Bu durumu yaşatan bir erkek sonradan gerçekten sevebilir mi?

Merhabalar, dün akşam kız arkadaşımla dertleştim ve onunda benim yaşadığım durum gibi flört ettiği biri varmış ve hiç sevgili olmamışlar, erkek ona hep ilgi göstermiş buluşmak istemiş sonrada başkalarıyla sevgili olup kızla görüşmeyi hep kesmiş ve arkadaş kalmak istemiş, ve sonradan yine ilgi gösterip kıza cinsellik istediğini söylemiş ve kız kabul etmemiş, arkadaşımla yaşadıklarım tamamen aynı ve dün akşam erkek arkadaşı aylar sonra ona durduk yerde mesaj atmış seni merak ettim diye, benimde aklıma takıldı kendimde aynı durumu yaşadığım için, sizce sevgili olmayıp ama sevgiliymiş gibi ilgi gösteren, sevdiğini de söylemeyen ama hareketlerine bakınca seviyormuş gibi hissedilen, başkalarıyla sevgili olup ayrılıp sonra da cinsellik isteyen ve reddedilip aylar sonra merak eden insan sizce sevebilir mi kızı ileride, evlilik düşünebilir mi? Okuduğunuz için ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Çok kaba olacak ama bu tip adamların tek derdi canları istediğinde sevişebilecekleri kişileri kenarda hazır tutmak sevdikleri için değil bedava sex yapabilmek için kibar ve ilgililer gün olur lazım olursunuz diye. Kırdıysam kusura bakmayın

Peki neden ciddi düşünemiyorlar, başta farklı gözle baktıkları için mi
Hayır sevmedikleri için :KK12: İnsan sevdiği insanla bir ömür ister ve sevdiği insana değer verir saygı duyar değil mi?
Bu ne rahatlık bu ne cesaret adamdaki yaa... Vallahi adamın suratına kürekle vururum saygısızzz:sinirli: Bak hele bide sadece cinsellik istiyomuş arsıza bakk.. Gece gece sinir yaptım hee.
Yapmayın yaptırmayın kendinize bunu LÜTFEN:KK20:

Erkek adam demeyeceğim hep böyle diye diye başımıza anne ve babalarımız çıkardı başımıza. Erkeğin ailesine bak. Ailesi nasılsa o kişi de rol model aldığından o şekilde çevresindeki insanlara bu şekilde davranıyor..
Gelelim senin sorunun cevabına “ergen, ne yaptığını bilmeyen adamlardan uzak durun”
Yaş önemli değil bakın dikkatinizi çekerim.
Ailesi, yetiştirilme tarzı her şey etken o erkeğin gerçekten sevdiğine.
Asla ama asla bir erkeğe de çok sevdiğinizi belli etmeyin. Anneannem derdi : “ kızım, kuzum aşkından ölsen de çok sevsen de belli etme”
Zoru oyna eğer gerçekten “o adam için değeceğini düşünüyorsan” 🙏🏻
:KK14: yoksa elinde Kocaman bir hayal kırıklığı kalıyor.
o sevdiğini söylemeden ben kendim sevdiğimi söylediğim için pişmanım

Yaşın kaç bakmadım ama kendini düşün bak ben 29 yaşındayım yeni aklım başıma geldi.
Erkeklere kendini kullandırma dik dur ve önüne bak. Hayat çok güzel.
Şunu da demeden geçemeyeceğim; Karşına daha kimler kimleeeer çıkacak 🤍 yol ver gitsin ülkemin güzel kadını 🙏🏻 Asil diyince linç yiyorum 😂😂😂
24 yaşındayım, haklısınız belki olmaması daha iyi oldu, sevdiğim için gerçekleri görmek çok zamanımı aldı benim, seveceğine inanmıyorum zaten

Hayır sevmedikleri için :KK12: İnsan sevdiği insanla bir ömür ister ve sevdiği insana değer verir saygı duyar değil mi?
Bu ne rahatlık bu ne cesaret adamdaki yaa... Vallahi adamın suratına kürekle vururum saygısızzz:sinirli: Bak hele bide sadece cinsellik istiyomuş arsıza bakk.. Gece gece sinir yaptım hee.
Yapmayın yaptırmayın kendinize bunu LÜTFEN:KK20:
Benim üzüldüğüm onu sevmekten başka bir şey yapmadım, başta baya soğuk davrandım ittim kendimden hiç buluşmadım ama bunu bilerek yapmadım sosyal fobim vardı ve antidepresan kullanıyordum duygularım bastırılmış haldeydi ve bunu biliyordu, ona karşı hiçbir art niyetim olmadı hiçbir zararım dokunmadı, tartışsak bile hep saygılı bir biçimde kendimi anlattım ama gördüğüm muamele bu oldu. İlk açtığım konuda anlattım tüm yaşadığımı

