Bu evlilik düzelebilir mi ? Eşimin amacı nedir ?

Ya bu konularda neden sadece 2 seçenek varmış gibi yorum yapılıyor? Arzuluyor çünkü gay değil. Arzulamıyor çünkü gay . Arkadaşlar bu böyle bir şey değil. Benim de sevip cinsel anlamda arzulayamadığım birisi oldu e ben lezbiyen miyim? Yooo. Bu kadar sığ ve dar açıdan bakmayın lütfen

belki adam eşcinseldir ve fark edemiyordur henüz.çok daha geç yaşta fark eden arkadaşlarım oldu benim. birisnin kız arkadaşı vardı hatta, kız bu öküz falan diyordu meğer o sıralar anlamaya başlamış askında kadınlara çekilmediğini. yani sizi seviyor olabilir ama cinsel çekim başka bir şey. ama böyle vir şey yoksa tardım alması şart, daha çok gençsiniz bi ömür böyle harcanmaz.zaten çocuk yaşta da evlenmişsiniz kendinize yazık etmeyin daha da.

Sevmeyebileceği hiç aklınıza geliyor mu? Bayaa gençmişsiniz evlendiğinizde, öncesinde sevgililik durumu da vardır, ilk hissedilen duyguların değişmiş olabileceğini düşünmek/bilmek lazım. Zira eşiniz aldatmış sizi, seven aldatır mı?
Depresyona girmiş o yüzden konuştum başkasıyla demişti. Evet sevdiğine inanmıyorum malesef . :KK43:

Depresyona girmiş o yüzden konuştum başkasıyla demişti. Evet sevdiğine inanmıyorum malesef . :KK43:
Sevdiğine inanmadığınız insanı sırtınıza yük yapmayın boşuna lütfen, çok gençsinizz sizi gerçekten sevecek, mutlu edecek birini hakediyorsunuz.

Merhaba kardeşlerim ablalarim öncelikle şunu bilmenizi istiyorum şuan çok yorgun ve üzgün haldeyim çaresizim. Evliliğimi kurtarmak istiyorum ama düzelme şansı hiç yoksa bu şekilde devam edemem. 23 yaşındayım 6 senelik evliyim. Eşim 27 yaşında. Sorun şu. Eşimin benimle normalde iyi anlaşıyor o yandan pek problemimiz yok ama cinselliği çok az istiyor oda öpmeden sevişmeden düz bir sekilde oluyor. Her zaman isteksiz. Doktora gitmeyi sundum macun kullanmasini teklif ettim aile terapisti vs kabul etmiyor. Geçen hafta boşanmaya karar verdik anlaşmalı dilekçe verdik fakat ertesi günü beni aradı ve pişman olduğunu beni sevdiğini düzeleceğini ozurler diledi. Beni öyle bir ikna etti ki inandım. Geri geldim. 2 hafta oldu geleli ve sadece geldiğim gün birlikte olduk ondan beridir bana yaklaşmamak için hergun bir bahane uydurdu yine düzelmedi. Dün tekrar konuştum bana dediği şey şu. Seni seviyorum sen gidince özlüyorum dayanamıyorum ama arzulamiyorum cinsellik içimden gelmiyor sana karşı dedi. 1 2 haftada 1 zoraki bir şekilde birliktelik oluyordu. Bu döngü tekrarlanıyor. Bende ne hata varsa ne isteğin varsa düzelteyim diyorum. Ben güzelmisim bende bir kusur yokmuş ama kendisinin nedenini bilmediği bir şekilde içinden gelmiyormus. Bekleyelim belki duzelirim bilmiyorum diyor. Geçen sene başka bir kızla telefonla konuştuğunu ama buluşmadigini öğrenmiştim. Sonrasında söz verdi birdaha yapmayacağına dair. O zamandan beri telefonunu kurcalıyorum ama öyle birşey bulamıyorum. Sizce bu adam neden böyle ben ne yapmalıyım tecrübelerinize fikirlerinize ihtiyacım var.. elimden geldiğince kısa tutmaya çalıştım kusura bakmayın..
Çoluk çocuk yaşta birbirinize içiniz kaynamış aşk sanmışsınız olan bu başka da bir şey değil sizi eşi gibi değil arkadaşı gibi emek verdiği bir dostluk gibi seviyor işte

Merhaba kardeşlerim ablalarim öncelikle şunu bilmenizi istiyorum şuan çok yorgun ve üzgün haldeyim çaresizim. Evliliğimi kurtarmak istiyorum ama düzelme şansı hiç yoksa bu şekilde devam edemem. 23 yaşındayım 6 senelik evliyim. Eşim 27 yaşında. Sorun şu. Eşimin benimle normalde iyi anlaşıyor o yandan pek problemimiz yok ama cinselliği çok az istiyor oda öpmeden sevişmeden düz bir sekilde oluyor. Her zaman isteksiz. Doktora gitmeyi sundum macun kullanmasini teklif ettim aile terapisti vs kabul etmiyor. Geçen hafta boşanmaya karar verdik anlaşmalı dilekçe verdik fakat ertesi günü beni aradı ve pişman olduğunu beni sevdiğini düzeleceğini ozurler diledi. Beni öyle bir ikna etti ki inandım. Geri geldim. 2 hafta oldu geleli ve sadece geldiğim gün birlikte olduk ondan beridir bana yaklaşmamak için hergun bir bahane uydurdu yine düzelmedi. Dün tekrar konuştum bana dediği şey şu. Seni seviyorum sen gidince özlüyorum dayanamıyorum ama arzulamiyorum cinsellik içimden gelmiyor sana karşı dedi. 1 2 haftada 1 zoraki bir şekilde birliktelik oluyordu. Bu döngü tekrarlanıyor. Bende ne hata varsa ne isteğin varsa düzelteyim diyorum. Ben güzelmisim bende bir kusur yokmuş ama kendisinin nedenini bilmediği bir şekilde içinden gelmiyormus. Bekleyelim belki duzelirim bilmiyorum diyor. Geçen sene başka bir kızla telefonla konuştuğunu ama buluşmadigini öğrenmiştim. Sonrasında söz verdi birdaha yapmayacağına dair. O zamandan beri telefonunu kurcalıyorum ama öyle birşey bulamıyorum. Sizce bu adam neden böyle ben ne yapmalıyım tecrübelerinize fikirlerinize ihtiyacım var.. elimden geldiğince kısa tutmaya çalıştım kusura bakmayın..
Tedavi olmalı.

Ne alaka ya? Adam açık açık söylemiş seni arzulamıyorum diye nesi yalan olsun?
Nalaka sı maalakası yok. İnsanlar sadece arzuladıkları için mi sevişiyor? Fizyolojik bir ihtiyaç bu. evlisin ve tek eşlisin ve gittiği an dön diye yalvardığın bir eşin var. amiyane tabirle en azından aç kalmayacak kadar yersin.

Erkeğin için bir mücadele edip düzelmek gelmiyorsa hiçbir şey etkilemez onu. Arzulamıyorsun ama neden hala birliktesin? Bunun tek nedeni sizin başkasıyla olmanızı istemiyor ama başkasıyla kendisinin olabileceğini düşünüyor.

Güveniniz zedelenmiş bence birliktelik yara almış düzeleceğini sanmıyorum

X