BU ALIŞVERİŞ SİTESİNDEN SİZ SİZ OLUN BİR ŞEY ALMAYIN !!

Ben geçen yıl 2 tane saat almıştım evmanyadan bir tanesini iade ettim, para iadesinde de teslimatta da bir sıkıntı yaşamamıştım. Demek ki sonradan bozmuşlar işi. Çeşit çok diye oraya bakıyordum bir dahada yapmam. Stokta olmayan ürünün satılması başlı başına bir problem. Aynı sorunu ben 1,5 yıl önce media markttan alışveriş yaptığımda yaşamıştım. Yine saat ve saat sitesinden alışverişimde de yaşadım. Olmayan temin edilemeyen ürünü sitede satışa koyuyorlar, sonra para iadesi için uğraş dur.

Beceremiceklerse braksınlar e ticaret işini abi...Biz neden mağdur oluyoruz anlamıyorum :mad:

şikayet vara mı yoksa bimere mi canım nereye ?
Bulundugun sehirdeki tuketici haklarina sikayet edebilirsin bizde internetten telefon siparis etmistik bizede telefon yerine hoporlor gelmisti odeme dekontuyla tuketici haklarina sikayet ettik sonuclandi paramizi geri aldik

Bulundugun sehirdeki tuketici haklarina sikayet edebilirsin bizde internetten telefon siparis etmistik bizede telefon yerine hoporlor gelmisti odeme dekontuyla tuketici haklarina sikayet ettik sonuclandi paramizi geri aldik

Bu tüketici haklarına herhangi bir ücret yatırıyor musun peki canımm ?

X