pilavı gibi evirip çevirip aynı noktada duruyorsunuz e siz durduğunuz sürece adam kapıyı tırmalaya devam eder çünkü niye etmesin başkasını bulamıyor.
Bulamaz inşallah Allah büyük

Umrumda değil artık

İnandırıcı değil. Başlık yoksa bu adamdan nasıl kurtulurum olurdu. Hala seviyor mu sevmiyor mu diye düşünmez ve insanlara sormazsın.
Stalk yapıp kafana takmazsın sevgililerine bakıp.
Öteki kadın tekmeyi basınca kürkcü dükkanı seni görüyor belli ki beni başkası çekmez diyor evleneyim bari diyor ama sıfır aşkla.
Adamın seni seviyor demeye bin şahit ister. Kilo al bilmem ne. Pislik...

İnandırıcı değil. Başlık yoksa bu adamdan nasıl kurtulurum olurdu. Hala seviyor mu sevmiyor mu diye düşünmez ve insanlara sormazsın.
Öteki kadın tekmeyi basınca kürkcü dükkanı seni görüyor belli ki beni başkası çekmez diyor evleneyim bari diyor ama sıfır aşkla.
Öyle ama annemde beni sevdiğini düşünüyordu ne ilginç gerçi tüm bunları da bilmiyor anneme göre bir adam bir kadınla evlenmek istiyorsa o kadını mutlaka seviyordur

Nasıl kurtulurum diye sormaya gerek yoktu çünkü biliyorum yeni hat almak ve sosyal medya hesaplarimi kapatmak ancak böyle olursa ulaşamaz bana

Nasıl kurtulurum diye sormaya gerek yoktu çünkü biliyorum yeni hat almak ve sosyal medya hesaplarimi kapatmak ancak böyle olursa ulaşamaz bana
Başkasını bulun anca öyle odağınız kayar o adamdan.

Öyle ama annemde beni sevdiğini düşünüyordu ne ilginç gerçi tüm bunları da bilmiyor anneme göre bir adam bir kadınla evlenmek istiyorsa o kadını mutlaka seviyordur

Annenin kafası ile hareket edersen ohoo.. hiç paravan evlilik duymamış galiba. Bazı insanlar mecburiyetten evlenir bazıları mantık evliliği yapar bazıları birilerini kıskandırmak ister vs. bir ton sevgisiz evlilik sayabilirim burda.
Annenin mantığı ile hareket edeceğine kendi mantığınla hareket et ve dürüstce yaptığı şeyleri anlatta kadının kafasında ki efendi adam imajını bir sil istersen.
Kadın buzdağının görünen kısmına yorum yapıyor ne yapsın.

Sormaya gerek yok çünkü kurtulmak isteyen kim? demek lazım. 🙂 İç dünyanı ben çok iyi anladım. Hesapları kapatmakla olmuyor o işler birini istemiyorsan kimse zorla salça olmaz illaki bir nokta da bırakır ki o çocuk başkasına bile yürüyen bir tip zaten bulmamış değildi.
Kararlı bir insanı kimse düşüncesinden döndüremez hayır hayırdır ortadan kaybolup dikkati daha üstüne çekmekle olmuyor o işler.

Sormaya gerek yok çünkü kurtulmak isteyen kim? demek lazım. 🙂 İç dünyanı ben çok iyi anladım. Hesapları kapatmakla olmuyor o işler birini istemiyorsan kimse zorla salça olmaz illaki bir nokta da bırakır ki o çocuk başkasına bile yürüyen bir tip zaten bulmamış değildi.
Kararlı bir insanı kimse düşüncesinden döndüremez hayır hayırdır ortadan kaybolup dikkati daha üstüne çekmekle olmuyor o işler.
Dikkat çekmek için değil ondan kurtulmak için yapacağım iyiliğim için çünkü bağımlı oldum vazgeçemiyorum hâlâ sevdiğine inanıyorum aptal gibi hâlâ iyi niyetli bakıyorum

Hersey bir tarafa fıxıksel olaral eleştirmek .
Karso tarafa kendını degersız hıssetırmek .
Manupulatif davranıslar.
Buluşma ıcın bıle cımrılik yapmaso vs .
Sevmiyor seviyor gıbı cumleler kurmuyorum çünku bu adamın zaten genel anlamda sevgiyle ışı yok .
Bu tıp adamlar kurban bulmak ısıtıyor sadece .

