bu adamın amacı nedir?

valla yorumlar karsısında şok oldum kadının en büyük düşmanı kadın işte görüyorsun @pembekuvars30 herkes beni suçlamış ama erkekte suç hiç yok :)
Erkekte tabii ki suç var ama beni öp diyen birinin isteğini kabul etmek de çok masum bir hareket değil.
Yani üst pozisyonda görev alacak kadar zekisiniz ama bu adamın niyetini anlamayacak kadar safsınız öyle mi?
Kusura bakmayın ama beğenilmek, sizin için bir şeyler yapılması çok da canınızı sıkmamış gibi görünüyor buradan.
Kadın kadının düşmanı derken de kendinizi kast ediyorsunuz sanırım zira adam EVLİ.
Karısının hoşuna gitmeyeceğini bildiğiniz halde saçma bi iletişiminiz var adamla

Siz sadece yanlış anlamış olmayayım diye iyi yönden bakmaya çalışmışsınız. Bazen insan '' acaba ben mi fesatım? '' diye düşünüyor çünkü. O yüzden bu tür davranışları sergileyenler en azından evli olduğunda ciddi bir mesafe koyun ki aklınızda soru işareti kalmasın :)
Beni öp diyen adamın arkadaşlık isteğini kabul edip ben mi yanlış anladım diye düşünmek kaçıncı seviye iyi niyet olabilir ki? 😂

Şimdi bu adam daha önceden lakayt davranmış konu sahibine.Konu sahibi iltifatlara tavrını koyamamış.Bekliyorum demiş orada da tavrını koyamamış,öpmesini istemiş,orada da tavrını koyamamış.Bir de bu adam ertesi gün yüzsüzce özür dilemiş,konu sahibi orada da bir şey yapmamış.Bütün bunların üstüne niye sosyal medyadan eklemesine izin verip,adamın bütün fotoğraflarını inceliyor.Ve bu adam da hala utanmadan iltifat mesajları atabiliyor konu sahibine.Ne zaman dur diyecek konu sahibi?

Ve erkekler konuşur.Yarın,bir gün diğer iş arkadaşlarına anlatacak,ya da onlar bu ilginin farkına varacak,görecek.Dedikodu kazanı kaynayacak.Belki iltifat mesajlarını adamın karısı görecek.Böyle şeylerin sonu hiç iyi bitmez.Konu sahibi her ne kadar iyi niyetliyim dese de cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla döşelidir.

merhaba kızlar. geçmiş konumda boşanma durumumdan bahsetmiştim. yazdan beri hayatım 180 derece değişti. işi şehiri değiştirdim. bir ay öncesine kadar stabil düzenli bir hayatım vardı. ciddi ilişkiye de kendimi hazır hissediyordum ilgilendiğim biri de var.
ben mizaç olarak çok neşeli bir insanım çalıştıgım yerde de üst bir pozisyonda oldugumu söyleyebilirim. bu bilgileri veriyorum çünkü az sonra konu bambaşka bir yere evrilecek. alt kadromda çalışanlara ekstra özenli ve neşeli davranıyordum. bu huyum yüzünden beni yanlış anlayan karşı cins çok fazla oldu ve malesef olmaya devam ediyor. uzatmadan konuya geçiyorum.
bana sürekli iltifat eden bir abi vardı. abi diyorum çünkü bu kişi benden 13 yaş büyük evli, 4 yaşında çocugu olan bir insandı. bu yüzden iltifatlarını hiç yanlıs anlamadım. abilik yapıyor arkadaş olmaya çalışıyor diye düşündüm. birkaç gün sonra ek mesaiye kalmam gerekti. normalde kendisinin mesaisi fixtir akşam 6'da biter. saat 10 gibi geldi beni beklediğini söyledi. işi var herhalde takılıyor bana diyerek üstünde durmadım. 12'ye kadar iş yerinde bekledi. çıkışta bana eşlik etti. bana inanmadın bu saate kadar seni bekledim, bana borçlusun vs gibi sözler söyledi. (hala şaka yapyıor sanıyorum) kafeteryanın önünden geçiyorduk ne istersen alayım hadi seç dedim. ne istersem mi dedi ben de evet dedim. o zaman beni bir tane öp dedi. beynimden vurulmuşa döndüm. koşarak dışarı çıktım uzaklaştım. kendimi çok kötü hissettim benim ciddi bir ilişkim oldugunu da biliyordu. abi dediğim kişiden böyle bir söz duymayı hiç beklemiyordum. diğer gün benden özür diledi çok pişman oldugunu söyledi. ben çok fazla muhattap olmamaya çalıştım. sonra beni sosyal medyadan ekledi. her fotoğrafı eşiyle birlikte altında 10 satır sevgi dolu yazı var.
daha da üzüldüm. sert bir duruş sergilesem de iş yerindekilerin anlamasından çok korktugum için öncesinde nasıl davranıyorsam öyle davranmaya çalısıyorum. bana hala çok yakın iltifat içeren birçok mesaj atıyor. eşinden de bahsediyor ara sıra. "hatun" diyerek hem de. bu kişinin amacı nedir ben mi yanlış anlıyorum?
Amacı fotoğrafları göstererek karım var o ünvanı isteme, hayalini kurma.
Ama benimle flörtleşip sevişmen için hazırım.

