Bu defa gercekten kilo akmak isteyenler ramazan icin varmisiniz?

durum mu berbat ötesi :KK14:

Adet oldum iyice kilo verdim yanaklarım batıyor yine yiyemiyorum hiçbir şey kusmalarım tekrar başladı artık oturup ağlayacağım :KK14::KK14::KK14:

Ah canim benim bi doktora git istersen ya :KK43: bende kilo veriyorum ne olcak boyle bilmiyorum. Bayrama kadar kilo almak hayalimdi oysa ki :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ah canim benim bi doktora git istersen ya :KK43: bende kilo veriyorum ne olcak boyle bilmiyorum. Bayrama kadar kilo almak hayalimdi oysa ki :KK43:

gittim kaç kere artık doktorlardan nefret ediyorum hastalığım neyse bulamıyorlar güvenemiyorum para tuzağı gibi geliyor hepsi

aaaa yapma ama boyle. Birak herkes ne derse desin kendilerine baksin onlarr

susuyorum zaten yememi de görüyorlar ama laflar bitmiyor işte.
İnanır mısın arkadaşlarım adak adadılar benim için eğer ben 5 sene sonra 60 kilo olursam en az bunlarla oturup iskender yemeye gideceğiz. Tamam biliyorum beni heveslendirmek için mutlu olmam için yaptılar ama böyle bir şeye konu olmak insanı çok üzüyor...

susuyorum zaten yememi de görüyorlar ama laflar bitmiyor işte.
İnanır mısın arkadaşlarım adak adadılar benim için eğer ben 5 sene sonra 60 kilo olursam en az bunlarla oturup iskender yemeye gideceğiz. Tamam biliyorum beni heveslendirmek için mutlu olmam için yaptılar ama böyle bir şeye konu olmak insanı çok üzüyor...

Ohoo canim benimm bana da neler diyolar arkadaslarim ama artik bende onlarla oturup guluyorum bu duruma umursamiyorum bnce sende oyle yap mutlu olmaya bak kendini uzme lutfen.

Ohoo canim benimm bana da neler diyolar arkadaslarim ama artik bende onlarla oturup guluyorum bu duruma umursamiyorum bnce sende oyle yap mutlu olmaya bak kendini uzme lutfen.

denerim canım teşekkür ederim

benide aranıza alırmısınız 1.63 boy 47,5 ta kilom dün doktoruma balık yağı kapsül şeklinde yazdırdım ve bemix b vitamini bunlara başlayacağım yarın inşallah bir an önce toprlarım

ah 51 kilo hep hayal olarak mı kalacaksın benim için :KK14:

bana göre sen iyisin canım ama evet biraz daha almalısın inşallah alırsın

Canım ben cok zayıf gözükmüyorum zaten ama ne yersem sanki göbeğime gidiyor göbeğim bildigin baya var herkes dalga geçer göbeğimle hatta ama bacaklar cok zayıf aslında amacım bacaklarımdan kilo almak fakat hep göbeğe gidiyo ya :) bu arada ben de 3 gündür vitamin ilaçları kullanmaya başladım :) 1 ay sonra bakalım etkisini görebilcekmiyim

X