Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Canım modunu düşürme geç döllenme dir hayırlı olsun inşallah 🙂 darısı bizlere
Kızlar beta 24 geldi doktor pozitif ama sağlıklı ilerleme için 48 saat sonra yine kan vermelisin dedi bakalım neler olacak 😥 sevinemedim bile tam kafam karıodunu dü

Selam arkadaşlar benimde iğneden sonra bugün 11.gunum ovulasyon testi yaptım iğnenin etkisi tamamen geçmiş silik çizgi çıktı. Belirti olarak ara ara kasıkta batma hissi var . bugün Gebelik testi yaptım fakat negatifti. Bat 15 Mayıs sizce daha erkenmi test için

O zaman benim de haftayı doldurduğu için bu hafta ağrılı gazlı şişkin geçebilir endişelenmeyeyim boş yere
Bir şey sorabilir miyim ben Klomen + çatlatma iğnesi oldum bu ay ilk denememiz 27nisan iğne olduğum tarih dünden beri mide bulantım oluyor ğöğsümde şişlik uçlarında ağrı var bir de belimde ağrı oluyor adetime 10 gün var sizce gebelik vs olabilir mi

Kızlar beta 24 geldi doktor pozitif ama sağlıklı ilerleme için 48 saat sonra yine kan vermelisin dedi bakalım neler olacak 😥 sevinemedim bile tam kafam karıştı
Ben ikinizide gitme diyecektim çğnkü şuan çizgi çok belirsiz hergğn test yapıp koyulaşmayıntakip etmek daha mantıklı zaten buda betanın arttığını gösteren birşey kızlar valla üşenmeden gittiniz helal 😅 skıntı yapma ben pozitif olduğunu düşünüyorum

Selam arkadaşlar benimde iğneden sonra bugün 11.gunum ovulasyon testi yaptım iğnenin etkisi tamamen geçmiş silik çizgi çıktı. Belirti olarak ara ara kasıkta batma hissi var . bugün Gebelik testi yaptım fakat negatifti. Bat 15 Mayıs sizce daha erkenmi test için
Benimde bat 15 ama çatlatma iğnesinden sonra 6. Gün

Ben ikinizide gitme diyecektim çğnkü şuan çizgi çok belirsiz hergğn test yapıp koyulaşmayıntakip etmek daha mantıklı zaten buda betanın arttığını gösteren birşey kızlar valla üşenmeden gittiniz helal 😅 skıntı yapma ben pozitif olduğunu düşünüyorum
Bu çizgi belirsiz değil ya 😂

Eklentiler

• IMG_4262.jpeg
    IMG_4262.jpeg
    171,9 KB · Görüntüleme: 20
Değer yükselir inşaALLAH canım dualarımız seninle 🤲🏻❤️ benim sonucum yarın çıkacak bende düşük çıkmasından korkuyorum inşaALLAH sağlıklı bir gebeliktir 🤲🏻
Düşük çıksa da korkma doktorum çok yeni bir gebelik muhtemelen dedi o yüzden düşük çıkabilir 🙏🏻

Bu çizgi belirsiz değil ya 😂
Kuzum biz gözle elbette görüyoruz ama beta öyle bişey olmuyor yengem hamile kaldığında bundan daha silikti hergğn gebelik testi yaptı veya 2 güne bir net çizgi olunca gitti bence net aynı renkte olunca gitmek daha manyıklı

Kuzum biz gözle elbette görüyoruz ama beta öyle bişey olmuyor yengem hamile kaldığında bundan daha silikti hergğn gebelik testi yaptı veya 2 güne bir net çizgi olunca gitti bence net aynı renkte olunca gitmek daha manyıklı
Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

X