Bu evlilik düzelebilir mi ? Eşimin amacı nedir ?

Aysetumblr38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2017
115
-88
25
Merhaba kardeşlerim ablalarim öncelikle şunu bilmenizi istiyorum şuan çok yorgun ve üzgün haldeyim çaresizim. Evliliğimi kurtarmak istiyorum ama düzelme şansı hiç yoksa bu şekilde devam edemem. 23 yaşındayım 6 senelik evliyim. Eşim 27 yaşında. Sorun şu. Eşimin benimle normalde iyi anlaşıyor o yandan pek problemimiz yok ama cinselliği çok az istiyor oda öpmeden sevişmeden düz bir sekilde oluyor. Her zaman isteksiz. Doktora gitmeyi sundum macun kullanmasini teklif ettim aile terapisti vs kabul etmiyor. Geçen hafta boşanmaya karar verdik anlaşmalı dilekçe verdik fakat ertesi günü beni aradı ve pişman olduğunu beni sevdiğini düzeleceğini ozurler diledi. Beni öyle bir ikna etti ki inandım. Geri geldim. 2 hafta oldu geleli ve sadece geldiğim gün birlikte olduk ondan beridir bana yaklaşmamak için hergun bir bahane uydurdu yine düzelmedi. Dün tekrar konuştum bana dediği şey şu. Seni seviyorum sen gidince özlüyorum dayanamıyorum ama arzulamiyorum cinsellik içimden gelmiyor sana karşı dedi. 1 2 haftada 1 zoraki bir şekilde birliktelik oluyordu. Bu döngü tekrarlanıyor. Bende ne hata varsa ne isteğin varsa düzelteyim diyorum. Ben güzelmisim bende bir kusur yokmuş ama kendisinin nedenini bilmediği bir şekilde içinden gelmiyormus. Bekleyelim belki duzelirim bilmiyorum diyor. Geçen sene başka bir kızla telefonla konuştuğunu ama buluşmadigini öğrenmiştim. Sonrasında söz verdi birdaha yapmayacağına dair. O zamandan beri telefonunu kurcalıyorum ama öyle birşey bulamıyorum. Sizce bu adam neden böyle ben ne yapmalıyım tecrübelerinize fikirlerinize ihtiyacım var.. elimden geldiğince kısa tutmaya çalıştım kusura bakmayın..

Size seni arzularmıyorum diyip dışarda macera araması kabul edilebilir birşey değil. Düzeleceğim yalanlarıyla yillarinizi çalmasına izin vermeyin. Boşanmanın eşiğinden dönmüşsünüz yine değişen birşey olmamış. Uğraşmayın daha fazla.
Dediğim olay geçen sene oldu seni seviyorum ama arzulamiyorum kelimesini dün söyledi. Evet malesef beni düzeleceğine o kadar ikna etmişti ki

Geçen sene başka bir kızla telefonla konuştuğunu ama buluşmadigini öğrenmiştim
Çok affedersiniz de daha evdeki karısını tatmin etmeyen? edemeyen adam başkalarına yetmeye çalışmıyor mu tam bir trajedi. Madem ona göre fiziksel bir sıkıntı yok neden ilgi duymuyor. Çok mu müdahale ediyorsunuz , sizi annesiyle özdeşleştiriyor olabilir mi ya da ona göre daha popüler ve yetkin bir insan mısınız? Yetemeyeceğini düşünerek kendini başkalarıyla ispatlamaya çalışıyor olabilir mi

Alişkanlik var ama aşk yok sanirim.
Bu isteksizlik genel degil de size karşiysa düzelir mi bilemedim yani birini arzulamamak düzeltilmesi gereken bir sey mi ki yoksa yoktur. Zorla birlikte olmak kendisi icin de zor.

Cok kucuk evlenmissiniz bu etkilidir.

Çok affedersiniz de daha evdeki karısını tatmin etmeyen? edemeyen adam başkalarına yetmeye çalışmıyor mu tam bir trajedi. Madem ona göre fiziksel bir sıkıntı yok neden ilgi duymuyor. Çok mu müdahale ediyorsunuz , sizi annesiyle özdeşleştiriyor olabilir mi ya da ona göre daha popüler ve yetkin bir insan mısınız? Yetemeyeceğini düşünerek kendini başkalarıyla ispatlamaya çalışıyor olabilir mi
Ben çalışmıyorum popüler de değilim evde kendi halimde iş yemek vs. Kendisi çalışıyor. Çokta üzerjne gitmiyorum zaman zaman uyardım düzgünce konuştum. Mutlu olmaya bakalım dedim. Güler yüz gösterdim trip atmadım. Yeri geldi patladım kavga ettim ağladım...

