bu adamın amacı nedir?

Belki konu sahibi şu açıdan sormak istemiştir amacı ne diye: Acaba karısını boşayıp beni mi alacak yoksa sadece sevişecek mi?

Tabii ya öpmeye falan çalışan adamın vermeye çalıştığı mesaj genelde “dünya ahiret bacımsın” olur ve ardından instadan ekler bunu herkes bilir 😂
IMG_20230310_200649.jpg

Ahireti bilmem de dünyada bacım bacım, abim abim diye diye yanlamasına çarpışmalar yaşamaya çalıştığı çok açık.

Akıllı kadın geçer içinden. Gönlü olan da ay ne yapmak istiyor acaba hihihi der.
Bu kadar saf olunmaz çünkü. Hadi olundu, beni öp dendikten sonra da saflıktan denmez.

Yarın bir gün adamın karısı bu iltifat mesajlarını görüp işyerini bassa bu kadının saçına yapışsa asla kendini ispatlayamaz. Ay yok beni öp dedi de ben tokati koyacağıma naz yapar gibi kaçtım sonra da bana iltifat mesajları atmasına izin verdim, yüzüne güldüm mü diyecek?

Konu sahibinin de, erkek arkadaşının instagramda ekli kız arkadaşına hesap sormak için mesaj atmışlığı var.

Bir hemcinsi olarak, adamın eşine yardımcı olur artık. ( Üyenin hemcinsine attığı mesaja göndermedir ).

Iyy varoş adam ya. Onu değil kadının içinden geçtiği kısmın merakındayım 🤣🤣 belki konu sahibine de fikir verir ey yavrum ey neler var diye 🤣🤣
Herife saldırmış, zor tutmuşlar. Tabi mevzu çıkınca yönetim duymuş işten atmış barzoyu.

Adam ısrarla senin için kalıyorum diyor ilkinde anlamadınız ikincide anlamadın saat 12 ye kadar beklemiş hala diyorsunuz ki ne istersen alayim.demeniz gereken siz beni bu saate kadar ne sıfatla ne den bekliyorsunuz.bilmiyorum ben mi yanlış anlıyorum ama siz de çok saf karsilamissiniz..evli bir erkek ne olursa olsun 12 ye kadar bir kadını neden niçin ne sebeple bekleyebilir..bana tavrınız yanlus ve saçma geldi .bunun şakası olur mu yaa gerçekten bazen hemcinslerim i anlayamıyorum
. Instgram istegini kabul etmenizde anlamıyorum.beni öp diyerek sizi taciz etmiş size saygısızlık ve hadsizlik etmiş bir kişinin arkadaşlık isteğini nasil kabul edersiniz.ne mana yani ..böyle insanlara had bildirmediginiz sürece hadsiz ce ortalik da dolanacaklar.sizi de anliyamadim ama

Konu sahibinin de, erkek arkadaşının instagramda ekli kız arkadaşına hesap sormak için mesaj atmışlığı var.

Bir hemcinsi olarak, adamın eşine yardımcı olur artık. ( Üyenin hemcinsine attığı mesaja göndermedir ).
Yalan rüzgarı yani.Aşk,entrika,abi,kardeş hepsi var.

Bu konuda da erkek arkadaşım ya da hayatımda biri var demek yerine ilgilendiğim biri var demiş. Bence de yardımcı olur.

X