Bu bir iç dökmedir..

Demek ki sizi
demekki sizin sorununuz adamın hevessiz ligi değil. . Sizin başka sorunlarınız da var ve birléşiyo. Şu durumda tabiki isler değişir. Şartlar tamam olursa boşanma haktır.. hakkınızda hayırlısı.
Evet para konusunda da benim acabalarım var bana hiç karışmaz maaşımı naptım nereye ne harcadım hiç sormaz ama ben hesabımı biliyorum.harcamalarım dışında biriktiririm.ama ona söyleyince maaş günleri giderlerimizi çıkaralım ki kenara para koyabilirmiyiz diye .bişi demez şuraya şunu harcadım diye ve parayı yettiremiyo.gecen dönem kredi borçlarını ödeyebilmek için kredi çektim çünkü onun kredi notu düşük olduğu için vermiyolar.dedim bu kadar parayı nereye harcıyosun onun verdiği cevap,hep asgarisini ödediğim için faize bindi diye.ama bana inandırıcı gelmedi başka bişi de demiyo bu yüzden de hep aklımda acabalar.bazen söler biraz para gönderirmisin kredimi ödücem diye .çok üzerine de gitmek istemiyom parayı verip hesap soruyomuşum gibi ama içimden de o kadar maaş alıyo harcaması ne ki bu adamın yettiremiyo diye.bunu ben nasıl açarım konu olarak onu yapamıyorum nasış bi üslup kullanıcam bilmiyorum. Ama içim içimi yiyo bu adamla biz birikim de yapamayız

Bence isinizi biraz askiya alin, mesela ozel ders sayinizi azaltin. Yuvaniza zaman ayirin. Ve de bence evlilikte o para benim, bu para senin muhabbeti olmamali. En azindan ben ailemden boyle gordum. Eve giren para ortak paradir. Yani harcamalarimi ben kendi paramla yapiyorum vs durumuna gelinmezdi diye dusunuyorum. Sonucta evlilik iki ayri insanin yine iki ayri hayat surmesi degil, her seylerini ortak payda da bulusturmasindan gecer. Esinizin yapisi da onemli elbette ama bana kalirsa en bastan isinize evinizden daha cok zaman ayirmaniz ve para hususundaki ortak farkli yola gidisinizden kaynakli gittikce buyuyen mesafeler olusmus. Sabirla duzelecektir diye umit ediyorum
Benim istediğim de bu aslında ortak olsun sen benim ben senin hesabını bilelim ama oralı olmuyo .ben öne çıkmak istemiyom para konusunda ama şunu alalım bunu alalım diyorum yanaşmıyo hiç sonra da ister istemez istediğim şey olunca al kendin paran var nasışsa diyip kendim alıyorum sanırom alıştı buna ama artık ıstar edicem ilk iş bebeğin ihtiyaçları olucak hep ben aşdım bu zamana kadar ebeveyni sadece benmişim gibi hissetmeye başladım artık.para konusunda nasıl yaklaşayım bu adama?bana sormaz harcamalarımı ama ben biliyorum kendimi.ama o ayarlayamıyo harcamalarını ve bu can sıkıyo.inşallah düzeliriz ama çok ketum çok zor biri.eşim olmasına rağmen nasıl yaklaşçam ben bu adama bilemiyorum

Eşiniz bebeğinizi kıskanmış bence, söyleyince absürd oldu farkındayım kendi evladını kıskanması ama var böyle örnekler. Bi arkadaşımın eşi çocuğuna hazırlanan Doğum günü masasını kıskanmıştı, hiç bana böyle masa hazırlamadın demiş
Bilemiyorum bebeğimden çok kendinde bi isteksizlik bi hevessizlik var.ilk çocuğı insan daha bi titrer diye düşünüyorum ama yok!

Acabalarım çok kafamı kurcalıyor.acaba ilgisi başka yerdede mi bana ilgi göstermiyo,acaba ben kendimi çektim o da bundan dolayı mı çekti(normalde biz hiç tartışamayızno kızınca bana surat asar ben kızınca ben ona surat asarım sakinleşince kaldığımız yerden konuşmaya devam ederiz)kendisiyle uzun uzun konuşmam lazım aslında ama fırsatını bulamıyorum ailem benim yanında şuan ve hep birlikteyiz
Ilgisi baska yerde mi bunu sen daha iyi anlarsn tabi. Ailen gidince konus bakalm ins hersy hepmzn istedgi gibi olur.

X