Bu tip bir ilişkiyi, gerçekten size değer veren bir kimseyle yaşayın. Siz ve duygularınızdan istifade etmeye çalışan kimselerden uzak durun.
Haklısınız artık onu istemiyorum zaten, benle sevgili olmadan bunu istedi ve ilerde de seveceğine inanmıyorum, vazgeçtim ondan

sizce sevgili olmayıp ama sevgiliymiş gibi ilgi gösteren, sevdiğini de söylemeyen ama hareketlerine bakınca seviyormuş gibi hissedilen, başkalarıyla sevgili olup ayrılıp sonra da cinsellik isteyen ve reddedilip aylar sonra merak eden insan sizce sevebilir mi kızı ileride, evlilik düşünebilir mi?
Biri kocami anlatmis 😂
Ulan hepsi mi ayni mok bunlarin ahahaha

sorunuza gelince belli olmaz arkadasim. Hayat bir kumardir. Kimisi kazanir kimisi kaybeder. Kazanan da hep karda olmaz,kaybeden de hep zararda olmaz. İnisli cikislidir yani. Onemli olan zarar gormeden kulvari tamamlamak 😁

Çok kaba olacak ama bu tip adamların tek derdi canları istediğinde sevişebilecekleri kişileri kenarda hazır tutmak sevdikleri için değil bedava sex yapabilmek için kibar ve ilgililer gün olur lazım olursunuz diye. Kırdıysam kusura bakmayın
Size kırılmadım, zaten onu tanıdığımdan beri bir çok kızla sevgili oldu kısa süreli, benle de sevgili olmayıp bunu istemesi beni çok üzdü hak etmedim çünkü, onu istemiyorum artık sevgimi hak etmiyor bence de

Biri kocami anlatmis 😂
Ulan hepsi mi ayni mok bunlarin ahahaha

sorunuza gelince belli olmaz arkadasim. Hayat bir kumardir. Kimisi kazanir kimisi kaybeder. Kazanan da hep karda olmaz,kaybeden de hep zararda olmaz. İnisli cikislidir yani. Onemli olan zarar gormeden kulvari tamamlamak 😁
Sizin evlilik durumu nasıl oldu

Sizin evlilik durumu nasıl oldu
Tamamen tesaduf. Evlenelim mi ya dedik o kadar. Cok dusunmedik,cok ince eleyip sık da dokumadik. Denk geldi evlendik gibi oldu. Ama bizde kimse kimsenin pesinden kosmadi,anı yasadik. Acaba evlenir mi benimle diye dusunen bir taraf da olmadi.

Tamamen tesaduf. Evlenelim mi ya dedik o kadar. Cok dusunmedik,cok ince eleyip sık da dokumadik. Denk geldi evlendik gibi oldu. Ama bizde kimse kimsenin pesinden kosmadi,anı yasadik. Acaba evlenir mi benimle diye dusunen bir taraf da olmadi.
Sizin evlenmeden önceki durumunuz benim yaşadığım gibi olmamış o zaman benim anladığım kadarıyla

Seni merak ettim derken hala cinsellik yaşamak istemiyor musun sorusunun cevabını bulmak için mesaj atmıştır. Zira boşta kalmıştır

Merhabalar, dün akşam kız arkadaşımla dertleştim ve onunda benim yaşadığım durum gibi flört ettiği biri varmış ve hiç sevgili olmamışlar, erkek ona hep ilgi göstermiş buluşmak istemiş sonrada başkalarıyla sevgili olup kızla görüşmeyi hep kesmiş ve arkadaş kalmak istemiş, ve sonradan yine ilgi gösterip kıza cinsellik istediğini söylemiş ve kız kabul etmemiş, arkadaşımla yaşadıklarım tamamen aynı ve dün akşam erkek arkadaşı aylar sonra ona durduk yerde mesaj atmış seni merak ettim diye, benimde aklıma takıldı kendimde aynı durumu yaşadığım için, sizce sevgili olmayıp ama sevgiliymiş gibi ilgi gösteren, sevdiğini de söylemeyen ama hareketlerine bakınca seviyormuş gibi hissedilen, başkalarıyla sevgili olup ayrılıp sonra da cinsellik isteyen ve reddedilip aylar sonra merak eden insan sizce sevebilir mi kızı ileride, evlilik düşünebilir mi? Okuduğunuz için ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Bunun adı merak degil bos kalmış bu aralar. Bu tür insanlardan uzak durun lütfen.

Sizin evlenmeden önceki durumunuz benim yaşadığım gibi olmamış o zaman benim anladığım kadarıyla
Siz umut baglamissiniz. Ben kimseye baglanan bir insan degilimdir,sizinkisi duygusalliktan boyle bence. Biraz daha sogukkanli olmayi deneyin. Olursa olur olmazsa da bir kaybiniz yok nasilsa.

Siz umut baglamissiniz. Ben kimseye baglanan bir insan degilimdir,sizinkisi duygusalliktan boyle bence. Biraz daha sogukkanli olmayi deneyin. Olursa olur olmazsa da bir kaybiniz yok nasilsa.
olaya böyle bakabilmeyi çok isterdim. peki diyelim ki konu sahibinin ki gibi bir ilişki yaşasanız. sizinle birlikteyken başkaları ile yazışsa bunu da mı takmazsınız merak ettim?

Seni merak ettim derken hala cinsellik yaşamak istemiyor musun sorusunun cevabını bulmak için mesaj atmıştır. Zira boşta kalmıştır
Eskiden hep kendimi suçladım, ona başta çok soğuk davrandım diye böyle oldu benimle sevgili olmadı dedim kendi kendime, yakın davransaydım belki her şey farklı olurdu dedim ama yakın davransaydım nasıl olurdu bilmiyorum, bu cinsel isteği de 2.5 yıl sonra istedi ve kabul etmedim

O da ilgili davrandı o yüzden umut olmuştu ama artık umudum yok, onun beni seveceğine inanmıyorum

X