merhaba kızlar. geçmiş konumda boşanma durumumdan bahsetmiştim. yazdan beri hayatım 180 derece değişti. işi şehiri değiştirdim. bir ay öncesine kadar stabil düzenli bir hayatım vardı. ciddi ilişkiye de kendimi hazır hissediyordum ilgilendiğim biri de var.
ben mizaç olarak çok neşeli bir insanım çalıştıgım yerde de üst bir pozisyonda oldugumu söyleyebilirim. bu bilgileri veriyorum çünkü az sonra konu bambaşka bir yere evrilecek. alt kadromda çalışanlara ekstra özenli ve neşeli davranıyordum. bu huyum yüzünden beni yanlış anlayan karşı cins çok fazla oldu ve malesef olmaya devam ediyor. uzatmadan konuya geçiyorum.
bana sürekli iltifat eden bir abi vardı. abi diyorum çünkü bu kişi benden 13 yaş büyük evli, 4 yaşında çocugu olan bir insandı. bu yüzden iltifatlarını hiç yanlıs anlamadım. abilik yapıyor arkadaş olmaya çalışıyor diye düşündüm. birkaç gün sonra ek mesaiye kalmam gerekti. normalde kendisinin mesaisi fixtir akşam 6'da biter. saat 10 gibi geldi beni beklediğini söyledi. işi var herhalde takılıyor bana diyerek üstünde durmadım. 12'ye kadar iş yerinde bekledi. çıkışta bana eşlik etti. bana inanmadın bu saate kadar seni bekledim, bana borçlusun vs gibi sözler söyledi. (hala şaka yapyıor sanıyorum) kafeteryanın önünden geçiyorduk ne istersen alayım hadi seç dedim. ne istersem mi dedi ben de evet dedim. o zaman beni bir tane öp dedi. beynimden vurulmuşa döndüm. koşarak dışarı çıktım uzaklaştım. kendimi çok kötü hissettim benim ciddi bir ilişkim oldugunu da biliyordu. abi dediğim kişiden böyle bir söz duymayı hiç beklemiyordum. diğer gün benden özür diledi çok pişman oldugunu söyledi. ben çok fazla muhattap olmamaya çalıştım. sonra beni sosyal medyadan ekledi. her fotoğrafı eşiyle birlikte altında 10 satır sevgi dolu yazı var.
daha da üzüldüm. sert bir duruş sergilesem de iş yerindekilerin anlamasından çok korktugum için öncesinde nasıl davranıyorsam öyle davranmaya çalısıyorum. bana hala çok yakın iltifat içeren birçok mesaj atıyor. eşinden de bahsediyor ara sıra. "hatun" diyerek hem de. bu kişinin amacı nedir ben mi yanlış anlıyorum?
Öncesinde nasıl davranıyorsunuz,aynı davranırsanız adam naz yapıyor diye düşünür.Bu kadar korkak olmayın net olun Üzgünüm ama bu iş ilişkilerinde mesafe her zaman iyidir.Neseli halinizden sürekli yanlış anlayıp sizi huzursuz ediyorsa insanlar bu davranışınızı değiştirin.Uzgunum ama bu devirde önlem almak biz kadınlara düşüyor.Sert ve net olun.O kırılır mı bu alınır mı diye iş yapılmaz

X