Bu durum canımı sıkıyor?

Amacı oysa yandaki düzgün aile otelinde çalışırken de gider oraya o zaman, yapmak isteyen yapar sizin ruhunuz dahi duymaz.
Ama bu oteldeki eğlenceler partiler konsept çok farklıymış. Daha az eğlence ağırlıklı bir otel olsaydı bu kadar düşündürmezdi, hatta biri demiş oradaki partilere hic bakmayın içiniz pek kaldırmıcak gibi. O yüzden düşündürüyor bu durum.

Ama bu oteldeki eğlenceler partiler konsept çok farklıymış. Daha az eğlence ağırlıklı bir otel olsaydı bu kadar düşündürmezdi, hatta biri demiş oradaki partilere hic bakmayın içiniz pek kaldırmıcak gibi. O yüzden düşündürüyor bu durum.
Yani bu oteller yakın değil mi birbirine. İsteyen her türlü yolunu bulur yapar istemeyen ise önüne 100 tane dansçı kız getirseniz yapmaz onu demek istiyorum. O otelde çalışması gerekmiyor isterse yine yapar.

Valla doğruya doğru...geçen yaz gittiğim otelde havuzda benimkini sıkıştırdı bir rus kadın. Koskoca adam ya 20li 30lu yaşlarda da değil...baktım benimki tacizlenmiş örselenmiş... göz hapsi ve peşinde yüzuyor kadın. Ben de havuzdayım ha. O kadar cesaretliler ki anlatamam. Biraz güldüm falan sonra dedim düş önüme namusun tehlikede.
Yine havuzda çiftler 30 dk opusmeler değişik pozisyonlar.
Zaten bikini altları tanga, gstring. Bir ben vardım kilot kesim bikini. paçalı don giymiş gibi kaldım ortada. Orda anladım ki antalyada demek ki popo artık burun gibi ağız gibi normal bir organ olmuş açıkta kalabilecek.
Ben rahatsız olmadım gerçi. Böyle şeylere takılmam.
Ama rahatsız olan kişi için ciddi boyutta sıkıntı.

Valla doğruya doğru...geçen yaz gittiğim otelde havuzda benimkini sıkıştırdı bir rus kadın. Koskoca adam ya 20li 30lu yaşlarda da değil...baktım benimki tacizlenmiş örselenmiş... göz hapsi ve peşinde yüzuyor kadın. Ben de havuzdayım ha. O kadar cesaretliler ki anlatamam. Biraz güldüm falan sonra dedim düş önüme namusun tehlikede.
Yine havuzda çiftler 30 dk opusmeler değişik pozisyonlar.
Zaten bikini altları tanga, gstring. Bir ben vardım kilot kesim bikini. paçalı don giymiş gibi kaldım ortada. Orda anladım ki antalyada demek ki popo artık burun gibi ağız gibi normal bir organ olmuş açıkta kalabilecek.
Ben rahatsız olmadım gerçi. Böyle şeylere takılmam.
Ama rahatsız olan kişi için ciddi boyutta sıkıntı.
Evet biliyorum öyle gerçekten. Peki sizin eşiniz oradaki otellerden birinde çalışsa tepki verir miydiniz? İşi olmasa ve orda iyi para kazanma şansı olsa

Şu dönemde iş bulmak o kadar ki zor ki, eğer aklı başında biriyse sevgilin zaten seni dinlemez çalışır
Sen bence kendini sorgula, işten kıskanmak da ayrı bi boyut, aldatmanın yeri şekli zamanı olmaz, ha içinde varsa belki o şekilde daha kolay bulabilir

Evet biliyorum öyle gerçekten. Peki sizin eşiniz oradaki otellerden birinde çalışsa tepki verir miydiniz? İşi olmasa ve orda iyi para kazanma şansı olsa
Afedersiniz ama yani başka nasıl ifade edebileceğimi bilemedim...ben onun var ya şeyini şey ederim. Görme engelli olsa dahi istemem çalışmasını.
Rus ve alman kadinlar vardı inanılmaz özgüvenliler, cesaretliler zaten taş gibiler naz niyaz da yok istedigine direkt kendi gidiyor...bizim gibi düsünmeyin ay acaba gözümü mu süzeyim hoslandigimi belli etsem mi vb yok böyle şeyler.
Katlara cikiyorsunuz odanıza gitmeye...koridora odalardan yansıyan sesler 😀😀
Adamı taciz ettiler diyorum size kaç yaşındaki adamı. Güldüm eğlendim ama çalışması, bensiz oralarda bulunması imkansız.
Ki...bakın ben hiç kıskanç biri de değilimdir.

