Bu adam sapık mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ay ne bileyim gerçekten tam olarak anlattığınız gibiyse , bir sorun var gibi duruyor :KK12:

genel anlamda dürtüselliğini kontrol edemiyor, aklına geldiği gibi,mantık süzgecinden geçirmeden yapıveriyor her şeyi (orta parmak vb)

psikiyatrik bir sorunu olabilir, bu da durumu haliyle daha da ağır hale getirmiş olabilir :/

ancak size tavsiyem,nickiniz ,avatarınız ve verdiğiniz şehir detayı belki tanınmanıza neden olabilir,hani şu anlamda, birisi okur, ''aa bizim enişteden bahsediyor bu'' falan diyebilir yani,bence fazla kişisel detay vermeyin :)

ay ne bileyim gerçekten tam olarak anlattığınız gibiyse , bir sorun var gibi duruyor :KK12:

genel anlamda dürtüselliğini kontrol edemiyor, aklına geldiği gibi,mantık süzgecinden geçirmeden yapıveriyor her şeyi (orta parmak vb)

psikiyatrik bir sorunu olabilir, bu da durumu haliyle daha da ağır hale getirmiş olabilir :/

ancak size tavsiyem,nickiniz ,avatarınız ve verdiğiniz şehir detayı belki tanınmanıza neden olabilir,hani şu anlamda, birisi okur, ''aa bizim enişteden bahsediyor bu'' falan diyebilir yani,bence fazla kişisel detay vermeyin :)
Ben kuzenimle konuşmayı Bile düşündüm sabah o derece canım İnan eksik yazdım hele daha çok şey var mesela daha önce eşim traş oluyor günlük boynunda tahriş oluşmuş onlara gitmiştik Buda eşime demiş ki utanmıyor musun böyle gezmeye git fondoten sür . Kendi anlamamış bile
sonra bana dedi sok olduk be ayıp ya

Doğru diyorsun en iyisi detayları biraz kaldırmak :KK66:

Gorusmeyin telefona bakmayın yüz vermeyin tavırlı konuşun
Uzaklaştırmak için Her şeyi yapın

yani oyle bi anlatmissiniz ki sanki adam herkesin icinde esinizi taciz etmis siz de hep beraber oturup izlemissiniz. benim sevgilim cok sinirli biri degildir ama o bile gelip enistesi alnindan opse durduk yerde hayirdir der, bel alti saka yapsa buyuk ihtimalle tersler, ucuncude artik sover adama. ben bu hikayeye inanmadim.

Güya başka bir hikayeyi ben kendi hikayemmiş gibi yazmışım 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Pes vallah ya
Öyle şeyler yazılıyor ki gerçek mi yalan mı şakamı şaşırıp kalıyorum bazen

Sahte üyelikler sahte konular aynı konuyu başka nickle acmalar bir sürü şey

Yada daha ıkibgun önce yaşadım üyeliği iptal edip başka üyesiyle girip cemkirenler

Şaşıyor insan öylece kalıyor

Ben kuzenimle konuşmayı Bile düşündüm sabah o derece canım İnan eksik yazdım hele daha çok şey var mesela daha önce eşim traş oluyor günlük boynunda tahriş oluşmuş onlara gitmiştik Buda eşime demiş ki utanmıyor musun böyle gezmeye git fondoten sür . Kendi anlamamış bile
sonra bana dedi sok olduk be ayıp ya

Doğru diyorsun en iyisi detayları biraz kaldırmak :KK66:
ya gülüyorum ama yanlış anlamayın anlatım tarzınız komik ve sempatik geldiğinden :KK48::KK48:

yani kuzeninize üzüldüm, ancak belli bir yerden sonra herkes kendi hayatından sorumlu oluyor,sizin yapabileceğiniz bir şey yok..

çünkü aşikar bir anormallik ve karşı tarafı rahatsız etme durumu var,görüşmemek en iyisi, kırılırsa da kuzeniniz yani yapacak bir şey yok dediğim gibi... çünkü gerçekten çok nahoş bir durum :KK12:

ailecek değil de,siz kuzeninizle baş başa görüşürsünüz,kız kıza eğlenirsiniz :KK200:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X