Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Cook hayalet bı çizgi var gibiydi 7. Günü. Yok gibiydi aynı zamanda belki de ben hayal gördüm o kadar silikti. Bugün yine yaptım negatif gördüm 8.gunde. ama adet olacakmisim gibi ağrılarım var ha geldi ha geleck gibi çok erken değil mi adet olmak için yaaaa
Evet aslında erken gibi ama belki de tutunma ağrısıdır ben deki çizgiyi de ben hayal görüyorum sanıyorum siz görebildiniz mi attığım fotolardan

İğneyi vurulalı 16 gün oldu ne kadar sürüyor bunun etkisi 🤦🏻‍♀️ iğne etkisi diye heveslenemiyorum bile zaten adet olmuşum gibi kasıklarımda ağrı var
Valla ben de öyle çift çizgi ama sevinmedim bile yeminle sana senin 16. Gün ve pozitiflik varsa gebelik vardır doktorum bana öyle demişti

Valla ben de öyle çift çizgi ama sevinmedim bile yeminle sana senin 16. Gün ve pozitiflik varsa gebelik vardır doktorum bana öyle demişti
Benim doktorum adetin 1 gün gecikince test yap demişti pazartesiyi bekliyorum gidip kan vericem bi daha test yapmıcam stres yapıyorum iyice

Evet değerlerimiz arttı tug95 onunla dün kan testlerimiz tekrardan verdik çok şükür artış oldu çok teşekkür ederim sizlere de nasip olsun inşaALLAH 😊 benimde bir yıldan fazla gebelik olmuyordu ilk defa femara ve ovitrelle kullandım şükür etkisini gördüm umarım sizde aynı etkiyi görürsünüz

Canım benim de bir tane 20 mm yumurtam olmuştu senin ise daha büyükmüş yumurtan bence yanlış değil çok iyi yapmışsın bende 20 mm olduğu gibi aynı gün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım çok şükür bir yumurtayla gebelik oluştu o yüzden stres yapma kendine rahat ol lütfen nasipte varsa inan ki hiç beklemediğin bir anda geliyor bebişin hakkınızda herşeyin hayırlısı olsun 🤲🏻 bu arada benim de sol yumurtalığımda pcos vardı sağda ise yumurta sayım azdı
Çok teşekkür ederim yorumunuz için inşallah olur 🙏😔

Çatlatma iğnesi gebelik ihtimalini %100 olmasada arttırıyor yani tutma ihtimali de var tutmama ihtimali de var niye yanlış yapasınız ki ne güzel işte yumurtanız gelişmiş ve iğneyle desteklenecek bir ümit tutabilir tabi ki olumlu düşünün
Teşekkür ederim yorumunuz için fazla büyük olduğu için endişelendim ama doktorumda onun hocası da büyümüş yumurtayı kaçırmayalım vuralım dediler dün vurundum

X