Bu Ay Hamile Kalmayi Bekleyenler

• Konu Sahibi EMEL_76
ah kızlar allah hepimizi güldürsün. 14 şubat aşılamam oldu ama ben sabaha kadar uyuyamadım heycandan ne yapacacağımı şaşırdım test alıp yapmaya cesaretim yok regl de olmadım daha ama hamileliğe dair hiç bir belirtim yok sadece gögüslerim uçları belirgin ve kaşınıyor o kadar nolurrrrr bi akıl verin test yapsammı acaba ya yoksa bilmiyorum böyle umutla beklemek daha güzel of kafayı yiyecem

• Konu Sahibi EMEL_76

inşallah canım ama aşılama konusunda bilgim yok ama aradan baya gün geçmiş bence kan testi yaptırabilirsin

• Konu Sahibi EMEL_76
yaa arkadaşlar ben en son 14 şubatta regl oldum,herzamankinden biraz az oldum ve o gün bu gündür baş dönmesi ve midemde hafif bulantılar oluyor.acaba diyorum adetimden önce kalmış olabilirmiyim? mümkünmü kaldıktan sonra adet görmek,bi arkadaşım hamileliğinde 3 ay adet gördü bi sorunda çıkmadı..

yada ben kuruntumu yapıyorum psikolojikmi hissettiklerim......

• Konu Sahibi EMEL_76

TEST YAPTIRSANA.. MERAKINI GİDERMİŞ OLURSUN FARKLILIK HİSSEDİYORSAN KENDİNDE NEDEN OLMASIN Kİ?

• Konu Sahibi EMEL_76
ya arkadaşlar benim göğüslerimdeki damarlar baya belli oluyor psikolojik olsa böyle renk değiştirmez demi gidip gidip aynaya bakıyorum kesin psikolojiktir diyorum içimden ama....

• Konu Sahibi EMEL_76
yarına kadar adet olmazsam yarın gidp test yaptıracağım arkadaşlar dua edin

• Konu Sahibi EMEL_76
İnşallah arkadaşım istediğin sonuçla karşılaşırsın.ya bişey sorucam adet bittikten kaç gün sonra hamile kalma olasılığı yüksektir.:uhm:

• Konu Sahibi EMEL_76

Bende senin gibi adet olmuştum canım ama herzamankinden az olmuştu ve ara ara geliyordu kanamam test yaptım hamileymişim...

• Konu Sahibi EMEL_76
bende bu ay hamile kalmayı umut ediyorum
tek belirti göğüslerimin sızlaması
6 marta kadar sabetmem lazım
Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin inşalllahhh

• Konu Sahibi EMEL_76
Ya aRKaDaŞLaR o KaDaR iSTiYoRuM Ki HePiNiZiN TaTLı TaTLı BeBiŞLeRi oLSuN.iNaNıN KeNDiMDeN ÇoK SizLeRiN oLMaSıNı iSTiYoRuM.ÇeVReMDeKiLeRDeN BiRiNiN MuTSuZ oLMaSı BeNi ÇoK üZüYoR.HeLe BeLiRTiLeRiNi ÇoK uMuTLu BiR ŞeKiLDe YaZıP HaYaL KıRıKLıĞıNa uĞRaYaNLaRa DaYaNaMıYoRuM.DiLeRiM TeZ zaMaNDa DiLeKLeRiNiZ GeRÇeK oLuR.ALLaH GöNLüNüZe GöRe VeRSiN KK NiN DeĞeRLi üYeLeRi...

• Konu Sahibi EMEL_76
ya arkadaşlar benim göğüslerimdeki damarlar baya belli oluyor psikolojik olsa böyle renk değiştirmez demi gidip gidip aynaya bakıyorum kesin psikolojiktir diyorum içimden ama....

Ben de ayni seyi farkettim bugun, bir gogsumdeki damar bayaa belirgin, psikolojikte olabilir ama insallah degildir. Kan testi yaptiracaktim ama sabirli davranmaya karar verdim. Heyecanla bekliyoruz. Iyiki varsiniz arkadaslar, kimseyle paylasamiyorum bu belirtileri esim disinda, cunku soylersem biliyorum ailemde herkes surekli soracak.

• Konu Sahibi EMEL_76
evet burada insan paylaşabiliyor ve herkes yardımcı olmaya çalışıyor saolun arkadaşlar

• Konu Sahibi EMEL_76

canım benim .. ben iyi düşünmeye çalışıyorum ama bazen böle dibe vurduğum oluyor.. amacım sizleri üzmek diil... sadece kimseye anlatamadığım duygularımı paylaşmak iyiki varsınız... canlarım...:a015:

• Konu Sahibi EMEL_76
selam arkadaşlar benim adetim 28 şubattı ama hala regli olmadım inşallah ta olmam :) test yapmaya korkuyorum çıkmaz diye hafifi miğde bulantılarım var dün belim çok ağrıdı ve arada bir hafif baş dönmelerim oluyor inşallah hamileyimdir bunu qerçekten eşim ve ben çok istiyoruz sizce ne zaman test yapmalıyımm

• Konu Sahibi EMEL_76
Bende senin gibi adet olmuştum canım ama herzamankinden az olmuştu ve ara ara geliyordu kanamam test yaptım hamileymişim...

kız varya içimi rahatlattın haaaa...heycanlandım bak şimdi......
ama daha zamanıma var bakmak istemiyorum hemen sonra çok üzülüyorum
:1no2:

• Konu Sahibi EMEL_76
Ayyy Kizlar şu Zaman çabuk Geçsin Paylaşma Konusunda çok Haklisiniz Kimse Ile Konuşamadiklarimiz Burada Paylaşiyoruz Ben Rahatliyorum...... :)

• Konu Sahibi EMEL_76
Allahiim Lütfen Hamile Olayim Lütfennnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…