Çok affedersiniz de daha evdeki karısını tatmin etmeyen? edemeyen adam başkalarına yetmeye çalışmıyor mu tam bir trajedi. Madem ona göre fiziksel bir sıkıntı yok neden ilgi duymuyor.

Konudaki adamin fiziksel sikintisi var mi yok mu bilmem de birine cinsel anlamda ilgi duymuyor diye illa cinsel sorunu olmasi gerekmiyor insanlarin.
X kişiye istek duymaz kacarken, Y kişiye deli gibi arzu duyabilir. Cinsellige bu kadar sığ bakmamak lazim her zaman.

Alişkanlik var ama aşk yok sanirim.
Bu isteksizlik genel degil de size karşiysa düzelir mi bilemedim yani birini arzulamamak düzeltilmesi gereken bir sey mi ki yoksa yoktur. Zorla birlikte olmak kendisi icin de zor.

Cok kucuk evlenmissiniz bu etkilidir.
Bana karşı olduğunu söyledi. Duzelme vaadi verip benimle barisinca bende umutlandim.

Bosanmaniz lazim. Eger bir sorun varsa cozmeye calismali zamana birakmak hicbirseyi cozmez. Bence hormonlarinda ya da libidosunda bir sikinti var bunu cozmekte istemiyor. Ama sadece size karsi cinsel birsey hissetmeyip baskasina hissediyorsa zaten bunun cozumude yok. Iki turlu de bosanmaktan baska careniz yok.

Bosanmaniz lazim. Eger bir sorun varsa cozmeye calismali zamana birakmak hicbirseyi cozmez. Bence hormonlarinda ya da libidosunda bir sikinti var bunu cozmekte istemiyor. Ama sadece size karsi cinsel birsey hissetmeyip baskasina hissediyorsa zaten bunun cozumude yok. Iki turlu de bosanmaktan baska careniz yok.
Doktora girmeyi teklif ettim belki senin suçun yoktur hormonlarından dolayı böyle hissediyorsundur dedim. Hayır bende bir sorun yok sana karşı gelmiyor içimden dedi. Ama onun duygusal olarak beni seviyormuş seven insan nasıl böyle olur söyleyin bana

Konudaki adamin fiziksel sikintisi var mi yok mu bilmem de birine cinsel anlamda ilgi duymuyor diye illa cinsel sorunu olmasi gerekmiyor insanlarin.
X kişiye istek duymaz kacarken, Y kişiye deli gibi arzu duyabilir. Cinsellige bu kadar sığ bakmamak lazim her zaman.
Duygusal olarak beni sevdiğini söylüyor ama sadece cinsellikte istemiyormuş seven insan nasıl istemez nasıl seviyor o zaman anlayamiyorum

Doktora girmeyi teklif ettim belki senin suçun yoktur hormonlarından dolayı böyle hissediyorsundur dedim. Hayır bende bir sorun yok sana karşı gelmiyor içimden dedi. Ama onun duygusal olarak beni seviyormuş seven insan nasıl böyle olur söyleyin bana
Duzenli bir hayattan vazgecemiyor. Su an bir iliskiside yok neden bos yere kendini bilinmezlige atip bosansin ki? Sizi sevdigini dusunmuyorum kendinde kusur gormuyor sevse tedavi olmak ister.

Duygusal olarak beni sevdiğini söylüyor ama sadece cinsellikte istemiyormuş seven insan nasıl istemez nasıl seviyor o zaman anlayamiyorum

Belki bir arkadaş gibi seviyor. Cok kucuk yasta başlayan iliskilerin evlilige gitmesini hep bu acidan sikintili goruyordum. Cunku aşiklar mi aliskanlik ve arkadaslik mi aradaki ayirmakta zorlaniyor baziladi.

Senin evde durup yemek ütü yapmani seviyor
Kendisi de disarda gonul eglendirecek
Gecen sene baska kizla gorustugunde şutlamaliydin bunu

X