Şu dönemde iş bulmak o kadar ki zor ki, eğer aklı başında biriyse sevgilin zaten seni dinlemez çalışır
Sen bence kendini sorgula, işten kıskanmak da ayrı bi boyut, aldatmanın yeri şekli zamanı olmaz, ha içinde varsa belki o şekilde daha kolay bulabilir
Afedersiniz ama yani başka nasıl ifade edebileceğimi bilemedim...ben onun var ya şeyini şey ederim. Görme engelli olsa dahi istemem çalışmasını.
Rus ve alman kadinlar vardı inanılmaz özgüvenliler, cesaretliler zaten taş gibiler naz niyaz da yok istedigine direkt kendi gidiyor...bizim gibi düsünmeyin ay acaba gözümü mu süzeyim hoslandigimi belli etsem mi vb yok böyle şeyler.
Katlara cikiyorsunuz odanıza gitmeye...koridora odalardan yansıyan sesler 😀😀
Adamı taciz ettiler diyorum size kaç yaşındaki adamı. Güldüm eğlendim ama çalışması, bensiz oralarda bulunması imkansız.
Ki...bakın ben hiç kıskanç biri de değilimdir.
Evet ama siz müşteri olarak gitmişsiniz, benim erkek arkadaşım çalışmak istiyor, herhalde çalışanlar konusunda böyle şeyler olmuyordur

Ya bilmiyorum oralara tatile giden biri de eşimin bensiz o ortamlarda çalışması imkansız demiş. Böyle yazılanlar beni etkiliyor ya :KK43:((

Bahsettiğiniz otelde son bir yildir partiler yapılmıyor çok net biliyorum ve epey de uzun süre yapilmicak.belboy olarak calisicaksa otel çalışanlarıyla ya da müşterilerle ilişki kurması samimi olması katiyen yasak işten kovulma nedeni.cok ciddi bir otel yönetimi var ve asla böyle şeylere göz yummuyorlar.en az iki kişi biliyorum bu nedenle işten çıkarılan.ancak sevgilinizin gizli kapaklı yapmaya çalıştığı işleri kimse engelleyemez orası da ayrı.
Sevgilinize guvenuceksiniz başka çareniz yok ama anlatıldığı gibi kimin eli kimin cebinde belli değil gibi bı laçkalik söz konusu değil.gözleri bayram eder sadece bakarsa eğer.bahsis gerçekten çok iyidir keşke girse epeyce yüklü para kazanır bence engellemeyin.sizi aldatıp gidicekse zaten yapar bir şekilde.aldaticaksa da yapsın ve ayrılın zaten.
Evet bu konuda hak veriyorum kesinlikle çalışan bellboy otel misafiriyle içli dişli laçka bir muhabbet yok. Hatta ortalarda gezen boş dolaşan milleti dikizleyen vb hiç gormedim. Benim gittiğim otelde hizmet sektörü çalışanı olarak kızlar daha yoğundu. Benim anlattıklarım otelin genel misafir portföyü diyebiliriz. Türk zaten çok azdı. Yüzde 90ı yabanciydı.
Haa ben yine istemem çalışmasını...Zaten bellboy olacak yaşta konumda değil...çalışabilecegi konumlar sezonluk değil o da bana uymaz istemem yani.

Evet bu konuda hak veriyorum kesinlikle çalışan bellboy otel misafiriyle içli dişli laçka bir muhabbet yok. Hatta ortalarda gezen boş dolaşan milleti dikizleyen vb hiç gormedim. Benim gittiğim otelde hizmet sektörü çalışanı olarak kızlar daha yoğundu. Benim anlattıklarım otelin genel misafir portföyü diyebiliriz. Türk zaten çok azdı. Yüzde 90ı yabanciydı.
Haa ben yine istemem çalışmasını...Zaten bellboy olacak yaşta konumda değil...çalışabilecegi konumlar sezonluk değil o da bana uymaz istemem yani.
Normalde bende istemezdim, hala kabul edebilmiş değilim o yüzden burada konu açtım. Ama şu an işi yok, parası yok, normal bir işe girse para biriktiremez asgari ücretle, ama otelde bahşişlerle beraber iyi para biriktirme ihtimali var o yüzden bende ona çalış dedim.

bu konuyu daha önce okumuştum sanki

Sen güvenmiyorsun Ona ?