Asla katılmıyorum.
Para için evlenen dolu adam var .
O eskıdendı

Merhaba değerli hanımlar; daha önce bununla bağlantılı bir konu açmıştım yıllık iznini evde kalarak kullanan ex'im diye ayrılınca bana mesajlar atıp barışmaya çabalayan; hayatında olmadığım halde kendi kendine gelin güvey olup kiracilarinin oturduğu evin fatura aboneliklerini açtıran; kısacası kafasına göre ev düzen ve senin için yapıyorum ailemle yaşamaman için sözümü tutuyorum diyen( onunla barışsam da barışmasam da fark etmezmiş sözünü yerine getirmekmiş niyeti ) neyse ayrilmamizin sebebi onun küçümsediği hayallerim ben olup saygısızlık olup yazdığında barışmak için yine beni yerden yere vurması; aşırı zayifmişim akrabalarinin düğününde kimse beni beğenmemiş vs az kilo alsaymişim iyi olurmuş ama beyefendi buna rağmen beni olduğum halimle çok seviyormuş aşka bakar mısınız ailesinin ne dediği umrunda değilmiş sevseler de sevmeseler de ( eskiden ailesi karşı değilmiş ama oğullarını oyaladigimi düşündükleri için) . Gelelim asıl konuya şimdi meğer bu adam ; bir hafta falan önce Eylül sonlarında yaşadığım şehire sadece bir saat mesafedeki çok değerli akrabalarının düğününe katılmış ailesiyle beraber ve ben onu her yerden engellediğim için aslında bunu iddia ettiği için bana söylememiş geldiğini biraz da erkeklik gururundan susmuş çünkü on gün öncesinde ben ona sensiz daha mutluyum hayatına bakabilirsin yazmıştım ama bu adam bunu söyledikten sonra bile iki üç defa bana tekrardan ulaştı ve dibimdeki o şehirde bulunduğu tarihte sosyal medya hesabimdan engelli de değildi ve bana mesaj yazabilmişti bana gelmeyeceksen hayatımdan çık git diye buna rağmen o gün engellemedim onu tüm gün engelini kaldırmıştim ama onun dediğine göre mesajla ulaşmaya çalışmış başka yerlerden mesajları bana gitmemiş başkasından da arayamam seni gurursuz değilim diye söyledi benimle görüşmek istesen o gün sen bana yazardın önceden biliyordun dedi benim ise ruhum bile duymamış yakınımda olduğundan ben vazgeçti de o düğüne katılmadı bu tarafa hiç gelmedi sanmıştım devamında ertesi gün hemen dönmüş dediğine göre ve kalan yıllık iznini de evinde dinlenerek kullanmış buarada ne hikmetse bu adam sevgiliyken de akrabaları düğünü münasebetiyle koşa koşa bu tarafa geliyordu gelmişken de beni görüyordu işte bana özel sadece benim için toplasan bir iki defa gelmiştir akrabalarınin düğününe katilmasan olmaz mı dediğimde bile gönül koyarlar onlar benim için kıymetli büyüklerim diyordu . Bana gelince haftada bir gün izni olan adam buaralar çok yoğun çalışıyorum iznim yok gelemem deyip kenara çekiliyordu yok otobüslerde pahalı kalacak yerde sıkıntı diye . Yılda üç dört kez yanıma gelen o adam o zamanlar çalışmıyordu tabi bunu yılda bir iki keze düşürdü ve genelde hep akrabalarının düğünü münasebetiyle oluyordu görüşmelerimiz . Ve bu adam hâlâ utanmadan seviyorumlu yalanlar söylüyor bana güya önceki mesajında düğüne katılmadan önce ailemle seni istemeye geleceğiz yazmış ama böyle birşey yok benimle geleceksen gel dışında hiçbir kelime etmedi . Biraz uzun oldu kusura bakmayın hakkiniz helal edin okumaya vakit ayırdığınız için teşekkürler artık topu size bırakıyorum bu konu hakkındaki değerli fikirleriniz yorumlariniz nedir ? Böyle bir insan beni seviyor olabilir mi ? Benimle evlenmeye mecbursun başka yolumuz yok demişti en son.
Sizi daha önce gözden çıkarmış yedekte dursun olursa olur olmazsa olmaz demiş sonra kimseyi bulamamış veya birini bulmuş ona hazirlanmis ama kiz terketmis simdi sizi yıkayıp yağliyor. Başkasını bulduğu an gidecek.

Kesinlikle
Hersey bir tarafa fıxıksel olaral eleştirmek .
Karso tarafa kendını degersız hıssetırmek .
Manupulatif davranıslar.
Buluşma ıcın bıle cımrılik yapmaso vs .
Sevmiyor seviyor gıbı cumleler kurmuyorum çünku bu adamın zaten genel anlamda sevgiyle ışı yok .
Bu tıp adamlar kurban bulmak ısıtıyor sadece .

X