Gelinlik Modelleri Bu gelinlik yakışmış mı? Yardımınıza ihtiyacım var:(

Konu sahibine tavsiyem biraz dik durması özgüvenli durması ve kesinlikle yükse bir topuz ve tepeden duvak takması herkes kabarık gelinlik giyebilir fakat fiziği güzel olmayanlar balık model giyemez sizin tek ihtiyacınız topuk çok güzel olucağınıza eminim:KK16:

canım potluk var karın kısmında ..
birde uzun boylu ve zayıflara yakısıor balık model ..
baska modeller de denesene ..

Hanımlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim ben evlendim de bir yılımı devirdim bile:) gelinlik seçimimden hiç pişman olmadım çok içime sindi..olumsuz yorum hiç duymadım vallahi o yüzden siz de kimseye kulak asmayın içinizden ne geliyorsa onu yapın:KK66:

Selam kızlar,

Bugün Kadıköy'ün altını üstüne getirdim ve bir tek bu modeli beğendim. Haftaya kadar kararımı verip diktirmeye başlatmam gerekiyormuş ancak yetişir dediler... sizin de fikirlerinize ihtiyacım var, bu gelinlik vücuduma uymuş mu?
Gelinliğin hepsi resimdeki gibi fransız dantel mi olsun yoksa göğüs kısmı saten drape alt kısmı dantel mi olsun?
Bir de ben duvak kullanmak istemiyorum saçlarımın açık olmasını istediğim için ufak bir kep kullansam nasıl olur?
Eki Görüntüle 612409 Eki Görüntüle 612411 Eki Görüntüle 612412

Saç modeli ve duvak konusunda da fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim şimdiden çoooooook teşekkürler...

daha güzel balık modeller var bence başka modellere bakmalısın

X