bu da benim konum - adım adım

suna5000

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
3.457
1.251
merhaba
bugün turgay karakaya ya kalıcı işlem yaptırdım. şuan çok ağrım var daha ağrı kesiciyi almadım işlemden sonraki ilk gece ağrısı olan var mı?
bu doktıru niye seçtin derseniz sitedeki alternatifleri değerlendirdim harun özkan çok popüler ama hoşuma gitmedi sonuçta jinekolog değil ya zarar verirse?
şişli med akın bey diye biri var soyadı belli değil telefonları açılmıyor anlamadım birşey
korkut aslan - burcu aslan ikilisi iyi de kötü de yorumlar var emin olamadım
a gidecektim vazgeçtim lazerle işlem yapıyor. lazer in mantığı saçma geldi

bnm işlem yaptırdıgım doktorun da intenrette çok fazla reklamı vardı bir sürü internet sitesi yapmış. hem de yeri nezih bir yerde cadde üstü, bu kadar yatırım yapmış biri işinde kötü olamaz diye düşündüm. gittim hem doktor hemde hemşire çok rahatlattılar işlem de ağrılı değildi. 15 dk dinlenip çıktım nöbetçi eczaneden ilaçlarımı aldım eve geldim yatıyorum
anneme regl im dedim
yarın nasıl olacak? bana otururken sağ veya sol poponun üstüne yan dönerek otur 3 hafta boyunca dediler . o şekilde 3 hafta nasıl oturabilirim ki insanlar anlar. yalnız hissediyorum kimseye söylemedim. aklıma ilk gecem geliyor beni çok zorlamıştı istemiyorum deyince istemiyorsan ben yokum demişti çok salaktım pişmanım..

arkadaşlar şuan ağrım var onun dışında wc ye çıktığımda pembe kan pıhtısı gibi birşey geldi 2 defa klozette gördüm. dikişler mi attı? korkuyorum bu saatte de doktoru arayamam

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilk günlerde kanama olması normal canım endişe etme,otururken zaten yan oturabiliyorsun ağrı yapıyor yoksa,özen göster temizliğine.gecmiş olsun

Ilk günlerde kanama olması normal canım endişe etme,otururken zaten yan oturabiliyorsun ağrı yapıyor yoksa,özen göster temizliğine.gecmiş olsun

teşekkür ederim içimi rahatlattın yan otururken etrafındakiler anlıyor mu ? ben daha nasıl yan oturabileceğime alışamadım hep yatıyorum zaten
senin dr da hiç iyi değilmiş muayene ücreti istemiş ve muayene saati konusunda seni zor durumda bırakmış üzüldüm açıkçası

teşekkür ederim içimi rahatlattın yan otururken etrafındakiler anlıyor mu ? ben daha nasıl yan oturabileceğime alışamadım hep yatıyorum zaten
senin dr da hiç iyi değilmiş muayene ücreti istemiş ve muayene saati konusunda seni zor durumda bırakmış üzüldüm açıkçası
Evet ben cok zor duruma düşmüştüm şükr sonuc iyi,ben açıkcası düştüm demiştim öyle yan oturuyordum yoksa dikkat çekiyor dediğin gibi

Evet ben cok zor duruma düşmüştüm şükr sonuc iyi,ben açıkcası düştüm demiştim öyle yan oturuyordum yoksa dikkat çekiyor dediğin gibi
selam canım bugün daha iyiyim inşallah sonucu da iyi olur pazar günü olmasına rağmen çalıştım bütün gün ve zordu. yarın tatilim dinlenmeyi umuyorum salı gününe de iyileşirim biraz

canım kaç gün yan oturdun benim 1 hafta oldu hala üstüne oturamıyorum çok kötü batıyor bir de çok şiş elleyince. şişi kaç günde inmişti sende?

Her insanın yapısı farklıdır benim 20 gün batmam ve şişliğim oldu,sırf Batıyo diye zaten düz oturamıyo insan,3. Ayını doldurdukdan sonra kontrole mutlaka git,şişlik için buzla masaj yapabilirsn.

