Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Atılması için ne önerdi. Benim doktorum direkt adet olduğunda gel bakalım aşılamaya geçelim dedi. Progestan 200 fitil kullanıyordum bırakabilirsin dedi
Benim sütüm de geldiği için test yaptı prolaktin değerime bakmak için sonuç ta yarın göstereceğim o zaman net konuşalım dedi yarın sabah gideceğim

Benim sütüm de geldiği için test yaptı prolaktin değerime bakmak için sonuç ta yarın göstereceğim o zaman net konuşalım dedi yarın sabah gideceğim
Geçmiş olsun. Bana söylenilen test tarihi 24 Mayıs. O zamanı bekleyip olmazsam kan tahlili mi yaptırsam acaba? O da negatif gelirse duphaston içerim diye düşündüm ya da doktora görünürüm.

Geçmiş olsun. Bana söylenilen test tarihi 24 Mayıs. O zamanı bekleyip olmazsam kan tahlili mi yaptırsam acaba? O da negatif gelirse duphaston içerim diye düşündüm ya da doktora görünürüm.
Duphaston ben de yan etki yapmıştı halsizlik kusma falan onuda bıraktık o yüzden aynen siz kanda çıkarsa bilirsiniz ki gebelik var ama yoksa genelde kist oluyormuş zaten

Duphaston ben de yan etki yapmıştı halsizlik kusma falan onuda bıraktık o yüzden aynen siz kanda çıkarsa bilirsiniz ki gebelik var ama yoksa genelde kist oluyormuş zaten
Yarın devlet hastanesi infertilite bölümüne randevu aldım bakalım doktora anlatacağım durumu o yönlendirir sanırım hiç bu konuda devlet hastanesine gitmemiştim belki daha faydalı olur doktorumu çok seviyorum tüp bebek doktoru aslında ama hemen tedavi önermiyor farklı bir görüş almak iyi olabilir diye düşündüm bakalım hayırlısı benim de göğüslerim taş gibi

Yaa ben özele gidiyorum bakalım oda yarın ne diyecek inşallah güzel haberler alırsınız ben umudumu kaybettim

Yaa ben özele gidiyorum bakalım oda yarın ne diyecek inşallah güzel haberler alırsınız ben umudumu kaybettim
Ben de tek çizgiyi gördüğüm her an kaybediyorum ağlıyorum ama umut etmedikçe olacağını da sanmıyorum çünkü uzun bir süre olmayacağına inandığım için adet olduğum günler şaşırmıyordum sonra neden böyle düşünüyorsun dedim kendime tüplerim açık amh 3,45 eşimin sperm sorunu yok sadece ileri hareket bir tık düşük fakat Emre Bakırcıoğlu hiç dert etmedi bu durumu hatta bana kızdı adamı germe falan dedi ona rağmen ben ona proxeed plus kullandırıyorum. yarın gidip durumumu anlatacağım muayene olup kan vereceğim eğer negatif çıkarsa adet söktürücü isteyeceğim ki zaten kist olduysa önerir diye düşünüyorum

Neredeydi doktorunuz hangi şehirde aslında haklısınız ama umut edip olmadıkça insanın içi açıyor daha çok umutsuz oluyor ben bu ay çok inanmıştım ama olmadı

Neredeydi doktorunuz hangi şehirde aslında haklısınız ama umut edip olmadıkça insanın içi açıyor daha çok umutsuz oluyor ben bu ay çok inanmıştım ama olmadı
İstanbul’da medicalparkta doktorum. Biraz önce mfk yayınını izledim hatta takip ettim doktoru ama o konuşma şekli bilemiyorum bana o kadar hitap etmiyor ki. Hiç ısınamadığım doktorlardan da ilerleyemiyorum ben. Siz hangi şehirdesiniz? Ben de çok üzüldüm çünkü yarın 17.gün olacakmış tekrar saydım bugün 16.günmüş. Bu yüzden kanda da negatif gelecektir benim ama kontrol olmak istiyorum kist falan uğraşmak istemiyorum

Ben de Tekirdağ dayım ya o doktor bilmiyorum bana da samimi gelmedi pek ben de hiç tahmin etmezdim kist olacağını ama olmuş.maalesef çok üzgünüm gerçekten

Kızlar çatlatma iğnesinin 6.günündeyim ve gebelik testi bu şekilde negatife yakın çıktı belli belirsiz çizgi var sadece bu iğnenin etkisi geçmiş demek mi ?
Bir de kasık ağrılarım bel ağrım devam ediypr normal mi ?

Eklentiler

• IMG_6557.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 26
Ağrı normal ama iğnenin etkisi 6 günde geçmez canım benim 11 günde pozitif çıktı erken gebelik testinde var dedim kesin ama 15. Gün adet oldum henüz erken bekleyin derim sonra insan hayal kırıklığına uğruyor

Anladım ne bilim doktorum da bana 6-10 gün arasında geçer etkisi dedi de o yüzden sorayım dedim testde de böyle çıkınca

Kızlar merhaba , bende femara kulllandım bugün yumurtamın 16mm olduğunu söyledi. Pazartesi iğne olacağım. Acaba ne belirtiler yaşadınız , geçen ayda rahim filmi çektirdim bir sorun yoktu. Geçen temmuz ayında klomenle hamile kalmıştım ama kalbi durduğu için kürtaj olmuştum. Bakalım bu ay nasıl olacak. Olmazsa aşılama isteyecem bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…