Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Merhaba inşallah pozitif sonucu görürsünüz 9 aydır bende gebe kalamıyorum ama herşeyim normal acaba bu tedavi hangi durumlarda kullanılıyor gebe kalmada etki gösterir mi doktora söylesem yoksa sadece pcos gibi durumlarda mı kullanıyor
Canim.bu bi tür gebeliği kolaylastıricı tedavi pkos vs alakası yok gebelik yardımcısı bir tedavi

Yapmıyorum canım çünkü ovulasyonda hcgde hep pozitif. İğneden sonra tam negatifi gördğn iki gğn sonra pozitifse yada silikse hamilelik olmuş oluyor ama 10. Gğn bile yanıltıcı oluyormus en iyisi batı beklemek
Evet bence de batı beklemek mantıklı belki bata 1 gün kala falan erken gebelik testi yapılabilir

İlk defa femaranın yan etkisini duydum çok şaşkınım. Öncesinde hsg cekilmiş miydiniz ya da ne biliyim ilaç öncesi var olabilir miydi acaba şaşkınlığımı mazur görün coğunlukla klomenin yan etki yaptığını okudum. Ama dr um bana da klomen verdi ilk ay diye sesimi cıkarmamıştım gebelik olmazsa ikinci ay femara isteyecektim
Hayır öncesinde yoktu

Bu arada ekran görüntüsü aldım eczacıma soracağım bi sağol takviye için teşekkür ederim yeni bi folik asite başladım da dün de ocean ın polysitolünü gördüm o da var aklımın bi köşesinde
Canım ben trendyoldan aldım maxijunoyu doktorumada gösterdim. Oceanı 3 ay kıllandım 2. Ay yumurtlama gördüm ama değerlendiremedik sonraki ilk ve son ay görmedim bu önerdiğim ondan daha güçlü içeriğine bakarsan anlarsın canım

Canım ben trendyoldan aldım maxijunoyu doktorumada gösterdim. Oceanı 3 ay kıllandım 2. Ay yumurtlama gördüm ama değerlendiremedik sonraki ilk ve son ay görmedim bu önerdiğim ondan daha güçlü içeriğine bakarsan anlarsın canım
Tamam kuzum cok sağolasın bunu ne zamandır kullanıyorsun yeni mi başladın? Adetim gelirse ekledim şimdi sepete alırım

Tamam kuzum cok sağolasın bunu ne zamandır kullanıyorsun yeni mi başladın? Adetim gelirse ekledim şimdi sepete alırım
Canım femara ile kullandım bu ay iki olgun yumurta oldu şuan bi aydır diyet yapıyorum fazla kilom olmamasına ragmen insülin direncim var çünkü 2.7 gibi insülin direncide bir faktör ben ileri derece pcosum amh 23 çıktı

Canım femara ile kullandım bu ay iki olgun yumurta oldu şuan bi aydır diyet yapıyorum fazla kilom olmamasına ragmen insülin direncim var çünkü 2.7 gibi insülin direncide bir faktör ben ileri derece pcosum amh 23 çıktavakado hergün yarım yiyorum doktor rahimin kalınlığınında iyi olduğunu söyledi bakalım neler olacak 🙂

Canım femara ile kullandım bu ay iki olgun yumurta oldu şuan bi aydır diyet yapıyorum fazla kilom olmamasına ragmen insülin direncim var çünkü 2.7 gibi insülin direncide bir faktör ben ileri derece pcosum amh 23 çıktı
Bu pcos teşhisi nasıl konuluyor amh testiyle mi ? Amh ı neye göre istiyor vajinal usg ye göredir demi benden alınmadı hiç. Fazla kilon olmasa da bilmiyorum o benim eakiden yaşadığım belirtileri yaşıyo musun acaba. Ben bide akşamları yatmadan bi subardağı suya bi tatlı kaşığı çörekotu yağı koyup içiyorum. Midem küçülmüştü aslında ama bu kaçırdığın an yeniden büyüyebilen bişey çörek otu yağı iştah azaltıyor

Evet sonuclar ne zaman cıkacak doğru bat ne zamana🙈
Bugün iğneden sonraki 11. Günüm testim yapar yapmaz çizgi çıktı silik ama aşırı silik de sayılmaz 8. Gun yapmıştım çizgi yok gibiydi var mı yok mu anlamamıştım. Perşembe regl olmam lazım normalde. Gece regl sancısı gibi sancıyla uyandım 2 kez ve genel olarak hep ağrım var bayadır

Bugün iğneden sonraki 11. Günüm testim yapar yapmaz çizgi çıktı silik ama aşırı silik de sayılmaz 8. Gun yapmıştım çizgi yok gibiydi var mı yok mu anlamamıştım. Perşembe regl olmam lazım normalde. Gece regl sancısı gibi sancıyla uyandım 2 kez ve genel olarak hep ağrım var bayadır
Anladım yarım saattir falan benim alt karnım tuhaf böyle adet olcakmış gibi yoğun değil hafif değişiklik var hassasiyet mi denir ona dolgunluk mu bilemedim çamaşır katlıyodum hatta ıslaklık da var akıntı gibi hayrolsun hiçbişeyim yoktu yarım saate kadar 😓 iğnenin kaçıncı günü diye soracaksın belki 5. Günü bitti daha 29unda öğlen vurulmuştum sence normal mi

14. Güne kadar beklesen bidaha test için çarşamba günü yapıyo demi adetten bigün önce yaptıkların erken gebelil testi demi bu arada

Anladım yarım saattir falan benim alt karnım tuhaf böyle adet olcakmış gibi yoğun değil hafif değişiklik var hassasiyet mi denir ona dolgunluk mu bilemedim çamaşır katlıyodum hatta ıslaklık da var akıntı gibi hayrolsun hiçbişeyim yoktu yarım saate kadar 😓 iğnenin kaçıncı günü diye soracaksın belki 5. Günü bitti daha 29unda öğlen vurulmuştum sence normal mi
Bende hep etkiler vardı ama özellikle son günlerde yoğun sancılı kasık ağrısı başladı. Yani çok normal özellikle şişlik kramplar gaz vs hepsi normal

X