Mesleği ne ?

Otelden başka iş mi bulamamış ?

bu konuyu daha önce okumuştum sanki

Sen güvenmiyorsun Ona ?

Mesleği ne ?

Otelden başka iş mi bulamamış ?
Evet daha önce de yazmıştm, ama normal bir aile otelinde çalışıcaktı. Şu an daha başvurusu sonuclanmadı yüksek ihtimalle olumsuz olabilir o yüzden başka otele başvurdu ama o otel aile oteli değil, konsepti farklı, yapılan partiler farklı. Bundan rahatsız oldum. Ona güveniyorum, normalde bu işe girmesi için destekledim, sorunum kendimle. Kendi mesleğini yapamıyor atamaları kötü, otelden başka bir iş
Bulabilir, yanıma gelecekti iş için ama para biriktiremez asgari ücretli bir işte. Otelde bahşiş imkanı olduğu için güzel para biriktirme şansı var.

Evet daha önce de yazmıştm, ama normal bir aile otelinde çalışıcaktı. Şu an daha başvurusu sonuclanmadı yüksek ihtimalle olumsuz olabilir o yüzden başka otele başvurdu ama o otel aile oteli değil, konsepti farklı, yapılan partiler farklı. Bundan rahatsız oldum. Ona güveniyorum, normalde bu işe girmesi için destekledim, sorunum kendimle. Kendi mesleğini yapamıyor atamaları kötü, otelden başka bir iş
Bulabilir, yanıma gelecekti iş için ama para biriktiremez asgari ücretli bir işte. Otelde bahşiş imkanı olduğu için güzel para biriktirme şansı var.
ona güven duyuyorsan dert etmeyeceksin

Konuya verilen cevapları şimdi okudum şöyle bir. Genelde çok ılımlı yaklaşılmış yorum sahipleri bu bahsedilen otellerde bulundu mu hiç onu merak ettim.
Bulunduk diyorlar ve bu kadar ılımlı yaklaşıyorlarsa o zaman ben nereye düştüm otel diye gittik bir de. 😀😀

O zaman erkek üzerinden değil kadın üzerinden bir örnek vereyim...
Koşarak eşinize sevinçle diyorsunuz ki...yaşasın yaşasın iş buldum fabrikada.
Eşiniz de seviniyor yaşasın hayatımiz kurtuldu bu çok iyi oldu ellerini çırpıyor seviniyor gülüp oynuyor...sonra soruyor hangi fabrikada??
Biscolata fabrikasında diyorsunuz.
Esiniz bunda kıskanılacak birşey görmüyorsa o zaman esinizinkinde de yok.

Konuya verilen cevapları şimdi okudum şöyle bir. Genelde çok ılımlı yaklaşılmış yorum sahipleri bu bahsedilen otellerde bulundu mu hiç onu merak ettim.
Bulunduk diyorlar ve bu kadar ılımlı yaklaşıyorlarsa o zaman ben nereye düştüm otel diye gittik bir de. 😀😀

O zaman erkek üzerinden değil kadın üzerinden bir örnek vereyim...
Koşarak eşinize sevinçle diyorsunuz ki...yaşasın yaşasın iş buldum fabrikada.
Eşiniz de seviniyor yaşasın hayatımiz kurtuldu bu çok iyi oldu ellerini çırpıyor seviniyor gülüp oynuyor...sonra soruyor hangi fabrikada??
Biscolata fabrikasında diyorsunuz.
Esiniz bunda kıskanılacak birşey görmüyorsa o zaman esinizinkinde de yok.
Ben çok bulundum sahiden dedikleriniz doğru
Hatta eski sevgilim benden önce otelde çalışmış öğrencilik zamanları sanırım o anlatmıştı, her gün başka kızla takılıyorduk diye
Ama sevgilisine eşine sadık olan biri ypmaz bana göre

X