Breast implant ilness

Yok kız bugün eski bir doktoruma gittim. Fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı kendisi, memelere baktı, inceledi, ve ağrılarımın normal olmadığını söyledi. Ameliyatımı yapan doktor da ağrılarımın silikonla ilgisi olmadığını söylüyor. O diyor ultrason çekip sonucu bana gönder, diğeri de tam tersini, ultrasondan bir şeyin belli olmayacağını ifade ediyor. Uzun lafın kısası nasıl bir belaya soktuk kendimizi hayret ediyorum. En baştan böyle sorunlar olacağını bilseydim bu işe girişmezdim. Para verip sağlığımızı bozduk iyi mi.
Değiştirme konusuna gelince değiştirmek istediğimi adama söyledim, kesinlikle bir tık daha büyük yaptırma, bunu hem doktor hemde adam gözüyle söylüyordu.Ah ah
Kız senmısın yıne tanıyamadım sen naptın hala degıstırmedınmı?memnunmusun ımplantlardan

yazarken hâlâ ağrıdan kıvranıyorum. bıçak saplanmış da sağa sola dönüyor gibi göğüsün içini çok fena acıtıyor.

yazarken hâlâ ağrıdan kıvranıyorum. bıçak saplanmış da sağa sola dönüyor gibi göğüsün içini çok fena acıtıyor.
Hadı ya üzüldüm nie agrıo acaba bende hc oyle bı sorun yoktu goguslerden yana bı sıkıntı yoktu o yuzden zaten anlayamadım ya sorunları ama bende goguslerde cok kasıntı vardı ve doktor da baya sıcak gorunuo demıstı.evet saglıgımızla oynadık ben cok ama cok pısmanım

Hadı ya üzüldüm nie agrıo acaba bende hc oyle bı sorun yoktu goguslerden yana bı sıkıntı yoktu o yuzden zaten anlayamadım ya sorunları ama bende goguslerde cok kasıntı vardı ve doktor da baya sıcak gorunuo demıstı.evet saglıgımızla oynadık ben cok ama cok pısmanım
İki yıl olacak hâlâ bu sorunun cevabını alamadım. Sana yazdığımdan beri sağ göğüsümde canımı yakan ağrılar var. Demek ki neymiş, parayla da sağlık bozuluyormuş 😅 İki hafta sonra ultrasonum var. Hayırlısı diyelim. Başka bir estetik doktora gözükmek istiyorum ama utanıyorum açıkçası. Kime ameliyat olduysan ona git deme ihtimali çok yüksek.
Göğüsün nasıl sıcaktı onu anlamadım. Geceleri sürekli terliyordun, onu mu diyorsun? Seninle aynı ameliyat olmuştuk bide ya, kaderimiz de aynı, Mentor’dan Allergan, ameliyat günü protez yasaklansın, biz uzaktan gelelim, bildiğin protezlerle sürünelim. Ama sen en doğrusunu yapıp, çıkartıp kurtuldun 🥰

İki yıl olacak hâlâ bu sorunun cevabını alamadım. Sana yazdığımdan beri sağ göğüsümde canımı yakan ağrılar var. Demek ki neymiş, parayla da sağlık bozuluyormuş 😅 İki hafta sonra ultrasonum var. Hayırlısı diyelim. Başka bir estetik doktora gözükmek istiyorum ama utanıyorum açıkçası. Kime ameliyat olduysan ona git deme ihtimali çok yüksek.
Göğüsün nasıl sıcaktı onu anlamadım. Geceleri sürekli terliyordun, onu mu diyorsun? Seninle aynı ameliyat olmuştuk bide ya, kaderimiz de aynı, Mentor’dan Allergan, ameliyat günü protez yasaklansın, biz uzaktan gelelim, bildiğin protezlerle sürünelim. Ama sen en doğrusunu yapıp, çıkartıp kurtuldun 🥰
Fıransa bı doktor en block yapıomus adresını alayım ısdersen

Fıransa bı doktor en block yapıomus adresını alayım ısdersen
Ve malesef bende hata yaptım ılk drla cıkardım hem yakın hem ucuz dıe cogu kadın lıstede drla yapıo ıkı kat daha pahalı ama tam yapıolar sama foto bıle verıolar cıktıgına daır kanıt ama ben yapmadım

X