Gecmis olaun oncelikle bende bir ara turgay karakayayi dusunmustum ama hic samimi ve guvenilir gelmedi bana. Muaynanesinin yerini yeni degistirmis. Bide sitelerinde yazdiklarinin hepsini okumustum esneme falan olmaz diyodu simdide esneme yapmamasina dikkat edilmesi gerekir falan diyo anlamadim. Seninki cift katmi oldu daraltma yapyimi evlenmene nekadar zaman var kontrole cagiriyomu son kontrol falan? Bide yuzde kac garanti verdi

Gecmis olaun oncelikle bende bir ara turgay karakayayi dusunmustum ama hic samimi ve guvenilir gelmedi bana. Muaynanesinin yerini yeni degistirmis. Bide sitelerinde yazdiklarinin hepsini okumustum esneme falan olmaz diyodu simdide esneme yapmamasina dikkat edilmesi gerekir falan diyo anlamadim. Seninki cift katmi oldu daraltma yapyimi evlenmene nekadar zaman var kontrole cagiriyomu son kontrol falan? Bide yuzde kac garanti verdi

kaç kat oldu bilmiyorum cnm ama garanti verdi , ben de fiyatı daha uygun diye bir de internette çok fazla bu konuda sitesi var diye gittim, örneğin şişli med diye bir yer var internet siteleri falan çok yetersiz demek ki önemsemiyorlar. muayehanesi de güzel bir yerde caddenin göbeğinde bilmiyorum yaptm oldu artık bir de çok da önemli bi operasyon değil bu sonuçta aslında her jinekolog yapabilir basit bikaç dikiş diye düşünüyorum bizim için manevi olarak çok önemli oldugu için aşırı önemsiyoruz

Her insanın yapısı farklıdır benim 20 gün batmam ve şişliğim oldu,sırf Batıyo diye zaten düz oturamıyo insan,3. Ayını doldurdukdan sonra kontrole mutlaka git,şişlik için buzla masaj yapabilirsn.

canım ben dokunduğumda şişlik ve sertlik geliyor dış bölgeden sanki ameliyatlı olduğu belli gibi. 1-2 ay sonra bu durum düzeliyor mu eskisi gibi yumuşak oluyor mu? ve ameliyatlı olduğu dışardan belli olmuyor dimi?

canım ben dokunduğumda şişlik ve sertlik geliyor dış bölgeden sanki ameliyatlı olduğu belli gibi. 1-2 ay sonra bu durum düzeliyor mu eskisi gibi yumuşak oluyor mu? ve ameliyatlı olduğu dışardan belli olmuyor dimi?
şişlikler zamanla gecer canım,dışardan belli olmuyor ameliyat oldugun için rahat tut inş bu zor dönemikolaylıkla atlatırsın tekrardan geçmiş olsun.

Merhaba bende 2 gün önce plastik cerrah arda katırcıoğluna yaptırdım.ilk günden beri sızıntılar şeklinde kanamam oluyor.yürüyemiyorum ve ağrım var.bana ilaç vermedi kontrole gelmenede gerek yok dedi..sen şuanda kendini nasıl hissediyorsun,agrılar nezaman gecti canım.cok tereddütlüyüm.

merhaba cok gecmıs olsun canım bende dun yaptırdım baska bır doktora ıyımı yaptım bılmıyorum ve emın değilim hala agrısını cekıyorum senın evlenmene ne kadar zaman var ve suan ne durumdasın bugun turgay beyın yerını aradım bır bayanla gorustum tekrar evlenmeme yakın turgay beyle gorusmeye gıdıcem

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba cok gecmıs olsun canım bende dun yaptırdım baska bır doktora ıyımı yaptım bılmıyorum ve emın değilim hala agrısını cekıyorum senın evlenmene ne kadar zaman var ve suan ne durumdasın bugun turgay beyın yerını aradım bır bayanla gorustum tekrar evlenmeme yakın turgay beyle gorusmeye gıdıcem
Canim ayse hanima yaptirdiysan niye bide turgay beye gostermek istedin. Bende turgay beye yaptirmayi dusunuyorum harun beyide dusunuyorum aslinda ama kararsizim cok zor bi surecmi bu ya

Diş çektirdiğimizde bile nasıl acıyor canımız. Bu da yakında geçecektir geçmiş olsun sağlıklı günler.

X