Bu erkekler yalnızca kafa karıstırmak ıcın mı varlar ????

nevaaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2013
16
4
34
oncelikle herkese merhabalar. aslinda basit bi sorun gibi gelebilir ama tum bunlarin vize haftama denk gelmesi korkunc. aslinda konu belli. okulda bi cocuk var bi kac kez bana bakarken yakaladim onu kutuphanede ama gelip benimle konusmuyor. hatta oyle bi durum ki yalniz buldugumda gidip ben konuscam ama hep arkadaslari var yaninda. arkadaslari da bana bakiyor surekli o varken de yokken de. goz goze geldigimizde gozlerini kaciriyor hemen ya da baska bi yere bakiyormus gibi yapiyor.en garip olani da hala gelip konusmuyor olmasi. artik kendimden suphe etmeye basladim acaba benim dusundugum gibi bakmiyor da gozu carpiyor arada olabilir diye dusunmeden edemiyorum. ama bana baktigindan eminim. zaten 2 ihtimal var ya asiri derecede utangac ya da gercekten o niyetle bakmiyor bilmiyorum. kafami baya karistirdi anlayacaginiz. sizce ne yapmaliyim ? fikirlerinizi bekliyorum...

Hmmm… bence konusmanda bi sakinca yok, onun sana gelmesini bekliyemiyosan ona karsi bos olmasigini söyliyebilirsin. Ama bence emin olmadan konusma sonucta sevgilisi varmi yokmu henüz bilmiyosun. Ufak ufak hoslandigini belli et, sıkca göz göze gelmeye calis. Baktin olmuyo söyle gitsin :)

Aslında 2 haftadir bekliyorum ama bakismaktan oteye gidemedik :))cogu yerde karsilasiyoruz ve hemen uzaklasiyor anlamadim ki utaniyor mu yoksa baska bisey mi ama mesela ben bakmazken gozumun icine bakiyor okulda da hic bi kizla muhabbeti yok merhabası bile yok ben anlamadim cozemedim pek fazla yani genelde de yalnizim hani konusmak icin yalniz kalmami mi bekliyor desem . bi de arkadaslarim disardan bakinca cok soguk gorundugumu soyluyorlar davranislarimin falan acaba cocuk ters bi tepki veririm falan diye mi gelmiyor. biraz uzun oldu ama gercekten fikre ihtiyacim var

Aslında 2 haftadir bekliyorum ama bakismaktan oteye gidemedik :))cogu yerde karsilasiyoruz ve hemen uzaklasiyor anlamadim ki utaniyor mu yoksa baska bisey mi ama mesela ben bakmazken gozumun icine bakiyor okulda da hic bi kizla muhabbeti yok merhabası bile yok ben anlamadim cozemedim pek fazla yani genelde de yalnizim hani konusmak icin yalniz kalmami mi bekliyor desem . bi de arkadaslarim disardan bakinca cok soguk gorundugumu soyluyorlar davranislarimin falan acaba cocuk ters bi tepki veririm falan diye mi gelmiyor. biraz uzun oldu ama gercekten fikre ihtiyacim var

Karsilastiginizda hafif gülümse ozaman ki caksin davayi. Gülümsemene ragmen hala gelip tanismiyosa ozaman b plana gecersin :KK66:

Hic hoslanmam boyle seylerden.sevgilisi varsa ya ? Sonuçta sevgilisi varkende insanlar disari bakabilio.gitme. hic yakistiramam sana .o gelsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

üniversitede kızlar arasında hep böyle muhabbetler dönerdi. Erkekler her gördükleri kıza bakarlar sizinle de bakışmalarınızı yakaladıysa arkadaşlarına bak bu kız sürekli bana bakıyor diyordur :) ve sizin gibi baktığı çok insan vardır üzmek ya da kırmak için demiyorum ama üniversideki istisna erkeklerin dışındaki hepsi bu şekilde ve erkek arkadaşlarım anlatırdı bu muhabbetti ona istinaden dedim :)ayrıca sınav haftanızda başarılar

üniversitede kızlar arasında hep böyle muhabbetler dönerdi. Erkekler her gördükleri kıza bakarlar sizinle de bakışmalarınızı yakaladıysa arkadaşlarına bak bu kız sürekli bana bakıyor diyordur :) ve sizin gibi baktığı çok insan vardır üzmek ya da kırmak için demiyorum ama üniversideki istisna erkeklerin dışındaki hepsi bu şekilde ve erkek arkadaşlarım anlatırdı bu muhabbetti ona istinaden dedim :)ayrıca sınav haftanızda başarılar

pek fazla oyle bi duruma benzemiyor yani aslinda kendisini bana fark ettirdi diyebilirim ayni sinifta oldugumuzu bile bilmiyordum bi derste arkasında oturuyormusum o anda arkadasi biseyler soyledi ve aniden arkasina döndü hatta icimden dedim arkadan yakisikli duruyor ama tipsizmiş diye :44: sonra gittigimiz her yerde karsilasmaya basladik ve gordugumuz her an bakisiyoruz gayet garip bisey oldu yani.belki daha oncesinde de bakiyordu ama ben dedigim gibi farkinda degildim ayni sinifta oldugumuzu bile yeni öğrendim. tesekkurler

pek fazla oyle bi duruma benzemiyor yani aslinda kendisini bana fark ettirdi diyebilirim ayni sinifta oldugumuzu bile bilmiyordum bi derste arkasında oturuyormusum o anda arkadasi biseyler soyledi ve aniden arkasina döndü hatta icimden dedim arkadan yakisikli duruyor ama tipsizmiş diye :44: sonra gittigimiz her yerde karsilasmaya basladik ve gordugumuz her an bakisiyoruz gayet garip bisey oldu yani.belki daha oncesinde de bakiyordu ama ben dedigim gibi farkinda degildim ayni sinifta oldugumuzu bile yeni öğrendim. tesekkurler

O zaman yakın zamanda duygularını size açar :) hakkınızda hayırlısı olsun

X