Güneş Kremleri Bronzlaştırıcı yağ

Güneş kremleri, bronzlaşma

GzDe35

Yanar yürek sessizce ağlar
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2011
362
15
Merhaba arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açıyorum. Bu yıl bronzlaştırıcı yağ almayi düşünüyorum daha önce hiç kullanmadim hangisini almalıyım fikri olan var mı? Ve yüzüm çok hassas olduğu için dermatologun önerdiği güneş kremini kullanıyorum. Bronzlaştırıcı yağı yüze uyguluyor muyuz? Hassas ciltte sıkıntı olur mu? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler

Hassas cıltte etkısı nedır bılmıyorum ama ıster yüzüne uygula ıster yuz için ayrı satılanlardan al..
Gratıste 10 lıraya satılıyor..bayag bronzlastırıyor düzgün surmeyı becerirsen dalgalanma olmaz..kımsede anlamaz.
Tabı eller beyaz kalıyor ordan çakarlar..

Sen güneş altında bronzlaşmak mı istiyorsun yoksa güneşsiz bronzlaştırıcı mı arıyorsun?

yag iyi olur mu bilmem..
ama bu videoda ki gibi bronzlastirici köpük olsa daha iyi olur

Güneş altında kullanmak istiyorum
Lancaster Tan Deepener harikadır ama önceden hafif bronzlaşmış ciltlerde kullanılıyor. Yüze sürülebilir, hassas ciltlerde sorun yaratmaz ama beyaz tenliysen dediğim gibi önceden renginin kırılmış olması lazım ki kızarma...

Lancaster Tan Deepener harikadır ama önceden hafif bronzlaşmış ciltlerde kullanılıyor. Yüze sürülebilir, hassas ciltlerde sorun yaratmaz ama beyaz tenliysen dediğim gibi önceden renginin kırılmış olması lazım ki kızarma...
Dün aradım fakat bu markayı bulamadım acaba garnierin yoğun bronzlastiricisini alsam mi aynı şekilde o da yüze sürülür mu? Ve denizden çıktıktan sonra mı sürmem gerekli

Dün aradım fakat bu markayı bulamadım acaba garnierin yoğun bronzlastiricisini alsam mi aynı şekilde o da yüze sürülür mu? Ve denizden çıktıktan sonra mı sürmem gerekli

Canım Google'a lancaster tan deepener yazarsan bir çok sonuç çıkıyor nasıl bulamadın?

Garnier'i bilemiyorum hiç kullanmadım tatlım , kullanan arkadaşlar vardır muhakkak...

X